Чому варто вчитися MBA (Майстер ділового адміністрування) в Middlesex University?

Це дуже професійний курс MBA поєднує в собі міжнародний кругозір з акцентом на інновації та практичного навчання. Ви будете рости ваші навички через серію семінарів і взаємодії з професійними консультантами і галузевими гучномовцями. Ви покращуєте свої попередні бізнес і досвід управління та лідерські навички вирішення проблем, використовуючи стратегічне мислення, щоб забезпечити ефективну практику, як ви дізнаєтеся в реальному часі.

Вам належить взяти участь в міжнародній поїздки на місцях (витрати включені у вартість), де попередні студенти відвідали Кейптаун, Мілан, Париж, Барселона і Гонконг. Оскільки це МВА проект, заснований, ви будете завершити проект, а не дисертація, яка буде зосереджена навколо бізнес-план або ринок пропозиції / новий продукт і може бути проведена за допомогою реальної компанії. Цей проект робота підвищить ваші підприємницькі навички або здатності діяти в якості консультанта на свій розсуд, або будь-яку іншу організацію. Основні теми курсу:

  • Ми ранжуються серед світових топ-200 МВА.

  • Ви отримаєте гарантовану членство в CMI про успішне завершення курсу.

  • Ми пропонуємо додаткові заняття по кар'єрі і особистому розвитку, починаючи від презентацій, переговорів з підготовки кадрів і мережевих навичок.

  • Наша бізнес-школа пропонує безцінний досвід за допомогою семінарів бізнес-симуляції.

  • Наша подорож житлової поле (попередні напрямки включали Кейптаун, Мілан, Париж, Барселона і Гонконг) пропонує практичний і міжнародний досвід.

  • Будучи студентом цього курсу ви будете отримувати безкоштовний електронний підручник для кожного модуля.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Middlesex University London »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
16,000 GBP
Міжнародний Фесс: £ 16 000
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date