MBA та Executive MBA в Москві | Російські та європейські дипломи

Загальні відомості

Опис програми

Просунуті (1) Очні в Москві, (2) Очна-дистанційні або (3) 100% Онлайн впроваджувальні інтенсивні поглиблені консалтингово-освітні програми для власників і керівників вищої, середньої та молодшої ланки, які хочуть побудувати бізнес світового рівня або працювати на вищих посадах , потребують отримання повноцінних сучасних управлінських навичок і не готові задовольнятися базовими знаннями, які даються в більшості академічних шкіл бізнесу.

2 престижні дипломи: MBA / Executive MBA EMAS (Росія) і MBA / Executive MBA бізнес-школи GFKM (Європейський Союз).

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ І ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ ТУТ!

№ 1 online MBA в Росії

№ 1 очно-дистанційна MBA в Росії

№ 2 очна MBA в Росії

ТОП-14
кращих МВА Центральної та Східної Європи

ТОП-20
кращих Executive МВА Центральної та Східної Європи

ТОП-200
кращих програм в світі

можна вирішити завдання

 • Мінімум, 31 навик з управління бізнесом
 • Кар'єра вашої мрії в Росії і за кордоном: Яскрава, успішна і швидка. Скрізь, де захочете. Завдяки провідним позиціям EMAS в російських і світових рейтингах.
 • Навчання = консалтинг, в бізнесі для ваc не залишиться загадок. Повний контроль і розуміння того, що відбувається в бізнесі завдяки навчанню в консалтинговому форматі.
 • Навчання = зріст бізнесу, 20 впроваджувальних проектів по вашій компанії. Тотальна модернізація і зростання Вашої компанії прямо в ході навчання.
 • Гарантоване збільшення заробітку. Зростання доходів не менше ніж на 50% за рік (чесні незалежні дослідження «МВА в Москві і Росії»).
 • Чи не вас вибирають, а ви вибираєте. Професійні компетенції, що дозволяють вибрати свій шлях, - управляти своїм або чужим бізнесом.
 • Не тільки керівник, але і лідер. Зраджена команда співробітників, завдяки розвитку Ваших лідерських якостей.
 • Досягнення, які вас здивують. 1 - 1,5 року приголомшливого драйву у Вашому житті, досягнення Ваших життєвих і бізнес-цілей з небаченою швидкістю.
 • Принципово новий рівень. Уміння масштабувати будь-який бізнес: з малого в середній, з середнього до великого, з локального до міжнародного.
 • Визнання в усьому світі. Російські та європейські дипломи, які поважаються і визнаються в усьому світі.

формати навчання

 1. Очний.
 2. Очно-дистанційний.
 3. 100% Онлайн.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ І ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ ТУТ!

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Згорнути
Москва , Нижній Новгород , Росія Інтернет , Київ , Мінськ , Алмати + 5 Більше Менше