MBA управління людськими ресурсами

Загальні відомості

Опис програми

MBA в галузі управління людськими ресурсами є міжнародний навчальний професіоналізації покликанням протягом року. Вона спрямована на керівників вищої ланки різних HR-функцій в приватному секторі (консалтингових фірм, комерційних, промислових або фінансових) стикаються з проблемами управління бізнесом.

MBA HR

Мета Executive MBA в галузі управління людськими ресурсами є підготовка менеджерів, здатних керувати і контролювати процес модернізації, що беруть участь в бізнесі, особливо коли мова йде про реформи управління ресурсами людські і організаційні перетворення, які супроводжують їх: управління змінами, управління різноманітність, стратегія, лідерство.

Програма обертається навколо різних методів письмових та усних тестів, що супроводжуються навчання на спеціалізованій платформі: Курси, Mooc, бібліотека. MBA дозволяє, крім того, щоб отримати доступ до програми Доктор ділового адміністрування (DBA), організованого між MAEI і МСЕ.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

L'UIT se distingue par une organisation collégiale autour de facultés libres et écoles supérieures indépendantes;

L'UIT se distingue par une organisation collégiale autour de facultés libres et écoles supérieures indépendantes; Згорнути