MBA - неповний робочий день

Загальні відомості

Опис програми

Балтимор MBA - потужний, гнучкий і проектованих Вами.

Університет Балтімор MBA розроблений з вами (і вашим роботодавцем) у вигляді. У вас є можливість ходити на заняття в традиційному класі, в Інтернеті або як-це ваш вибір. Що б ви не вирішили, ви будете вчитися разом з іншими студентами, які хочуть рости професійно, як і ви.

AACSB Міжнародна акредитація гарантує, що ми пропонуємо Вам якісну програму, яка може допомогти вам сьогодні, але в кінцевому підсумку надати вам знання і навички для майбутнього.

Ми гнучкі, коли справа доходить до запуску програми МВА.

УЧАСТЬ КЛАС ПО CAMPUS АБО ОНЛАЙН У вас є шість можливостей, щоб увійти в програму-на початку будь-якого сеансу, як зазначено вище.

Гнучка MBA, яка дозволяє створювати своє майбутнє.

Ваш час - це ваш час.

Ви працюєте повний робочий день. Ви подорожуєте пару раз на місяць. Ви тренер мало ліги. Що робити, якщо ви мали гнучкість продовжувати свій MBA і все ще могли б зробити всі ці речі?

Університет Балтімора має довгу історію, що мають бізнес-програми, які дозволяють зайнятих професіоналів також здійснювати свої освітні цілі, живучи на їхнє повсякденне життя.

Поступово в програмі UB МВА дозволяє вам вибрати:

  • як швидко ви хочете, щоб завершити свою ступінь;
  • як ви хочете, щоб ваші класи (традиційні класи, онлайн або обидва);
  • скільки класів за сеанс або семестру ви хочете прийняти;
  • ваша спеціалізація або ви можете створити власний, який відповідає вашим цілям кар'єри.

Що таке гнучка MBA?

Гнучка MBA приносить користь професійних робітників. Програма UB MBA розроблена таким чином, що ви можете перетинати як ваше особисте життя з вашої академічної життя.

Багато програм МВА є штатними і когорти основі, що не завжди легко для професійних робітників. Програма UB MBA є гнучкою. Студенти можуть вибрати, щоб присвятити весь свій час, щоб заробити їх ступінь, перейшовши на повний робочий день - або вони можуть вибрати роботу і брати уроки, неповний робочий день.

Що робить UB MBA-'flexible '?

Всі класи UB МВА вчать у вечірній час (починаючи з 6 години вечора), так що робить його легким для вас, щоб дістатися до класу на кампусі, якщо ви віддаєте перевагу курс лицем до лиця.

UB MBA пропонує 50 відсотків наших курсів в Інтернеті (всі необхідні основні вимоги програми он-лайн). Наші онлайн курси викладаються в асинхронному форматі, так що навіть якщо ви перебуваєте в іншому часовому поясі, ви можете виконати ваші завдання або приймати іспити.

Ви можете вирішити, якщо ви хочете пройти курси неповний робочий день або повний робочий день - це все залежить від вас. Вам не потрібно повідомляти кого-небудь. Виберіть спеціалізацію або налаштувати факультативи для підвищення вашої кар'єри і допомогти вам у досягненні ваших особистих цілей.

У нас є дещо ми називаємо вимоги "Гнучкий Core" для тих студентів, які, як правило, схиляються до корпоративної стороні або мають підприємницького мислення. Ці гнучкі основні курси можуть бути адаптовані відповідно до ваших мети кар'єри.

Деякі з курсів пропонуються в "вкусити розміру" форматів 7 тижнів. Ці типи курсів насправді підвищення успішності учнів, особливо в Інтернеті, і дозволить вам отримати знання, необхідні для переходу до наступного рівня в програмі.

Які переваги?

Ви знаходитесь у контролі вашого дня і мати гнучкість, щоб вирішити, який тип середовища навчання працює для вас.

Ви будете мати повний робочий день факультету, які знають, як навчити працюючих фахівців, а також забезпечити практичний досвід в області бізнес-сценаріїв. Крім того ми наймаємо бізнес-професіоналів, щоб викладати курси і довести їх експертизу в спеціалізованих курсах.

Ось все, що ви хочете знати про Університеті Балтімора MBA:

Він натхненний реальних бізнес-завдань.

До тих пір поки МВА була запропонована в Університеті Балтімора, ми зберегли потреби бізнесу на увазі. Наша програма була побудована з урахуванням рекомендацій та досвіду ділових кіл Балтимор, наших шановних випускників і нинішніх і майбутніх студентів і викладачів.

Мета була проста і зрозуміла: зробити його реальним. Зробити це доречним. Зробити це корисно для наших студентів, на довгі роки.

В системі вищої освіти, іноді навчальний план курсу створюється за закритими дверима-теорії не завжди йдуть рука об руку з практикою. Наш підхід відрізняється. Ми проводимо консультації з бізнес-лідерами деяких з провідних компаній регіону. Ми опитування студентів і випускників. Ми проводимо фокус-групи. Ми проводимо вторинні дослідження. Вкрай важливо, що UB MBA задовольнити потреби студентів, яким ми служимо і бізнес-спільноти, яка наймає їх.

Ми визнаємо, що існує високий попит на MBA. Будь-випускник 21-го століття бізнес-ступінь, однак, повинні бути застосовні до швидко розвивається, глобально масштабується бізнес-середовищі. Він повинен досягти студентське населення, що пов'язано з використанням технології як ніяке інше покоління в історії. Ми рекомендуємо нашим студентам прокладати шлях у бізнесі і суспільстві в цілому, і що вимагає MBA, яка є настільки ж гнучким, як це може бути застосовано.

Це обумовлено найбільш актуальних питань в сучасному бізнесі.

Наша MBA побудована навколо шести основних тем:

  • Управління інноваціями та стратегії
  • Ведучі та Управління людьми
  • Взаємодія з зовнішніми зацікавленими особами
  • Управління Value Chain
  • Управління продуктивністю і ризиками
  • Використання технології і бізнес-аналітика.

Кожен курс у програмі MBA UB вписується в, щонайменше, одного або декількох цих тем.

Наприклад, наша творчість і Підприємець Настрій курс готує студентів бути новаторами, в той час як бізнес-аналітика надає знання про все більш важливих видів використання великих даних.

Це дає вам можливість побудувати свій власний MBA.

Це твій вибір. Ми знаємо, що ви хочете рости професійно і наш «гнучкий стрижень» дозволяє сформувати підприємницький або корпоративний шлях, або трохи обох.

У той час як існує безліч необхідних основних курсів, що всі студенти повинні пройти, "гнучкий стрижень" МВА дозволяє студентам вибирати між підприємницької або корпоративної спрямованості.

Наприклад, послідовність ядра в області фінансів має студенти Фінансовий менеджмент 1.5 кредитів щось у них є можливість вибрати або фінансування підприємницької діяльності або корпоративних фінансів, кожен за 1,5 кредитів. Такий підхід дає студентам загальну основу навчання, що роботодавці очікують, заохочуючи їх вибрати фокус, який відповідає їхнім потребам і кар'єрні устремління.

Ви також можете вибрати різні курси за вибором, щоб виконати одну з 10 спеціальностей.

Він пропонує "Bite розміру" форматів класу.

Більшість курсів в MBA є 1,5-кредитні класи, що викладаються на сім тижнів сесій. Наше дослідження показало, що не тільки студенти хочуть швидше, більш «засвоювані» курси поставляються в різних форматах, але що ці типи курсів фактично підвищення знань студентів, особливо в Інтернеті.

Класи, які вписуються в ваш напружений графік роботи.

MBA поставляється в шести сесій протягом року. Поєднання 1,5-кредитних класів і більш короткі сім тижнів сесій зберігає якість програми і робить його більш легким, щоб відповідати класам в ваш напружений графік роботи. Вона також має потенціал, щоб прискорити час, щоб завершити програму.

Традиційні 15-тижневі семестри з 3-кредитних курсами також доступні. Якщо ви не помітили, вже-ти в контролі і вибір за вами.

Це AACSB International акредитована.

Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу є золотим стандартом бізнес-школи акредитації-у всьому світі, менше 5 відсотків від вартості всіх бізнес-шкіл в світі були завітав цей відмітна ознака переваги. Ми продовжуємо підтримувати стандарти цієї акредитації та з гордістю сказати, що зміни в нашій MBA-зберегти і навіть посилити нашу-AACSB міжнародну акредитацію.

Ти знав? Тільки одна третина з бізнес-шкіл в Сполучених Штатах може претендувати на AACSB міжнародну акредитацію відмінності.

Вона доступна на території кампуса і в Інтернеті.

MBA дає студентам можливість пройти заняття в університетському містечку онлайн в привабливою веб-середовищі. І ми знаємо, як навчити і поставити програму MBA онлайн в кінці кінців ми були першою школою в світі, щоб запропонувати онлайн AACSB акредитовані програми МВА.

1999 року ми запустили онлайн MBA.

Це дивовижна можливість.

MBA залишається розумним, високо цінується ступеня. Насправді, це, ймовірно, більш необхідно, ніж коли-небудь раніше. Але, як і будь-який продукт або послугу, вона повинна бути адаптована як вимоги зміни ринку. У нас є MBA, яка готує вас для інтенсивного, глобально взаємозалежному світі. Це MBA вашої яскравої, нагородження майбутньому.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited