MBA у галузі судноплавства та логістики (синій MBA)

Загальні відомості

Доступних місць: 3
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

MBA CBS Executive MBA у галузі судноплавства та логістики (AKA: Blue MBA) має репутацію світового класу в морській галузі та була спеціально розроблена для керівників судноплавства з високим потенціалом.

Про MBA Executive MBA у галузі судноплавства та логістики

MBA CBS Executive MBA в галузі судноплавства та логістики дасть вам неперевершене уявлення про економіку судноплавства та сучасні теорії управління та їх застосування в морському секторі.

Унікальний цілісний підхід до доставки та логістики

Протягом усієї програми ви навчитесь сприймати цілісне уявлення про судноплавство, яке поєднує комерційні, технологічні та фінансові аспекти, а також морське право, управління ланцюгами поставок та проблеми керівництва. Після закінчення навчання ви виробите повне розуміння викликів у цьому секторі та отримаєте повне розуміння потреб галузі у світі, де глобалізація, посилена конкуренція та швидкість технологічних змін ставлять все більш високі вимоги до навичок керівництва. Наступні керівні теми очевидні у всій програмі:

 • Розуміння ринку
 • Лідерство
 • Інформаційні технології
 • Глобалізація
 • Екологічні проблеми
 • Стратегічне планування

Навчання відбувається у найсучасніших закладах у Данії, Німеччині та Великобританії.

Огляд програми

Executive MBA CBS у галузі судноплавства та логістики (AKA: Blue MBA) надає вам неперевершене уявлення про економіку судноплавства, а також сучасні теорії управління та їх застосування в морському секторі.

Топ міжнародного рівня

Через MBA Executive MBA у галузі судноплавства та логістики ви навчитесь приймати цілісне уявлення про судноплавство, інтегруючи комерційні, технологічні та фінансові аспекти, а також морське законодавство, управління ланцюгами поставок та проблеми керівництва. Вас переведуть на міжнародний рівень ділового адміністрування, відображаючи потреби галузі у світі, де глобалізація, посилена конкуренція та швидкість технологічних змін ставлять все більш високі вимоги до навичок керівництва.

Зміст та структура

Розуміння галузі

Модуль 1 дасть вам базове розуміння галузі транспортування. Основна увага приділятиметься ролі судноплавства у світовій економіці та ознайомленню з економікою судноплавства.

Розуміння глобального середовища

Модулі 2 і 3 допоможуть вам зрозуміти, як працює світова економіка. Сюди ввійдуть рушії глобалізації, структури торгівлі, управління ланцюгами поставок та логістичні наслідки цього розвитку.

Зосередьтеся на морських питаннях

Модулі 4 та 5 присвячені конкретним галузевим питанням, що відображають цілісний погляд на бізнес; вони охоплюють морське право, суднобудування та технічне оперативне управління, включаючи важливий аспект розвитку інформаційних та комунікаційних технологій.

Основні питання управління

Модулі 6, 7 та 8 будуть зосереджені на центральних темах управління бізнесом, що стосуються аналізу інвестицій, фінансів та управління ризиками, організаційної теорії та стратегії компанії.

Проект інтегрованої стратегії (ISP)

Остання частина програми - написання дипломної роботи після триступеневого процесу, де кожен крок завершується усною презентацією, а підсумкова презентація виступає в якості усного захисту ІСП / тези. Мета - продемонструвати вміння детально аналізувати практичну проблему, спираючись на всі знання програми. Вступ до кожного з трьох етапів буде подано під час останнього модуля.

Формат

MBA CBS Executive MBA в галузі судноплавства та логістики - це модульна програма, що має вісім тижнів модулі, заплановані протягом 22 місяців. Навчання підтримується віртуальною платформою, де індивідуальні / групові завдання та групові дискусії покращують процес навчання. Викладання відбувається в Данії, Німеччині та Великобританії. (Місця розташування можуть бути змінені.)

Де і коли

Останніми роками попит на вищу освіту в професійній галузі навчання зріс. Цей попит закликав переходити до галузевих програм, де керівники вищої та середньої кар’єри прагнуть вищих компетенцій.

Вісім модулів

Програма складається з восьми модулів, кожен з яких супроводжується індивідуальним завданням, плюс заключний комплексний стратегічний проект (ISP); що становить підсумкову магістерську роботу.

Закінчивши програму, ви отримаєте наступне:

Знання

Ви будете конкурувати за міжнародний ринок праці, оскільки отримаєте відповідне і суворе (= на основі дослідження) розуміння та знання, надані академічним викладачем у співпраці з керівниками високого рівня. У програмі міждисциплінарне ноу-хау передається через семінари, семінари та міждисциплінарний проект - поєднання судноплавства, права, економіки, управління операціями / управління ланцюгами поставок, маркетингу, організації та фінансів. Ви набуватимете змістових знань, а також соціальних знань завдяки різноманітності в складі викладачів та класів.

Навички

Ви будете володіти теоріями, методами та інструментами, необхідними для розуміння всієї складності галузі. Ви також розвинете свої соціальні навички, використовуючи методи коучингу, навички ведення переговорів, вирішення конфліктів та навчання міжособистісного спілкування.

Компетенція

Ви зможете застосувати набір теорій, методів та інструментів, і зможете вирішити стратегічні, тактичні та оперативні проблеми, що охоплюють увесь спектр питань, пов'язаних з доставкою. Ви також зможете застосувати соціальні навички для демонстрації лідерства.

Кредити

60 ECT балів

Іспити та навчання

Програма Executive MBA в галузі судноплавства та логістики складається з восьми тижневих модулів плюс заключний комплексний проект стратегії (дипломна робота). Усі модулі стосуватимуться питань лідерства та особистого розвитку.

Про модулі

Кожен модуль дає ретельне знайомство з читанням матеріалів та мотивує вас до самостійних занять. Ви будете вивчати матеріал між модулями і писати індивідуальне або групове завдання для всіх, крім остаточного модуля. Групові завдання настійно рекомендуються для перших двох модулів. Ці завдання, наскільки це можливо, будуть зосереджені на проблемі, пов’язаній з вашою власною компанією.

Про проект інтегрованої стратегії

Для остаточного проекту інтегрованої стратегії (ІСП) слід вибирати теми за їх стратегічним призначенням та інтегруючим характером, надаючи компаніям-учасницям цінний та практичний аналіз. У процесі роботи з Інтернет-провайдером ви дасте три презентації, третя і остання функціонує як усний захист провайдера / тези.

Огляд змісту програми

По всій програмі очевидні чотири теми:

 • Виклики лідерства
 • Глобалізація світової економіки
 • Наслідки розвитку інформаційних та комунікаційних технологій
 • Зміни в логістичних вимогах.

Заключний проект інтегрованої стратегії виконує дві цілі:

 • Для кандидата метою є інтеграція всіх тем, що охоплюються програмою, використовуючи реальні дані щодо проблеми, пов’язаної з власною компанією кандидата.
 • Для компанії-кандидата мета полягає в тому, щоб стратегічне питання було ретельно проаналізовано із запропонованими рішеннями та планами реалізації.

MBA CBS Executive MBA в галузі судноплавства та логістики - це модульна програма з вісім тижнів модулями протягом 22 місяців, що підтримується віртуальною платформою. Індивідуальні / групові завдання та групові дискусії покращують процес навчання.

Всесвітньо відомий факультет

Лекції читає група провідних всесвітньо відомих експертів з різних областей морської галузі у всьому світі.

Як резидент CBS, так і зовнішній факультет входять до групи експертів, які користуються великим попитом як консультанти та консультанти морських установ, компаній та урядів. Окрім чудових викладацьких навичок та методів, вони допомагають нашим студентам будувати міжнародну мережу контактів.

Засоби

Виконавчий корпус в CBS розроблений Henning Larsen Architects і характеризується відкритим простором, панорамним видом на парк і безліччю природного світла. Створення надихаючого навчального середовища, де наші студенти можуть процвітати, знаходиться у верхній частині нашого списку.

Видатні заклади в самому центрі Копенгагена

CBS - це сучасний університет з головним містечком, розташованим у сучасних будівлях у Фредеріксберзі, недалеко від серця Копенгагена. Програми Executive MBA розміщені в Раваребюнінгені, раніше будівлі зберігання сировини в Порцеленсхавені (Порцеляновий сад), районі, раніше займаному Копенгагенським королівським фарфором. Ця будівля тепер була образно перетворена на проект, який виграв конкурс від Henning Larsen Architects.

Бібліотека CBS

Бібліотека CBS, яка також є Національною бібліотекою економіки бізнесу Данії та містить найповніший каталог книг про всі аспекти організаційного та ділового життя Данії. Маючи понад 300 000 томів та доступ до понад 5000 електронних журналів та публікацій, це єдине місце в Данії, де учасники Executive MBA можуть користуватися рівнем доступу до сучасних знань та бізнес-досліджень. Інтернет-бібліотека CBS постійно вдосконалюється з метою інтеграції електронних ресурсів у традиційну бібліотечну колекцію, щоб співробітники та студенти мали легкий доступ до всіх електронних ресурсів як у кампусі, так і поза межами університету.

E-Campus

Платформа E-campus - це віртуальний кампус CBS. Тут ви знайдете інформацію про події, гостьові лекції та загальну інформацію про те, що відбувається в університеті. Він також надає вам доступ до всіх Інтернет-ресурсів, які доступні з місць, що знаходяться за межами кампусу.

CBSLearn

Це безпечна веб-платформа для обміну знаннями, а це означає, що ви зможете ділитися думками та давати вклад в дискусії з колегами-учасниками Executive MBA, не ставши загальнодоступними. Професори використовують платформу CBSlearn для завантаження матеріалів, які використовуються на уроці та / або діляться деякими можливостями, які надають їх широкі професійні мережі.

Життя в CBS

Кампус CBS охоплює значну частину Фредеріксберга з науково-дослідними та викладацькими установами в Солб'єрґ-Пладах, Далгас-Хаве, Кілені (Клин), Хоуццвей і Порцельенсхавені. Кожен заклад має унікальний архітектурний стиль та атмосферу, що сприяє перетворенню CBS у особливе місце. Як учасник MBA Executive MBA, що базується в Porcelænshaven, у вас буде можливість відвідати більшість сайтів на території кампусу. У кожному з корпусів ви знайдете комп’ютерні засоби, кімнати для групової роботи та кафе. На сторінці Campus Services надається додаткова інформація про наявні засоби та зручності. Як учасник Executive MBA та випускник, ви отримаєте доступ до ексклюзивних заходів MBA, де ви отримаєте можливість почути деяких провідних викладачів з різних бізнес-тем. Тематика подій відрізняється, і ми намагаємось зробити їх максимально урізноманітненими, щоб відповідати вашим потребам та надихнути вас.

CBS Maritime

CBS Maritime був запущений на початку 2013 року і має на меті координувати морську діяльність та компетенції в CBS та розвивати морські дослідження та викладання у тісній взаємодії з діловим співтовариством. З CBS Maritime, Blue MBA та морські дослідження CBS тісно пов'язані. Концентрація морської експертизи в навчальних програмах та курсах морських служб, а також дослідницькому середовищі буде корисною для всіх сторін.

Відгуки

Дізнайтеся, що говорять про програму наші сучасні та випускники та дізнайтеся, як MBA Executive MBA у галузі судноплавства та логістики покращив їхню кар’єру.

Подорож закінчується: Зустріньте двох випускників CBA Blue MBA безпосередньо перед початком навчання

У цьому відео знайомтесь з капітаном Прашантом С. Відж і Пеггі Хогі Грейсом, коли вони збираються закінчити CBS Blue MBA. Приєднуйтесь до них, коли вони озиваються на останні два роки та діляться своїми виведеннями з MBA.

Пояснив Блакитний MBA

У цьому відео керівник програми CBS Blue MBA Ірен Росберг та учасники Адам Кобрен та Моніка Лемаджич пояснюють, чому Blue MBA є чудовим пристосуванням для старших керівників судноплавства по всьому світу, які прагнуть випереджати.

Письмові відгуки

«Учасники Blue MBA мають ідеальну платформу, щоб засвоїти все найкраще з міжнародної стратегічної теорії та практичних підходів до складних ринків, на яких ми всі працюємо».

Енн Х. Стеффенсен, генеральний директор Асоціації судновласників Данії

Акредитація

MBA CBS Executive MBA у галузі судноплавства та логістики належить до ексклюзивної групи світових бізнес-шкіл для проведення потрійної акредитації (AMBA, EQUIS, AACSB), виокремлюючи програму окремо від інших та забезпечуючи визнання, повагу та нагороду ступеня МВА у CBS. .

Гарантія якості

Для забезпечення якості впродовж життя та глобального визнання вашої MBA важливо врахувати акредитацію. CBS є одним із відсотків бізнес-шкіл у світі, які мають затребувану потрійну акредитацію: AACSB, AMBA та EQUIS. Завдяки цьому міжнародному та широкому визнанню якості школи та програми MBA CBS Executive MBA у галузі транспортування та логістики ви можете бути впевнені, що вони отримують найкращу бізнес-освіту. Крім того, програма також акредитована ACE та PIMS у Данії.

Вхід

Вимоги

 • Ступінь бакалавра визнаного академічного закладу або його еквівалента;
 • Випускний випускний менеджмент (GMAT) або аналогічна документально підтверджена кваліфікація;
 • Мінімум п’ять років досвіду роботи у відповідній галузі;
 • Дві особисті рекомендації.

До прийому заявників проводять співбесіду та проводиться індивідуальна оцінка придатності заявника на основі вищезазначених вимог та результату співбесіди. Для претендентів на далекі відстані співбесіда може проводитися по телефону.

Наступний термін прийому та термін

Наступна заявка на програму Executive MBA у галузі судноплавства та логістики - вересень 2021 р. Усі форми заявок разом із відповідними документами, а також запити щодо отримання додаткової інформації повинні бути спрямовані директору програми Ірині Росберг на ir.mba@cbs.dk.

Форми потрібні

 • Заява
 • Форма рекомендації
 • Форма спонсорства
 • Зверніться до директора програми Ірини Росберг на ir.mba@cbs.dk, щоб отримати форми.

Приймальна рада засідає щотижня, і заявки переглядаються постійно, тому радимо подати заявку, як тільки ви прийняли рішення.

Збори

Фінансування вашого МВА у транспорті та логістиці

Близько 60% усіх учасників програми Executive MBA доставка та логістика спонсоруються своїми роботодавцями.

Детальна плата:

Плата за навчання за програмою становить 320 000 DKK (датська крона) - або приблизно 43 000 євро -, яка сплачується чотирма рівними частинами в розмірі 80 000 DKK на початку кожного семестру.

 1. 80 000 DKK - вересень 2021 р. (25 000 DKK реєстраційний внесок, що не підлягає поверненню, і 55 000 DKK на підставі угоди після отримання приймального листа)
 2. 80 000 DKK - березень 2022 року
 3. 80 000 DKK - вересень 2022 року
 4. 80 000 DKK - березень 2023 року

Учасники, які не входять до ЄС, повинні сплатити додатковий вступний внесок у розмірі приблизно 15 000 DKK.

Цей внесок не включає курсові матеріали, витрати на проїзд та проживання.

Датський морський фонд

Датський морський фонд підтримує ініціативи, що служать для розвитку датської морської галузі, і як учасник MBA, що працює в галузі, ви можете мати право на фінансування.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business school ... Детальніше

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business schools to be accredited by AMBA, EQUIS and AACSB, an MBA from Copenhagen Business School is a globally-respected qualification. Designed to offer a challenging combination of theory and practice, you will benefit from an unrivaled business focus that draws heavily from real-life scenarios. You will also develop a strategic understanding of the theories, concepts, and methods that drive managerial decision making in the 21st Century. Згорнути
Фредеріксберг , Лондон , Гамбург + 2 Більше Менше