Про

У співпраці з Метрополітенським коледжем Бостонського університету (BU MET), Luxembourg School Of Business ( LSB ) розробила нову програму, яка дозволить студентам, які мають право на навчання, отримати як МВА в LSB і магістра в галузі BU MET. Поєднуючи LSB MBA з ступенем магістра BU MET, ви можете придбати більш спеціалізований комплект компетенцій у конкретній галузі інтересів, включаючи управління проектами, управління ризиками для підприємств та глобальне управління маркетингом. Студенти, які навчаються в цій програмі, матимуть змогу одночасно виконувати обидві програми ступеня.

Цей варіант призначений для професіоналів, які хочуть вивчати або оновлювати свої навички та вміння сприяти плануванню та виконанню ризиків для підприємств. Ця програма забезпечує необхідні інструменти та концепції для планування, запобігання і, коли це необхідно, успішно реагувати на перебої у складних бізнес-операціях.

Студенти, які закінчать ступінь магістра в галузі управління ризиками підприємства, зможуть продемонструвати:

 • Знання у розробці та оцінці ризиків та доступних варіантів відповіді, розробка відповідних планів для широко використовуваного управління ризиками підприємства, планування безперервності бізнесу, а також структури та процеси відновлення аварій.
 • Навички використання кількісних та якісних даних для оцінки вірогідності та ступеня тяжкості окремих ризиків.
 • Навички та вміння, необхідні для виконання управлінських та лідерських функцій у професії безперервності підприємства, з урахуванням широких питань безперервності, безпеки та управління ризиками.
 • Кількісне визначення всіх видів ризиків, включаючи стратегічне, операційне, фінансове та страхування, перед радою директорів, щоб основні ризики були добре зрозумілими та керованими.

Програма "Вихідні-МВА" дозволить вам постійно поміркувати і вдосконалювати свою повсякденну роботу.

 • Ця теорія допоможе зрозуміти речі, які ви дізналися на досвіді роботи, надаючи вам основи та керівні принципи.
 • Наші інноваційні практичні методи навчання полегшують перехід від класу до робочого місця. Кожен клас дасть вам знайомий, навчившись, який можна застосувати безпосередньо, тим самим покращуючи вашу продуктивність на роботі.
 • Крім того, це дасть вам повноваження і дасть вам упевненість у необхідності прийняття складних управлінських рішень.

Чому подвійний ступінь?

 • Заробіть MBA з LSB та магістра наук у спеціалізованій області від BU MET протягом тієї ж періоду.
 • Навчайтеся в Бостоні, який послідовно оцінюють кращий студентський місто в США
 • Увійдіть в програму онлайн магістерську програму BU MET, яка входить до десятки найкращих у країні на 2017 рік

Студенти з LSB навчаються в програмі Pathway , складають вісім курсів BU MET, шість з яких будуть завершені онлайн, коли вони відвідують особисті програми MBA в Люксембурзі. Наприкінці програми МВА LSB студенти приймуть останні два необхідні курси BU MET протягом шести тижнів літньої сесії в кампусі в Бостоні, штат Массачусетс.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 3 інших курсів в Luxembourg School Of Business »

Останнє оновлення Листопад 18, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date