MBA (професіонал)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Отримайте спеціальні знання та навички, які підготують вас до керівних посад у різних галузях з нашим дворічним MBA - Майстер ділового адміністрування (Professional).

Ви будете розвивати розуміння загального управління організаційною одиницею, включаючи її маркетинг, фінанси та людей.

Ви отримаєте практичний досвід, з оцінками, призначеними для вирішення реальних бізнес-завдань шляхом моделювання або роботи з індустрією або партнером спільноти.

Цей курс представляє міцний фундамент концептуальних знань, що включають останні досягнення в галузі сталого розвитку та глобальні тенденції в бізнесі. Будьте в курсі актуальних галузевих практик, розвиваючи досвід у:

 • критичне мислення
 • вирішення проблем
 • творчості і
 • керівництво

Глобальний рейтинг Глобального рейтингу журналу CEO Magazine за 2017 рік присудив рейтингу МВА a Tier One своїми відмінними викладачами, невеликими розмірами класів, різноманітністю студентів, співвідношенням ціни та якості та міжнародними можливостями навчання.

Кар'єра

Успішне завершення, звичайно, може призвести до загальних управлінських та середніх керівних посад у різних галузях.

Організації, які використовують випускників МВА

Наші студенти з різних професійних навичок отримують роботу в динамічних управлінських і консалтингових ролях в Австралії та за кордоном у сфері фінансів, інформаційних технологій, маркетингу, машинобудування, будівництва, туризму та спортивних галузей.

Минулі випускники продовжували працювати в таких організаціях, як Організація Об'єднаних Націй, розпочали власний бізнес або отримали міцну бізнес-освіту, щоб доповнити існуючий досвід.

Заробітна плата

Австралійські випускники МВА мають найвищу компенсацію МВА (зарплата плюс бонус) у світі в середньому $ 142,700 (QS TopMBA Jobs and Salary Report) (зовнішнє посилання) .

Структура курсу

Для здобуття магістра ділового адміністрування, студенти повинні будуть заповнити 192 кредитні пункти, які складаються з:

 • 48 кредитних пунктів коледжу основних одиниць
 • 24 кредитні пункти основних одиниць бізнесу
 • 84 кредитні пункти професійних одиниць базового рівня
 • 36 кредитних пунктів дослідних підрозділів

ВАРІАНТ ДОСЛІДЖЕННЯ 1

 • 12 бізнес-досліджень кредитних пунктів; і,
 • 24 кредитні пункти за вибором. Студенти обирають одиниці з будь-якого післядипломного курсу коледжу бізнесу (за наявності). Будь ласка, перевірте всі попередні вимоги перед реєстрацією.

ВАРІАНТ ДОСЛІДЖЕННЯ 2

 • 12 пропозицій бізнес-досліджень кредитних пунктів; і,
 • 24 кредитні точки бізнес-дослідження.

Результати навчання

Після успішного завершення цього курсу студенти зможуть:

Вимоги до вступу

Завершення австралійського бакалавра (або еквівалент) з будь-якої дисципліни
АБО
Завершення австралійської диплом (або еквівалент) в аналогічній дисципліні
ПЛЮС
IELTS (або еквівалент): загальний бал 6,5 (без жодного діапазону менше 6,0 у процесі прослуховування, читання, письма та мовлення)

Pathways від курсів VU

Існує багато способів розпочати свою освітню подорож у VU. Pathways пропонують легкий перехід між курсами на різних рівнях, так що ви можете почати з сертифікату та прогресу до аспірантури.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At Victoria University (VU), we want you to follow your passion and excel in the industry you’ve always dreamed of.

At Victoria University (VU), we want you to follow your passion and excel in the industry you’ve always dreamed of. Згорнути
Сент-Олбанс , Мельбурн , Мельбурн , Мельбурн , Мельбурн , Підніжжя , Сент-Олбанс , Сонячне світло , Підніжжя , Сідней , Веррібі + 10 Більше Менше