MBA подвійний ступінь

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Ступінь МВА в поєднанні з галузевим досвідом несе значну цінність і престиж у роботодавців по всьому світу. York St John MBA ступінь призначена, щоб дозволити випускникам для подальшого підвищення їх управлінських знань і можливостей за допомогою прикладного навчання з використанням тематичних досліджень, групової роботи, і реальні приклади бізнесу. Поєднуючи управлінський досвід York Business School та міцну репутацію BHMS у сфері гостинності та управління бізнесом, MBA надає можливість вивчати та розвивати досвід управління студентами у справді глобальному середовищі. Швейцарія відома у всьому світі своїми високоякісними галузями сфери послуг, гостинності та фінансів, а також інноваціями в багатьох галузях. Поряд з базовою програмою MBA, студенти можуть вибрати спеціалізацію BHMS шляхом вивчення додаткового модуля та зосередитися на їх дослідницькому проекті. Студенти, таким чином, мають можливість слідувати сучасній навчальній програмі, щоб отримати цілеспрямоване розуміння та навички у ключових бізнес-практиках у певній галузі та вивчити широкий спектр багатосекторних розробок. Тематичні дослідження, обробка даних та проекти гарантують, що навчання застосовується та реальної вартості кар'єри.

Мета Програми

Програма спрямована на:

  • Розвивайте вас як потенційного менеджера та лідера.
  • Допоможіть вам розробити правильне розуміння навичок, необхідних для виконання ролі в будь-якій організації.
  • Відображає прагнення у розвитку відповідальних та етичних менеджерів.
  • Підтримка розвитку навичок лідерства для ефективного та грамотного функціонування в міжнародному контексті.

Програма включає в себе один інтенсивний блок дослідження з 6 місяців повного робочого дня, за яким йде незалежне дослідження, що дозволяє студентам проводити поглиблене вивчення області, що стосується їхнього майбутнього. Дослідження може бути завершене разом з оплачуваним періодом стажування 6 місяців у Швейцарії або за кордоном для студентів, які бажають отримати додатковий досвід роботи перед тим, як продовжити свою кар'єру. В якості альтернативи, студенти можуть повернутися на повний робочий день протягом цієї фази програми. Ця програма підходить для кандидатів, які мають ступінь бакалавра, отримали принаймні 2-3 роки досвіду роботи і прагнуть увійти або отримати просування в певній галузі або секторі. Кандидати з великим управлінським досвідом, які не мають бакалаврату, будуть оцінюватися на індивідуальній основі.

Платна підготовка промисловості в Швейцарії

Промислова підготовка є невід'ємною частиною філософії навчання в BHMS і надає можливість отримати досвід оплати праці в різних культурних умовах, що є частиною розвитку кар'єри. Залежно від попереднього досвіду студентів, мовних навичок та професійних цілей, протягом 2-го семестру програми можуть бути проведені різноманітні розміщення в основних функціональних областях індустрії гостинності. Це надасть студентам безцінний досвід роботи в галузі послуг та навички, які можна передавати, що є життєво важливим для багатьох галузей промисловості. Заробітна плата в Швейцарії, яка обговорюється між Асоціацією роботодавців та Союзом працівників, наразі встановлюється на рівні 2 220 гривень в місяць. Від цієї зарплати студенти повинні платити за проживання, харчування та податки. Середній чистий дохід на місяць коливається від 1'20 до 1'400. На міжнародному рівні також існують різноманітні можливості для працевлаштування, при цьому контрактні періоди та зарплати підпадають під дію місцевих / національних дозволів на роботу та інших правил. Студенти зі значним попереднім досвідом роботи можуть вирішити повернутися до повної зайнятості під час завершення остаточного модуля досліджень МВА.

Вимоги щодо вступу

  • Бакалавр з будь-якої дисципліни
  • Рівень IELTS 6.0 або еквівалент
  • Досвід роботи 2-3 роки

Зміст курсу111204_Clipboard03.jpg

Студенти повинні пройти встановлених 180 академічних кредитів для своєї нагороди York St John, а також додаткові 15 кредитів спеціалізації для BHMS MBA зі сертифікатом спеціалізації. Вибрана спеціалізована область також повинна бути у центрі уваги дослідницького дослідження, що дозволяє студентам розвивати всебічне критичне розуміння обраної ними області. Вибір інших курсів може замінити або змінити ці курси. Будь ласка, зверніться за детальною програмою курсу на час подачі заяви. Кредити синього кольору - лише кредити BHMS.

Спеціалізації МВА БМЗ

BHMS пропонує три різні спеціалізації поряд з загальною програмою МВА, які слідують сучасній і прогресивній навчальній програмі.

Міжнародний менеджмент гостинності

Спеціалізація International Hospitality Management забезпечує різноманітну та стимулюючу програму навчання, яка дозволяє студентам повністю оцінити різноманітність та складність глобальної гостинності. Вона забезпечує структуровану експертизу міжнародної індустрії та основних середовищ і ринків, на яких розробляється і проводиться бізнес. Крім того, він досліджує особливості глобалізації та глобальної гостинності, політичних, економічних, соціально-культурних, технологічних, екологічних та регуляторних умов, в яких відбувається глобальне управління гостинністю.

Інновації та підприємництво

Спеціалізація «Інновації та підприємництво» розроблена для того, щоб отримати уявлення про суть нових бізнес-ідей та підприємництва, щоб надати студентам особливий набір навичок, необхідних для створення нового підприємницького підприємства. Вона зосереджується, зокрема, на тих областях, які підтримують весь процес запуску, наприклад, розробку унікальних і нових бізнес-ідей, моделей і процесів, підготовку і подання бізнес-плану, визначення конкурентних переваг компанії, і процес створення інновацій для суспільства.

Глобальний маркетинг

У спеціалізації Global Marketing, студенти вивчають можливості, які надають цифрові інструменти та ключові соціальні медіа-платформи, включаючи Facebook, Twitter, LinkenIn для підвищення маркетингових кампаній. Культурні та географічні відмінності у використанні та конвенціях SoMe, а також бізнес-наслідки також вивчаються та впроваджуються у практику через розробку міжнародної кампанії SoMe.

Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Згорнути