MBA Global Masters Business Administration з додатковими Pathways в галузі охорони здоров'я та страхування

Загальні відомості

Опис програми

Поставлена в лондонському кампусі університету Глазго Каледоніана, ця програма ГМА була розроблена на основі нашого прихильності до загального блага та принципів ООН з відповідальної освіти в галузі управління (PRME). Ця відмітна програма Глобального MBA призначена для підприємливих та соціально налаштованих людей, які прагнуть стати професійним менеджером із інстинктом створення стійкого бізнесу соціально відповідальним чином.

Ви навчитеся лідирувати зсередини через інновації та креативне мислення, перетворюючи вас на лідера, готового до світу завтрашнього дня. Після завершення ви зможете визначити власні потреби в розвитку компетентності, щоб стати відповідальним лідером майбутнього.

Ця унікальна програма з гнучким MBA дає студентам можливість спеціалізуватися на своїй бажаній області за допомогою вибору дев'яти унікальних факультативних модулів. Студенти також можуть закінчити ступінь MBA (Громадське здоров'я) або MBA (Страхування), якщо вони виберуть модулі, характерні для цього Pathway .

Ця практична та прикладна програма надає розуміння щоденних проблем, з якими стикаються менеджери в різних сферах бізнесу та організацій третього сектору по всьому світу. Ми наголошуємо на ролі, внеску та інтеграції ключових бізнес-функцій, щоб підвищити вашу здатність розробляти та реалізовувати ефективні стратегії для організації.

Ця динамічна і вимоглива програма вимагає вашої енергійної участі. Як і ви, ваші ровесники будуть амбітними, високомотивованими та рішучими до успіху. Ми з нетерпінням чекаємо вітання до програми та до нашої глобальної мережі випускників соціально відповідальних лідерів.

GCU London приваблює видатних випускників з усього світу та пропонує неперевершений студентський досвід та міжнародну працевлаштування.

GCU пишається тим, що в самому центрі Глазго та Нью-Йорка розміщені новітні кампуси.

Ви, як частина цієї програми, матимете можливість провести два однотижневі культурні періоди занурення в обидва ці захоплюючі місця (за умови візових обмежень).

Наша унікальна MBA розроблена з урахуванням потреб міжнародного бізнесу та суспільства, допомагаючи формувати навички, знання та досвід, необхідні для того, щоб стати успішним та відповідальним лідером в управлінських ролях у всіх секторах.

Що ти навчаπшся

Глобальна програма MBA надасть студентам суттєве розуміння теорій та практик управління.

У центрі уваги Global MBA - досвід роботи. Зовнішня взаємодія з бізнесом є основною частиною навчальної програми MBA.

Потім студенти можуть обрати факультативи для спеціалізації в обраній темі.

Модулі

Навички MBA та панель інструментів (основні):

 • Відповідальне керівництво
 • Методи проектів на основі доказів
 • MBA Project
 • Управління операціями та аналітика для прийняття управлінських рішень
 • Створення організаційної цінності
 • Корпоративне громадянство в глобальну епоху
 • Стратегічний менеджмент

Факультативи (Виберіть один):

 • Інновації продуктів і послуг та глобальна логістика
 • Управління змінами
 • Принципи та теорія практики охорони здоров'я *
 • Автоматизація страхування, аналітика, цифровізація та кібербезпека **

Факультативи (Виберіть один):

 • Інновації та підприємництво
 • Підходи до соціальних дій до охорони здоров'я *
 • Безперервність бізнесу та управління кризовими ситуаціями
 • Глобальна маркетингова стратегія
 • Страхові рішення щодо ризику на ринках, що розвиваються **

* Щоб закінчити програму Global MBA (Public Health), вам потрібно вибрати обидва ці модулі.

** Щоб закінчити програму Global MBA (Insurance), вам потрібно вибрати обидва ці модулі.

Культурні екскурсії до Глазго та Нью-Йорка

ГКУ пишається тим, що в центрі Глазго та Нью-Йорка є кампуси. Заснувавши нью-йоркський коледж Глазго-Каледоніана, ми є першим зарубіжним вищим навчальним закладом, який присвоєв наукові ступені в Нью-Йорку.

В рамках цієї програми ви матимете можливість здійснити необов'язкові культурні занурення в Глазго та Нью-Йорк. *

* Діють умови та умови

Вимоги щодо вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Типові вимоги до вступу

Великобританія першокласного чи другого класу з відзнакою (або еквівалент).

Однак кожна заява розглядається в індивідуальному порядку. Якщо абітурієнти не мають типової академічної кваліфікації для вступу, але можуть продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних органів, вони можуть мати право на вступ до цієї програми через визнання університетом попереднього навчання

Для претендентів, що мають специфічну ступінь, пов’язану з бізнесом, або з відповідним управлінським досвідом, ви також можете бути зацікавлені в нашому MBA Luxury Brand Management.

англійська мова

Академічна оцінка IELTS 6,0 (або еквівалент) без елемента нижче 5.5.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви перебуваєте з більшості країн, що говорять англійською мовою, вам не потрібно буде надавати додаткові докази вміння володіти англійською мовою.

Засоби

Наш Лондонський кампус надає студентам Global MBA передове навчальне середовище та пропонує сучасний навчальний простір для лекцій, малих груп та соціального навчання.

Розташований у надсучасному середовищі в самому центрі міста Спіталфілдс, розташований у столиці моди та фінансів Лондона, цей професійний університетський університет післядипломної освіти користується високоякісними партнерськими викладами та галузями по всьому світу.

Студентський досвід

GCU London розташований в одному з найбільш яскравих і космополітичних міст світу.

У вас на порозі є найкраща культура, будь-які інтереси та хобі та будь-яка форма мистецтва. Найкраще, що GCU London розташований в одній з найбільш захоплюючих та найсучасніших областей Лондона; Spitalfields, будинок легендарної цегляної провулки, Old Spitalfields, Petticoat Lane Markets та багато іншого.

Кампус пропонує унікальний спектр курсів MBA та MSc, якісне викладання та зв'язки з міжнародним бізнесом.

GCU London надає студентам збагачуючий та різноманітний досвід навчання, підкріплений яскравим міжнародним, інтелектуальним та культурним життям. Ми залучаємо студентів з понад 56 країн світу, з різних галузей світу з усіх куточків світу.

Комісії та фінансування

Плата за навчання, яку ви платите, в основному визначається статусом вашого внеску.

Комісія за навчання включає вартість проживання під час факультативного відвідування курсу. Прочитайте повні умови.

Вартість навчання 2020/21

 • Головна (включаючи Шотландію та Європу): 12 500 фунтів стерлінгів
 • Міжнародний (за межами Європи): 14 500 фунтів стерлінгів

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Правила та умови

Ці умови встановлюють зобов'язання GCU та зареєстрованих студентів, які навчаються на Глобальному магістра ділового адміністрування (MBA), на додаток до стандартних положень та умов університету, і, де це застосовано, Міжнародних положень та умов університету, які встановлюють ваші права та обов'язки, а також зобов’язання університету перед вами.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Детальніше

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Згорнути