MBA (магістр ділового адміністрування)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

MBA (магістр ділового адміністрування)

Прискорена програма магістра ділового адміністрування (MBA) Slippery Rock University не тільки нагороджує одну з найбільш затребуваних магістерських ступенів, вона також пропонується в онлайн або гібридному форматі і може бути завершена всього за один рік. MBA має важливе значення для людей, які хочуть конкурентноздатні позиції у світі бізнесу. Заняття пропонуються як онлайн, так і особисто. SRU пропонує загальну концентрацію в 30 кредитів, а також концентрацію в 36 кредитах у бухгалтерському обліку / фінансах або менеджменті / маркетингу.

Цю програму можна взяти на повний або неповний робочий день 100% в Інтернеті або в Cranberry Township, штат Пенсильванія, при регіональному альянсі навчання (RLA) . Ми пропонуємо цю програму кожного семестру (взимку, навесні, влітку та восени).

Опис

Для тих, хто зацікавлений просунути свою кар'єру в галузі управління, бухгалтерського обліку та маркетингу або навіть бажає мати власний бізнес, програма MBA в SRU допомагає студентам просуватися і залишатися вперед. Навчальна програма охоплює широкий спектр галузей бізнесу, включаючи бухгалтерський облік, комунікації, економіку та управління; будувати керівництво при кожній нагоді. Студенти, які навчаються на програмі, розвивають міцну основу в бізнесі, вивчають їхні професійні інтереси та працюють з викладачами та консультантами, щоб підготуватися до їх ідеальної кар'єри

Основні моменти

Інтегруючи теорію класів із практикою ділового бізнесу, програма MBA в SRU забезпечує знання та стратегії, які професіонали відразу знайдуть корисними. Студенти готові не тільки до конкуренції на ринку праці, вони також готові піднятися по корпоративних сходах або відкрити власну справу.

Основні класи нашої програми MBA охоплюють різноманітні предмети. Курси включають корпоративний облік, економіку управління, управління ланцюгами поставок та аналіз бізнесу та підтримку рішень. Виходячи із концентрації, яку обирають студенти, факультативи змінюються від комерційного права до судово-бухгалтерського обліку.

SRU «S MBA програми Переваги роботи професіоналів , тому що це

 • Гнучкі: заняття доступні як в Інтернеті, так і круглий рік (літо, осінь, зима, весна)
 • Зручно: розташовано в Регіональному навчальному альянсі у місті Кренберрі, штат Пенсільванія.
 • Прискорений: заробіть ступінь всього за один рік
 • Міжпредметні: включає бізнес, аналіз даних та комунікаційні класи

Вимоги

Кандидати повинні пройти курс попереднього обчислення, бізнес-статистику або класу вищого рівня з рівнем C або краще. Попереднє обчислення, бізнес-статистика або вимога до класу вищого рівня можна відмовитися, якщо кількісний бал GMAT заявника є достатнім, як це визначають комісія з прийому.

Щоб подати заявку на програму МВА в SRU , учням необхідно надати наступні матеріали:

 • Інтернет-заявка
 • Плата за заявку
 • Дві електронні довідкові форми (студенти несуть відповідальність за передачу цього посилання експертам)
 • Офіційні транскрипції - бакалаврські / випускні стенограми з усіх установ, де було надано кредит коледжу. (Офіційні стенограми повинні бути відправлені установою через електронний транскрипта електронної акцію graduate.admissions @ SRU .edu або через mail- по факсу копії не буде вважатися офіційним)
 • Резюме
 • Кандидати повинні успішно закінчити GMAT (Graduate Management Admissions Test) з цільовою оцінкою 450.

GMAT може бути відмовлено, якщо:

 1. Студент має ступінь, пов’язаний з бізнесом, із середньою оцінкою середньої кваліфікації 3,0 або вище від регіональної акредитованої установи.
 2. Заявник продемонстрував достатній професійний досвід, визначений приймальною комісією.
 3. Студент одержав ступінь або диплом магістра з регіонально-акредитованої установи.

Якщо студент має менше, ніж 3,0 або еквівалент, їм потрібно буде успішно закінчити GMAT з балом 450 або вище. Винятки з цих вимог можуть бути зроблені в кожному окремому випадку на розсуд приймальної комісії.

Міжнародні студенти повинні звернутися до Управління глобальної участі, щоб переглянути всі міжнародні документи та статуси віз.

* Кандидати повинні подати свої два посилання за допомогою форм wufoo, зв'язаних вище.

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... Детальніше

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. Згорнути