MBA спеціалізованої стратегії та економічної розвідки

Загальні відомості

Опис програми

Навчальний посібник у Франції, який займає 1-е місце в університеті Eduniversal palmares з 2002 року, спеціалізована стратегія економічної розвідки MBA SIE також надає доступ до назви "Експерт (е) з економічної розвідки" , рівень I, зареєстрований у Національному довіднику професійних сертифікатів ,

Ця піонерська структура в Європі міцно закріплена в міждисциплінарному підході до читання балансу сил. International.

Хоча концепція економічної війни передавала багато неоднозначностей, а не епістемологічних, але ідеологічних, теоретичні дослідження, проведені в останні роки, мають тенденцію уточнювати і підтверджувати наш підхід до конкурентних конфронтацій.

Турнірна таблиця

З 2002 року вона була визнана кращою французькою освітою в "Економічному інтелекті" Едюніверсал-SMBG керівництво для кращих майстрів та 8-й кращий майстер у світі в 2017 році в " Майстри бізнес-аналізу, управління знаннями та безпекою " (best-masters.com).

Крістіан Хербуло, директор програми, отримав приз за кращий педагогічний тренер у 2011 році за нагороди з педагогіки.

мети

Підготовка кращих експертів з стратегії та бізнес-аналітики.

Хто такий тренінг?

Стратегія та економічна освіта МВА спрямована на студентів з університетів, бізнес-шкіл, інженерів, ІЕП та фахівців.

Курсова програма

Реформа нашої педагогіки набула чинності на початку 2015/2016 навчального року. Він побудований на трьох основних принципах:

 • Реструктуризація семи модулів курсу
 • Більш широкий розгляд індивідуальної роботи
 • Динамічне вивчення EI поширюється протягом року в чотирнадцяти вправах.

Створення модуля розвитку бізнесу відображає наше прагнення закріпити деякі уроки ЕМТ у питанні розвитку конкурентоспроможності компаній. Нам представляється необхідним навчати наших студентів методам управління інформацією, адаптованих до контексту глобальної конкуренції. Модуль, присвячений аналізу та методології, має трансдисциплінарне покликання, що дозволяє перетнути внески менеджменту, соціології організацій та фактичного ІЕ.

Індивідуальна робота зараз становить 30% від загальної суми. Ця зміна в оцінці не ставить під сумнів важливість групових занять, але спрямована на краще розуміння еволюції набуття знань.

Сьогодні потужність ЕМТ полягає в його здатності давати учням реальні випадки лікування в різних формах фізичних вправ. Їх чисельність і різноманітність позиціонують нас сьогодні як єдине навчання, яке викладає EI, поєднуючи виробництво знань, контроль економічних відносин влади та використання інформаційних технологій.

 • Модуль 1: Розуміння економічної розвідки
 • Модуль 2: Геоекономіка і глобалізація
 • Модуль 3: Управління інформацією та виробництво знань
 • Модуль 4: Аналіз і методологія
 • Модуль 5: Управління ризиками
 • Модуль 6: Розвиток бізнесу та економічна розвідка
 • Модуль 7: Вплив операцій
 • Оперативні вправи

Програма професіоналізації MercurIE

Програма професіоналізації економічної розвідки

MercurIE є одним з навчальних відповідей ЄДІ, який дозволяє студенту в початковій підготовці "Стратегія економічної розвідки EIS" розуміти стратегічні осі, розроблені компанією.

За командою, студенти працюють на користь керівництва великої групи, малого та середнього бізнесу або учасника в державному або парапідрядному секторі для проведення дослідження, яке вимагає досконалого маніпулювання методологією.

Протягом 8 місяців, один день на тиждень, у супроводі викладача Школи та керівників компанії-партнера, студенти змінюють тему дослідження, створюють систему моніторингу та збирання інформація, проведення дослідження зі зборами експертів і польових операцій (виставки, візити?) і доопрацювання документа з наступними рекомендаціями.

Потім вони повинні підтримувати свою роботу з презентацією у відповідному відділі.

Ця програма MercurIE набагато більше, ніж стажування, оскільки дає можливість студентам реалізовувати всю або частину програми, що викладає, і розвиває спільну роботу в престижних структурах, таких як інноваційні роботи групи EADS,

можливості

З моменту свого створення в 1997 році L'Ecole de Guerre Economique зарекомендувала себе як європейське посилання освіти в галузі економічної розвідки .

L'Ecole de Guerre Economique є ключовим гравцем у французькому ландшафті ЕІ .

Її мережа випускників є найбільшою і однією з найпотужніших у Франції в IE. Асоціація випускників (AEGE), яка об'єднує всіх випускників Школи (початкове навчання і безперервне навчання), представляє більше 1700 активних членів .

Професійна інтеграція в торгівлі EI становить близько 85%.

Цей показник лише ілюструє відмінну репутацію EGE серед бізнесу та урядів.

госпіталізацій

Школа пропонує вам можливість для всіх своїх курсів подавати заявки онлайн протягом усього року: з січня по грудень.

Вибір кандидатів здійснюється на файлі (анкета на додаток до CV), після чого проводиться мотиваційний інтерв'ю.

Умови прийому:

Bac 4 перевірено або Bac 3 та 3 роки досвіду роботи з кадрами.

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

Companies move with a crisis world where the development issue is completely linked to confrontation’s notion.

Companies move with a crisis world where the development issue is completely linked to confrontation’s notion. Згорнути