MBA - Магістр ділового адміністрування та управління - ПРЕЗЕНЦІАЛЬНИЙ

Загальні відомості

Опис програми

Майстер MBA в галузі ділового адміністрування та менеджменту бізнес-школи EUDE має головну мету - підготувати вас як лідера до зайняття позицій більшої відповідальності та знання всіх сфер діяльності компанії з глобального та сучасного бачення. Крім того, ви отримаєте всі знання та навички, необхідні для початку та ведення власного проекту.

Програма МВА EUDE дозволяє Вам знати і розуміти всі сфери управління компанією за допомогою глобального підходу та з точки зору управління бізнесом. Навчання, розроблене та підготовлене керівниками кращих національних та міжнародних компаній і адаптоване до ваших потреб, ми пропонуємо Вам можливість зробити Вашу МВА в режимі онлайн, повний робочий день або виконавчий.

Завдяки нашій магістратури в галузі ділового адміністрування та управління ви отримаєте зростання вашого професійного розвитку та поліпшення праці на ринку . Завдяки його методології, наша програма є пропелером вашої професійної кар'єри, оскільки рік EUDE МВА EUDE еквівалентний 8 років професійного досвіду. При цьому ви зможете стати ідеальним професіоналом, який компанії зараз шукають.

114036_MBA2.jpeg

Компетенції та професійні виходи магістра ділового адміністрування та менеджменту - MBA

Реалізуючи майстер MBA в галузі ділового адміністрування та менеджменту в будь-якому з його форм, ви отримаєте такі професійні та особисті компетенції :

 • Виконувати завдання вищого керівництва.
 • Прийняти відповідальність у розробці та реалізації стратегічних рішень.
 • Створити, керувати та контролювати ключові фінансові елементи компанії.
 • Стратегічно керувати робочими групами в різних областях, а також підвищувати та керувати талантом персоналу організації.
 • Створення та управління впровадженням різних маркетингових стратегій і політик, адаптованих до поточної глобальної, конкурентоспроможної та мінливої середовища з технологічною підтримкою.
 • Розробити завдання інтегрального управління комунікацією, якістю, управління організаційними змінами та корпоративною культурою.

Крім того, EUDE Online MBA була визнана найбільш престижними рейтингами в секторі:

"МВА - Менеджмент та управління бізнесом в Інтернеті бізнес-школи EUDE вважається однією з кращих МВА у світі за рейтингом бізнес-освіти економічної щоденної газети Financial Times".

Магістерська програма в галузі ділового адміністрування та управління - MBA

 1. Управління та організація компанії
 2. Стратегія компанії
 3. Управління людськими ресурсами
 4. Маркетинг та комерційний менеджмент
 5. Фінансовий менеджмент
 6. Зовнішня торгівля
 7. Департамент з експлуатації, логістики та якості
 8. Підприємництво, технологічні інновації та методи інновацій
 9. Ефективність директив
 10. Юридичні аспекти
 11. Заключний магістерський проект

Проект магістерської роботи (ПФМ) спрямований на практичне застосування знань та інструментів, придбаних студентом під час програми, до підприємницької ініціативи або до істотного поліпшення існуючої ділової активності шляхом розробки бізнес-плану. o Бізнес-план.

* PFM є обов'язковим лише для режимів віч-на-віч.

Методологія магістра ділового адміністрування та менеджменту - MBA

Методологія роботи, розроблена в бізнес-школі EUDE яка застосовується в нашому Master MBA в галузі ділового адміністрування та управління, базується на методі Case. Надзвичайно практична підготовка є найкращою основою для студента, щоб набути знань, навичок і досвіду, які потрібні компанії. Розглянуті випадки в кожній області знань - це історії успіху, які пропонують студенту широкий простір для аналізу та обговорення.

Клас з невеликими групами або Віртуальний кампус EUDE , провідна європейська платформа , буде найбільш підходящим форумом для того, щоб студенти могли поділитися своїми думками та міркуваннями по кожному документу.

Програма розроблена під керівництвом та консультаціями провідних компаній галузі, а також факультету, що складається з керівників та колишніх директорів міжнародних та національних компаній (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé або Drommer Consulting). ,

Наприкінці програми студент доставить і захистить свій Заключний магістерський проект *. УДФ * - це бізнес-план, реальний або модельований, в якому студент повинен застосувати всі отримані знання та інструменти.

Протягом усієї програми студент буде мати персоналізованого викладача і постійний зворотний зв'язок з боку вчителів, що дозволить студенту знати в будь-який час свої точки поліпшення і сильні сторони.

* УДФ буде обов'язковим для студентів у режимі "віч-на-віч". Інші модальності звільняються від цієї вимоги, за винятком тих студентів, які обрали магістра доступу до офіційного ступеня.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Детальніше

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Згорнути