Однорічний MBA - це інтенсивний міжнародний навчальний курс, який готує вас до багатьох викликів, з якими зіткнетеся у компаніях у всьому світі. Якщо ви авантюрний, цікавий, хто хоче перемогти і здивувати себе, це ваш MBA.

Навіщо вибрати MBA на IAE ?

Глобальне бачення, зосередження на Латинській Америці

Бізнес-світ стає все більш міжнародним. Саме тому ми готуємо наших студентів до глобального мислення, необхідного для взаємодії з людьми з різних культур та розвитку бізнесу у будь-якій точці світу.

Глобалізація не означає, що все відбувається однаково. У IAE Business School ми вважаємо, що в контексті латиноамериканського бізнесу існують особливі виклики, такі як макроекономічна нестабільність, помітні відмінності між споживачами, міркування щодо ризику у фінансуванні та важливість особистих контактів. Ми розраховуємо на наш досвід, досвід і контакти, щоб підготувати наших студентів до вирішення цих проблем у Латинській Америці та за її межами.

Студенти з курсу MBA отримують практично з усіх країн Латинської Америки, США та Європейського Союзу. Ми вітаємо гостьових професорів як з інших шкіл регіону, так і провідних шкіл з усього світу. Ми проводимо зарубіжні візити до Бразилії, міжнародні консалтингові проекти, а студенти можуть взяти участь у програмах обміну з відомими бізнес-школами у всьому світі.

Розвиток персоналізованого лідерства

У IAE ми хотіли б створити менеджерів, які добре навчаються навичкам управління, а також у людських якостях, необхідних для виконання цієї провідної ролі. Маючи це на увазі, ми маємо широкий спектр заходів, орієнтованих на самосвідомість та особистий розвиток, що дозволяє людині повністю розвиватися. Розуміння себе має важливе значення при формуванні позитивних відносин з іншими та поважати існуючі розбіжності.

Відбір студентів залежить не тільки від індивідуального потенціалу, але також від того, що вони пропонують для групи. Ми створюємо робочі групи, які намагаються максимально розширити різноманітність, і виконувати тренування, спрямовані на вирішення конфліктів.

Є предмети з самосвідомості та лідерства, в яких студенти міркувати про свою особистість і шукати, щоб визначити їх стиль керівництва. Студенти також отримують індивідуальне коучинг з команди "Кар'єрний менеджмент". Кожен учень має свого вченого наставника та виконавчого наставника. Ці один до одного стосунки дозволяють задавати питання, пов'язані з програмою та кар'єрою, а також з життям взагалі.

Семінари спрямовані на розвиток комунікативних навичок, презентацій або управління персональним брендом. Діяльність, що здійснюється як у сфері управління кар'єрою, так і з спеціалізованими консультантами. Вибрані теми спрямовані на переговори, імпровізацію або управління організаційних змін. Взагалі, вони є навичками, які вимагають різноманітних знань та управлінських якостей.

360 ° відгуки, зосереджені на управлінських навичках. Зовнішня діяльність, де ми наділяємо студентам виклики для розвитку та зміцнення їх навичок управління.

Двомовний досвід

Англійська мова - це французька мова у міжнародному бізнесі. Ось чому ми забезпечуємо основу програми на цій мові. Ті студенти, які потребують перепідготовки з цієї мови, можуть звернутися до наших інтенсивних варіантів практики.

Для студентів, які не є іспанською мовою, ми пропонуємо інтенсивний бізнес, орієнтований на іспанський курс, перш ніж почати свою MBA. Таким чином, ми не тільки допомагаємо вам скористатися перевагами досвіду MBA в Аргентині, але й ви також зможете вільно говорити на двох найпоширеніших мов у світі.

Орієнтовані на дію

Ми готуємо МВА для тесту "plug-and-play" (щоб побачити результати з першого дня), за допомогою нашого програмного оформлення. Хоча за традицією, магістрація концепцій та аналітичних структур буде підкреслена впродовж всієї програми, сьогодні вона є лише основою для продовження будівництва. Ми розширюємо можливості Optional Learning або навчаємось через практичний досвід, в пізніших модулях програми.
Ми використовуємо різні симулятори, які вимагають прийняття рішень у команді та в режимі реального часу.

Консалтингові проекти як з неприбутковими організаціями, так і з компаній, що вимагають рекомендацій щодо їх стратегій міжнародної експансії.

Керовані консалтингові проекти У співпраці з корпоративними фінансами на Ernst

Соціальна свідомість

Весь зміст, охоплений різними темами, містить штамп соціальної відповідальності та стійкості. Крім того, магістри включають польову роботу в соціальних службах, що дозволяє застосовувати свої знання з менеджменту в НУО та інших організаціях громадянського суспільства з соціальним впливом.

Часто менеджери підприємств піддаються сумніву за те, що вони, здавалося б, ексклюзивно зосереджуються на генерації прибутку від своїх інвестицій. Деякі бізнес-школи відреагували, включивши курси етики або попросивши своїх студентів прийняти етичну присягу. В МВА в IAE Business School , вплив, що бізнес-рішення мають різні зацікавлені сторони, є центром кожного аналізу, кожної дискусії та кожного плану дій.

Ми вважаємо, що бізнес-менеджери несуть відповідальність перед товариствами, в яких працюють їхні організації. За допомогою таких предметів, як бізнес-контекстний аналіз, ESE I та корпоративна соціальна відповідальність. Під час програми ми поставили управлінські інструменти та концепції в діяльність по консультуванню проектів з неурядовими організаціями (НУО).

Мережа випускників

Мережа випускників IAE Business School є однією з найбільш масштабних в Латинській Америці і поширюється по всьому світу. Як під час, так і після MBA, студенти можуть отримати доступ до мережі контактів, спрямованих на подальше навчання. З виконавчих документів, щоб допомогти шукати роботу після закінчення MBA, колишній випускник IAE має особливу прихильність до MBA.

Мережа складається з більш ніж 13 000 керівників, які поширюються по всьому світу, утворюючи понад 30 регіональних клубів.

Однорічні MBA стипендії та фінансуванняВаш талант розраховує

Щороку більше 30% студентів повного робочого дня отримують вигоду від однієї з наших систем фінансової допомоги. IAE через систему субсидій та позик заохочує підготовку молодих талантів до керівництва компаніями, державними установами та / або некомерційними організаціями, що сприяють регіональному та глобальному зростанню.

Процес подання заявки є динамічним, ті, хто подає заявку, мають реальну можливість продемонструвати свої виняткові якості, отримуючи доступ до підтримки, необхідної для того, щоб забезпечити можливість вивчення однорічного MBA протягом 11 місяців.

Якщо ваша продуктивність була виділена останніми роками, ми пропонуємо вам зробити пропозицію щодо наших систем фінансової допомоги. Ми знаємо, що ви принесете свою пристрасть, енергію, цікавість до навчання та дух постійного вдосконалення в класі.

Фонд сприяння заслуженню був створений за ініціативою випускників IAE , з метою сприяння підготовці видатних професіоналів у програмі MBA. Завдяки їхній підтримці, кандидати на МВА можуть претендувати на отримання стипендій на суму до 40% від курсу.

Загальні вимоги:

  • Завершіть процес прийому.
  • Отримайте мінімум 550 балів за іспит GMAT або IAE Test.
  • Мають відповідний професійний досвід.

Якість програми

Якість MBA в IAE Business School перевіряється різними незалежними організаціями. Програма є серед вибраної групи всього 76 бізнес-шкіл у світі з "Triple Crown", акредитацією трьох найвпливовіших асоціацій з акредитації.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
IAE Business School
Цей курс Кампус засновані
Duration
11 - 15 Місяця
Денне навчання
Price
28,000 USD
Deadline
інформація
Applicants from China, December 15th, 2018
За розташуванням
За датою
End Date
Гру 15, 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
Applicants from China, December 15th, 2018
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Applicants from China, December 15th, 2018
End Date
Гру 15, 2019