Нове в 2018 році: глобальне лідерство в інженерній спеціалізації

У жовтні 2018 року ми запустимо нове глобальне лідерство в області інженерної спеціалізації. Ця програма призначена для студентів з попереднім міжнародним досвідом та досвідом першого керівництва. Він готує студентів до лідерства в галузі інжинірингу в міжнародному та міжкультурному контексті. Будь ласка, перегляньте веб-сайт програми або зв'яжіться з нашим офісом для отримання додаткової інформації.

Багатогранний і міждисциплінарна

Зважування змісту курсу MBA & E встановлює подвійну спрямованість на теми, викладені однаково від ділового адміністрування та технологічних предметів. Випускники цього курсу є не тільки з винятковими навичками фахівця, але розвивати аналітичне мислення застосовне до різних галузях промисловості і бізнес-функцій. Ми прагнемо навчити кожного випускника MBA & E стати надійним, міждисциплінарним вирішення проблем - професійним, креативним та спільним. П'ять варіантів спеціалізації дають студентам гнучкість у прийнятті їх кар'єри у потрібному напрямку:

  • Автомобільна управління
  • Міждисциплінарне управління
  • Леан Менеджмент
  • Глобальний закупівель
  • Глобальне лідерство в галузі машинобудування (нове в 2018 році, міжнародний досвід / досвід лідерства)

BUAS3

Поруч з бізнес-практиці

В аспірантурі дослідження, звичайно приймає заявки від студентів з досвідом роботи в області проектування, управління, і багато іншого. Як молодий спеціаліст, ви вже володієте навичками поглибленого специфічні для вашої дисципліні. Займаючи MBA & E, ви будете розвивати цілісне розуміння більш широкого бізнес-процесу. Випускники MBA & E є "розривниками" - спеціалістами у відповідних функціях, але повною мірою усвідомлюють основні практики, орієнтовані на результат. Глобальні компанії потрібні такі "Т-подібний людей" - ви б хотіли стати?BUAS2

Особиста і міжнародні

Сімейство студентів та випускників MBA & E складається з більш ніж 50 країн світу. Машинобудування, промислове управління, міжкультурна комунікація, економіка, матеріалознавство, конструкції літака, ядерна фізика та розробки програмного забезпечення - вони представляють, але кілька фонів, з яких наші студенти приїжджають. Чи можете ви уявити собі більш широке можливість мережу? Цей курс все про навчання життєво важливі ділові навички в щільно в'язати міжнародної групи. Переживає один із самих культурно різноманітних міст в світі, ви будете мати можливість поліпшити свої м'які навички, сформувати міцну дружбу і просто весело провести час. Ми з нетерпінням чекаємо на запрошення до сім'ї MBA & E!

Міжнародна спеціалізація "Автомобільний менеджмент" доступна в MBA & E на HTW Berlin

Німеччина є однією з головних місць у автомобільному секторі у всьому світі. Промисловість постійно змінюється, і має багато нових проблем в освоєнні. Таким чином, існує великий попит на молодих випускників бізнес-систем на ринку праці в Німеччині. Крім того, очікується, що автомобільна промисловість швидко розвивається в так званих країнах, що розвиваються, що надає нашим міжнародним випускникам велику перевагу у сфері зайнятості у своїх країнах. BUAS1 MBA & E є однією з небагатьох англійської мови про програму промислового управління в Німеччині з особливим акцентом на автомобільному менеджменті. Вже протягом багатьох років, багато з наших випускників створили кар'єру з автомобільної гравців, і ми підтримуємо дуже тісні відносини з промисловістю. Після попиту, в 2013 році ми запустили нову спеціалізацію з урахуванням конкретних потреб автомобільної промисловості OEM і постачальників. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, використовуйте сусідню форму для зв'язку з нами або відвідайте наш веб-сайт за адресою http://mbae.htw-berlin.de/..

Доступні навчальні програми:
  • англійська
HTW Berlin University Of Applied Sciences

Переглянути 1 інших курсів в HTW Berlin University Of Applied Sciences »

Цей курс Кампус засновані
Duration
3 - 4 Семестри
Денне навчання
Price
12,500 EUR
€ 11 000 плата за навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date