MBA (магістр ділового адміністрування)

Загальні відомості

Опис програми

MBA (магістр ділового адміністрування)

MBA є важливим для студентів, які хочуть конкурентних переваг в діловому світі, коли вони випускника. Програма SRU MBA - це прискорена програма, запропонована в Регіональному навчальному альянсі (RLA) в Кренберрі, штат Пенсільванія. Ця змішана програма включає в себе як онлайн, так і традиційні заняття для виняткової гнучкості і дозволяє фахівцям заробляти свої MBA з класами навчався вечорами. Студенти можуть закінчити програму протягом одного року або неповного темпу, щоб збалансувати вимоги до роботи та життя. МВА пропонує загальний курс (33 кредити), бухгалтерський облік / Фінансова доріжка (36 кредитів) та маркетинговий курс (36 кредитів).

Опис

Для студентів, які зацікавлені у просуненні своєї кар'єри в управлінні, бухгалтерському обліку, маркетингу або навіть володінні власним бізнесом, програма МВА при SRU допомагає студентам рухатися вперед і залишатися вперед. Навчальний план охоплює широке коло галузей бізнесу, включаючи облік, комунікацію, економіку та управління; Створення керівництва на кожній нагоді. Студенти, які приєднуються до програми SRU МВА, розвивають міцну основу в бізнесі, вивчають свої професійні інтереси та працюють з факультетами та радниками для підготовки до ідеальної кар'єри.

Основні моменти

Інтегруючи теорію класу з реальними діловими практиками, програма МВА в SRU надає знання та стратегії, професіонали відразу ж виявиться корисними. Не тільки студенти будуть готові конкурувати на ринку праці, вони будуть готові піднятися на корпоративні драбини або розпочати власний бізнес.

SRU «S MBA програми Переваги роботи професіоналів , тому що це

 • Гнучкість: класи доступні як в режимі онлайн, так і на місці круглий рік (літо, осінь, зима, весна).
 • Зручно: розташовано в Регіональному навчальному альянсі у місті Кренберрі, штат Пенсільванія.
 • Прискорений: заробіть ступінь всього за один рік
 • Міждисциплінарний: включає в себе бізнес, аналіз даних та класи спілкування

Вимоги

Кандидати повинні пройти курс попереднього обчислення, бізнес-статистику або класу вищого рівня з рівнем C або краще. Попереднє обчислення, бізнес-статистика або вимога до класу вищого рівня можна відмовитися, якщо кількісний бал GMAT заявника є достатнім, як це визначають комісія з прийому.

Щоб подати заявку на програму МВА в SRU , учням необхідно надати наступні матеріали:

 • Інтернет-заявка
 • Плата за заявку
 • Дві електронні довідкові форми (студенти несуть відповідальність за передачу цього посилання експертам)
 • Офіційні транскрипції - бакалаврські / випускні стенограми з усіх установ, де було надано кредит коледжу. (Офіційні стенограми повинні бути відправлені установою через електронний транскрипта електронної акцію graduate.admissions @ SRU .edu або через mail- по факсу копії не буде вважатися офіційним)
 • Резюме
 • Кандидати повинні успішно закінчити GMAT (Graduate Management Admissions Test) з цільовою оцінкою 450.

GMAT може бути відмовлено, якщо:

 1. Студент має ділову ступінь з гpа 3,0 або вище від регіонально акредитованої установи.
 2. Заявник продемонстрував достатній професійний досвід, визначений приймальною комісією.
 3. Студент одержав ступінь або диплом магістра з регіонально-акредитованої установи.

Якщо студент має менше, ніж 3,0 або еквівалент, їм потрібно буде успішно закінчити GMAT з балом 450 або вище. Винятки з цих вимог можуть бути зроблені в кожному окремому випадку на розсуд приймальної комісії.

Міжнародні студенти повинні проконсультуватися з Управлінням глобального залучення для перегляду всіх міжвідомчих документів та візових статусів.

* Кандидати повинні подати свої два посилання за допомогою форм wufoo, зв'язаних вище.

Останнє оновлення Лип 2018

Про навчальний заклад

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... Детальніше

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. Згорнути