MBA Global Management

Загальні відомості

Опис програми

Балтиморський МВА - потужний, гнучкий і розроблений вами.

Університет Балтимора MBA розроблений з вами (і вашим роботодавцем) на увазі. Ви можете взяти заняття в традиційному класі, в Інтернеті або обидва - це ваш вибір. Що б ви не вирішили, ви навчитесь разом з іншими студентами, які прагнуть професійно розвиватися, як і ви.

Вимоги до програми

36-48 кредитна програма, включаючи капстоун та вибір з 11 областей спеціалізації.

Гнучкі параметри

Доступний повністю онлайн, в традиційній аудиторії або як суміш обох.

Витрати на програму

Витрати на навчання складають $ 840 за кредит в штаті, $ 1,172 поза штатом. Інтернет-студенти МВА та мешканці області платять державну ставку.

Перевищення очікувань.

Наші студенти говорять нам, що ми перевершуємо їхні очікування у п'яти ключових сферах: особистому розвитку, підвищенні їхніх знань / технічних навичок, збільшенні їх заробітної плати, більшій видимості в організаціях та працевлаштуванні.

(Джерело: 2016 р. Внутрішнє опитування поточного студента МВА)

Міжнародна акредитація AACSB гарантує, що ми пропонуємо вам якісну програму, яка може допомогти вам сьогодні, але в кінцевому рахунку надасть вам знання та навички для завтрашнього дня.

Глобальний менеджмент

Спеціалізація MBA в області глобального менеджменту розробляє керівників та бізнес-лідерів за нагородження кар'єри в міжнародному бізнесі, державних установах та мультикультурних організаціях. Ви отримаєте теоретичну основу для розуміння основних концепцій глобального бізнесу. Вони включають, але не обмежуються, глобальне фінансування, глобальне управління маркетингом, міжкультурне лідерство та бізнес-стратегію в міжнародному діловому середовищі.

Курси спеціалізації (9 кредитів)

Курс №Необхідна умова: FIN 605 3 MGMT 780 Провідні по різним культурам

Передумова: MGMT 600 або MGMT 605. 3 MGMT 781 Міжнародна бізнес-стратегія

Необхідна умова: Всі 500-рівневі курси МВА або еквівалент. 3 MGMT 796 Global Business Practicum

Необхідна умова: Схвалення деканату 3 MGMT 798 Глобальне дослідження на місцях

Необхідна умова: Схвалення деканату 3 MKTG 760 Глобальний маркетинговий менеджмент

Необхідна умова: MKTG 605 або MKTG 640. 3 OPM 625 Операції та управління ланцюгами поставок

Необхідна умова: OPM 505 або MGMT 506 3

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Згорнути