MBA Global Master of Business Administration

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ця програма MBA була розроблена на основі нашого прихильності до загального блага та принципів ООН з відповідальної освіти в галузі управління (PRME). Ця відмінна програма MBA призначена для підприємливих та соціально налаштованих людей, які прагнуть стати професійним менеджером із інстинктом створення стійкого бізнесу соціально відповідальним чином.

Ця практична та прикладна програма надає розуміння щоденних проблем, з якими стикаються менеджери в різних сферах бізнесу та організацій третього сектору по всьому світу. Ми наголошуємо на ролі, внеску та інтеграції ключових бізнес-функцій, щоб підвищити вашу здатність розробляти та реалізовувати ефективні стратегії для організації.

Динамічний та складний, MBA вимагає енергійної участі. Як і ви, ваші ровесники будуть амбітними, високомотивованими та рішучими до успіху. Ми з нетерпінням чекаємо вітання до програми та до нашої глобальної мережі випускників соціально відповідальних лідерів.

Що ти навчаπшся

Модулі курсу

 • Створення організаційної цінності: розвивати критичну оцінку організаційної цінності, її досягнення та факторів, що сприяють цьому. Зосередьтеся на концепції створення цінності в організаціях, з точки зору як споживчої цінності, так і організаційної цінності.
 • Корпоративне громадянство в глобальну епоху: здобути необхідні знання для потенційних лідерів світового бізнесу в економіці, праві та політиці, які необхідні для успішної роботи на міжнародному рівні. Забезпечує знання про основи переконань та цінностей, які формували капіталізм та світову економіку протягом останніх десятиліть і що призвели до створення сучасних міжнародних політико-економічних правлячих режимів.
 • Стратегічний менеджмент: вивчіть процес формулювання та реалізації стратегії для цілого ряду організаційних форм та базуйтесь на своєму практичному досвіді для синтезу практики та теорії. Контекст, обмеження та екологічні проблеми вивчаються з метою розуміння природи та меж побудови та розробки стратегій та стратегічного управління.
 • Відповідальне керівництво: розвивати оволодіння особистісною та міжособистісною ефективністю для підтримки особистого розвитку кар’єри; підвищити організаційну ефективність; та сприяти значному внеску в суспільство, досліджуючи напруженість між особистим та професійним керівництвом та тиском організаційного управління в різних секторах зайнятості.
 • Методи проектів, заснованих на доказах: знайомить вас із дослідницькими підходами та навичками управління часом, необхідними для вашого дослідницького проекту. Модуль забезпечує суттєві знання про розробку досліджень у ключових областях та приймає критичну точку зору при порівнянні та порівнянні альтернативних моделей досліджень.
 • Управління операціями та аналітика для прийняття управлінських рішень: забезпечує розуміння способів стійкого управління операціями в різних галузевих контекстах. Зосередьтеся на інструментах та методах ефективного управління господарськими операціями, враховуючи внутрішній та зовнішній тиск та вивчайте використання даних для прийняття організаційних рішень.
 • MBA проект: Останній елемент програми є проектом MBA, який надає вам можливість проектувати і здійснювати частину оригінального дослідження , яке включає в себе дослідження істотного питання управління або проблем.

Вибіркові модулі:

Студентам пропонується вибрати один факультативний модуль на триместр із наступного списку:

Триместр А:

 • Глобальне управління постачаннями
 • Ресурс і управління талантами
 • Поведінка споживача
 • Ризик та організаційна стійкість
 • Фінансовий менеджмент для глобальних виробників рішень

Триместр Б

 • Закупівлі та управління якістю
 • Управління людьми в глобальних організаціях
 • Стратегічний бізнес з управління брендом
 • Безперервність бізнесу та управління кризовими ситуаціями
 • Global Finance

"Університет має фантастичну репутацію, і кількість його випускників дуже висока". Професор Нік Робертсон, колишній генеральний директор і засновник ASOS.com

Вимоги щодо вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Типові вимоги до в'їзду

Велика Британія отримує відзнаку 2: 2 (або еквівалент) у будь-якій предметній області. Ступінь післядипломної освіти, диплом або професійну кваліфікацію визнаного закладу.

Кожна заява до ГКУ розглядається індивідуально. Якщо абітурієнти не мають типової академічної кваліфікації для вступу, але можуть продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних органів, вони можуть мати право на вступ до цієї програми за допомогою політики Університету щодо визнання попереднього навчання.

У разі успіху ви потрапите до списку та запросите на співбесіду.

англійська мова

Академічна оцінка IELTS 6,0 (або еквівалент) без елемента нижче 5.5.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви перебуваєте з більшості країн, що говорять англійською мовою, вам не потрібно буде надавати додаткові докази вміння володіти англійською мовою.

Комісії та фінансування

Плата за навчання, яку ви платите, в основному визначається статусом вашого внеску.

Необов’язково оплачувати поїздки до Нью-Йорка чи Лондона потрібно окремо. Діють умови та умови.

Вартість навчання 2020/21

 • Головна: 12 500 фунтів стерлінгів
 • RUK: 12 500 фунтів стерлінгів
 • ЄС: 12 500 фунтів
 • Міжнародний: 14 500 фунтів стерлінгів

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Культурні занурення в Лондон чи Нью-Йорк

GCU пишається тим, що в центрі Лондона та Нью-Йорка є кампуси. Заснувавши нью-йоркський коледж Глазго-Каледоніана, ми є першим зарубіжним вищим навчальним закладом, який присвоєв наукові ступені в Нью-Йорку.

В рамках цієї програми ви матимете можливість здійснити необов'язкове культурне занурення в Лондон або Нью-Йорк * Роль тижневих занурень полягає в тому, щоб запропонувати вам можливість займатися інтенсивними проектами в реальному часі, а також додатковими заходами зі створення досвіду. для рефлексивного навчання. Це дасть змогу застосувати те, що було вивчено в модулях програми, у яскравих культурних умовах.

* Діють умови та умови

Правила та умови

Ці умови встановлюють зобов'язання GCU та зареєстрованих студентів, які навчаються на Глобальному магістра ділового адміністрування (MBA), на додаток до стандартних положень та умов університету, і, де це застосовано, Міжнародних положень та умов університету, які встановлюють ваші права та обов'язки, а також зобов’язання університету перед вами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Детальніше

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Згорнути