MBA в галузі управління інформаційними технологіями

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Про

Програма МВА в управлінні інформаційними технологіями розроблена для задоволення попиту на ринку для фахівців з управління ІТ. Студенти повинні виконати в цілому 15 курсів, у тому числі сім основних курсів MBA, два курси за вибором та шість курсів з ІТ. Програма МВА зі спеціалізацією «Менеджмент інформаційних технологій» може бути завершена протягом двох семестрів і однієї літньої сесії.

Останні тенденції в технології збільшили попит на фахівців з інформаційних технологій. Програма управління інформаційними технологіями підкреслює управління інформаційними системами, управління базами даних, мережами зв'язку, управління проектами, електронну комерцію, системний аналіз і дизайн. Студенти будуть готуватися на посади в менеджменті міжнародних корпорацій та інших підприємств, які стосуються електронної комерції, інформаційної безпеки, системної інтеграції та стратегічного використання цифрових і електронних технологій у бізнесі.

Повідомлення для студентів та майбутніх студентів: Інформаційна технологія - магістерська програма на кампусі Тампа була передана студентам-акредиторам, Акредитаційній раді незалежних коледжів та шкіл (ACICS), завдяки матеріальному невідповідності його норма утримання 60%.

Ця спеціалізована програма МВА розроблена з метою задоволення попиту на ринку для фахівців з управління ІТ. Студенти повинні пройти 15 курсів, включаючи 6 концентрованих ІТ-курсів. Програма 45 кредитів, що приводить до ступеня MBA в галузі управління інформаційними технологіями, може бути завершена протягом мінімум 15 місяців. Студенти можуть переходити з одного університетського містечка на інший і завершувати свої вимоги до ступеня. Студенти, які мають ступінь бакалавра в інших областях, можуть знадобитися для завершення підготовчих курсів МВА. Ця програма також може бути завершена в Інтернеті.

Вхід

Прийом вимагає закінчення ступеня бакалавра або еквівалент у сфері ділового адміністрування. Завершення ступеня бакалавра або еквівалент у відповідних областях, таких як економіка, включаючи завершення наступних основних курсів: мікроекономіка, статистика, комерційне право, маркетинг, управління та бухгалтерський облік. Бакалаврська програма повинна включати в себе навчальну курсову роботу, завершену з оцінкою «С» або вище в галузі статистики та / або бухгалтерського обліку. ** Примітка: Студенти, які не завершили необхідні курси, отримають курси MBA Prerequisite.

110271_110185__MG_1254.jpg

Випускні вимоги

На додаток до випускних вимог для всіх аспірантів, кандидати на ступінь МВА в управлінні інформаційними технологіями повинні закінчити мінімум 45-семестр кредитів на рівні випускників, що складається з курсів, перерахованих нижче, зі середнім балом 3,0 або вище. Аспіранти також повинні успішно закінчити магістерську роботу.

Випускники програми MBA з менеджменту інформаційних технологій зможуть:

  1. Розробляти і очолювати команди технічних людей до досягнення поставлених цілей і керувати розробкою свого продукту.
  2. Визначте, яким чином технології можуть застосовуватися для вирішення як існуючих, так і нових або передбачуваних проблем.
  3. Використовуйте технологію для реалізації стратегічних цілей та можливостей управління.
  4. Забезпечити якість інформації, а також її цінність для тих, хто в кінцевому рахунку використає її для прийняття рішень.
  5. Думайте, пишіть і переконливо говоріть про поточну або очікувану роботу з колегами, кінцевими користувачами та корпоративним керівництвом, а також уважно слухайте відгуки.

Пропонуються в наступних кампусах:
Тампа-Бей, Гейдельберг і Інтернет

110279_110186_grad2015_11.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Детальніше

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Згорнути
Париж , Гейдельберг , Мадрид , Ларго , Тампа + 4 Більше Менше