МВА в сфері готельного господарства та управління туризмом

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Про

Почніть своє майбутнє в галузі управління міжнародним гостинністю та туризмом. Наша міжнародна програма менеджменту гостинності та туризму пропонує ідеальні місця для студентів і фахівців у сфері бізнесу, готельного / ресторанного менеджменту, туризму або суміжних областей, які хочуть отримати ступінь передового бізнесу.

Програма МВА з концентрацією в Міжнародному управлінні готелів і туризму може бути завершена всього за 15 місяців.

Програма 45 кредитів, що призводить до отримання ступеня МВА в галузі міжнародного готельного та туристичного менеджменту, може бути завершена як мінімум за півтора року. Студенти можуть переходити з одного університетського містечка на інший і завершувати свої вимоги до ступеня. Студенти, які мають ступінь бакалавра в інших областях, можуть знадобитися для завершення підготовчих курсів МВА. Ця програма також може бути завершена в Інтернеті.

Випускники програми MBA в галузі міжнародної гостинності та туризму зможуть:

  1. Аналізувати та інтерпретувати вплив глобальних проблем, що стоять перед менеджерами з гостинності.
  2. Оцінка потенційного впливу операцій гостинності на операційне середовище.
  3. Продемонструйте багатокультурну чутливість та усвідомлення глобальних проблем, можливостей та сталості.
  4. Створити відповідний стратегічний план для підприємства гостинності.
  5. Продемонструвати розуміння інших підприємств, що працюють в рамках більш широкого туристичного контексту, та висловити гіпотезу про їх вплив на підприємства гостинності.

Пропонуються в наступних кампусах:
Тампа-Бей, Мадрид, і Інтернет

110276_110184__G3A1767.JPG

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Детальніше

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Згорнути
Париж , Гейдельберг , Мадрид , Ларго , Тампа + 4 Більше Менше