Балтиморський МВА - потужний, гнучкий і розроблений вами.

Університет Балтимора MBA розроблений з вами (і вашим роботодавцем) на увазі. Ви можете взяти заняття в традиційному класі, в Інтернеті або обидва - це ваш вибір. Що б ви не вирішили, ви навчитесь разом з іншими студентами, які прагнуть професійно розвиватися, як і ви.

Вимоги до програми

36-48 кредитна програма, включаючи капстоун та вибір з 11 областей спеціалізації.

Гнучкі параметри

Доступний повністю онлайн, в традиційній аудиторії або як суміш обох.

Витрати на програму

Витрати на навчання складають $ 840 за кредит в штаті, $ 1,172 поза штатом. Інтернет-студенти МВА та мешканці області платять державну ставку.

Перевищення очікувань.

Наші студенти говорять нам, що ми перевершуємо їхні очікування у п'яти ключових сферах: особистому розвитку, підвищенні їхніх знань / технічних навичок, збільшенні їх заробітної плати, більшій видимості в організаціях та працевлаштуванні.

(Джерело: 2016 р. Внутрішнє опитування поточного студента МВА)

Міжнародна акредитація AACSB гарантує, що ми пропонуємо вам якісну програму, яка може допомогти вам сьогодні, але в кінцевому рахунку надасть вам знання та навички для завтрашнього дня.

Управління охорони здоров'я

Балтімор є одним із осередків у США для охорони здоров'я з великими дослідницькими та громадськими лікарнями, біотехнологічними фірмами, страховими постачальниками в регіоні. Спеціалізація в галузі управління охороною здоров'я фахівців для просування своєї кар'єри шляхом зміцнення їх повноважень як менеджерів охорони здоров'я, адміністраторів та консультантів. Це забезпечує надійну основу в новітніх практиках ведення бізнесу та лідерських навичок.

Ця спеціалізація використовує знання факультету, знайдені в Університеті Балтиморського коледжу громадських справ Школи здоров'я та соціальних послуг.

Курси спеціалізації (9 кредитів)

Курс №


Передумови: Econ 505 та Econ 506 3 HSMG 630 Правове середовище управління охороною здоров'я 3 HSMG 650 Кількісні інструменти для управління системами охорони здоров'я 3 HSMG 691 Планування здоров'я та оцінка програми 3 HSMG 697 Медичне страхування та попередня оплата медичної допомоги 3 HSMG 750 Системи охорони здоров'я, організація та управління 3 HSMG 752 Стажування 3 HSMG 753 Політичні проблеми в охороні здоров'я 3 HSMG 755 Адміністрація охорони здоров'я 3

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 12 інших курсів в University of Baltimore, Merrick School of Business »

Останнє оновлення Жовтень 30, 2018
Цей курс Онлайн, Кампус засновані, Комбіновано: онлайн і кампус
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
840 USD
за кредит поза штатом | $ 840 за кредит в штаті
За розташуванням
За датою
End Date
Червень 30, 2021
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Червень 30, 2021