MBA майстер ділового адміністрування *

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Наш курс магістра ділового адміністрування призначений для прискорення прогресу тих, хто або хоче почати, або вже має кар'єру в креативних галузях.

Будучи студентом бізнес-школи UCA Business for Creative Industries, ви будете піддані впливу того, як працюють глобальні корпорації, вивчаючи та оцінюючи приклади реального життя, а також формуючи міцний фундамент теоретичних знань. Ви дізнаєтесь ключові навички, які очікують від тих, хто займає керівні посади в організаціях, і будете заохочені вивчати підприємництво та розвивати свою здатність як майбутнього керівника.

Кожен курс у нашому портфоліо бізнес-шкіл викладається з глобальною перспективою, надаючи випускникам набір навичок, необхідних для досягнення творчої ділової кар’єри в будь-якій точці світу. Наші навчальні програми базуються на проектних проектах, що поєднують знання як бізнесу, так і творчих галузей для того, щоб отримати вишуканих, високо працевлаштованих випускників з високо оціненою кваліфікацією.

Програма для нашого однорічного ступеня магістра ділового адміністрування розроблена для створення позитивних та перспективних лідерів для захоплюючих та інноваційних креативних галузей.

Базуючись на UCA Epsom, ви будете мати унікальну можливість співпрацювати та працювати разом з колегами-практиками, що працюють в бізнесі в Бізнес-школі UCA. Міжнародний курс MBA підтримується семінарами, навчальними посібниками, семінарами та критикою, що дозволяє розвинути високий рівень компетентності з практичного, наочного, усного та письмового вираження і дає вам впевненість в ефективному спілкуванні своїх ідей.

Оскільки автономне навчання є невід’ємною частиною структури програми, від вас очікується виявлення, розвиток та управління власним міжнародним бізнес-проектом на основі обраної вами спеціалізованої сфери творчого сектору. Завдяки ініціативним стосункам з вашим репетитором, ви будете вести свою проектну роботу і будете підтримуватись персоналом та взаємодією з професійними галузями.

Після успішного закінчення курсу ви зможете приймати професійні рішення на високому рівні, демонструвати навички та досвід старшого менеджменту та застосовувати незалежні дослідження та теорії з метою просування творчого стратегічного мислення та вирішення складних бізнес-проблем.

* Курс підлягає валідації і раніше отримав назву International MBA.

Деталі курсу

Термін 1

Міжнародний корпоративний фінансовий менеджмент

 • Цей підрозділ повинен допомогти вам глибше зрозуміти основні фінансові цілі фірми та обмеження організації, які можуть вплинути на цю мету. Ви також зможете проаналізувати сучасні принципи корпоративних фінансів та дослідити їх обгрунтованість. Ви будете розрізняти різні джерела фінансування, вивчаючи їх переваги та недоліки та оцінюючи структуру капіталу фірми.

Глобальне управління бізнесом

 • Цей підрозділ вивчає завдання управління в міжнародному та глобальному бізнес-середовищі. Він критично вивчає ключові завдання управління та теорії, які лежать в їх основі, враховуючи доцільність теорії, моделей та концепцій для різних культурних середовищ та розробляючи контингентний підхід до них, щоб дати змогу вибрати найбільш відповідний стиль управління для вашої майбутньої кар’єри.

Підприємництво та інновації

 • Ви далі вивчите зв’язки між творчістю, інноваціями та підприємництвом. Ви також матимете можливість розвинути розуміння того, як визначаються можливості та як вони стають здійсненими, реалізуючи бізнес-план, щоб зробити його життєздатним та реалізованим у професійній творчій практиці.

Термін 2

Управління проектами

 • Цей підрозділ дає вам більш широке розуміння аналітичних навичок для вирішення проблем управління проектами, вивчити математичні моделі, які допомагають у процесі прийняття рішень, та розвинути критичне мислення та знання в теорії та практиці управління проектами. Цей підрозділ проводить вас за допомогою багатьох основних інструментів управління проектами та поведінкових навичок, необхідних для прибуткових та неприбуткових організацій.

Міжнародна бізнес-стратегія

 • Протягом цього підрозділу від вас чекає критичний аналіз процесу стратегічного управління, який застосовується до міжнародно орієнтованих організацій, щоб зберегти та підтримувати конкурентоспроможність у постійно мінливих та вимогливих міжнародних та промислових умовах. Ви отримаєте кращу оцінку основних концепцій, інструментів та принципів формування стратегії та конкурентного аналізу.

Термін 3

Наукова практика

 • Підрозділ розроблений так, щоб ви могли бути впевненими у собі, використовуючи креативні методи дослідження та методи. Це дасть змогу проводити та записувати дослідження на рівні аспірантури. У ньому розглядаються елементи, які складають формальні дослідження, включаючи пропозицію дослідження, різноманітні методології дослідження, планування дій, проведення самого дослідження та представлення ваших висновків.

Міжнародний бізнес-проект

 • Підрозділ Міжнародного бізнес-проекту є кульмінацією ваших досліджень і сформує основу для центральних ідей та концепцій, розроблених протягом вашого магістратури. Результат покаже докази передових концептуальних, теоретичних та технічних можливостей протягом тривалого періоду самостійного вивчення.

Комісії та додаткові витрати на курс

Вартість навчання

Вартість курсу на рік для вступу до 2020 року:

 • Студенти Великобританії та ЄС на денній формі - 10500 фунтів стерлінгів
 • Міжнародні студенти денної форми - 17 500 фунтів стерлінгів (стандартна плата)
 • Міжнародні студенти денної форми - 16 800 фунтів стерлінгів (повний внесок дострокової оплати)

Додаткові витрати на курс

Окрім плати за навчання, будь ласка, ознайомтесь із додатковими витратами на курс до 2020 року.

Ці збори є правильними лише протягом зазначеного навчального року. Витрати можуть збільшуватися з кожним роком протягом періоду продовження реєстрації студента на курс відповідно до інфляції (за умови будь-якого максимального регульованого ліміту плати за навчання). Будь-яке коригування для студентів, що продовжуються, буде на рівні або нижче показника прогнозу RPI-X.

Плата за знижки та стипендії

Щоб підтримати всіх наших нинішніх студентів та наших недавніх випускників у Великобританії та ЄС, щоб перейти до наступного рівня навчання, ми розробили новий діапазон знижок на оплату послуг у різних курсах.

 • Детальніше про знижки комісій

Засоби

Курси магістратури в UCA Epsom діляться базовою кімнатою з мережевими комп’ютерними засобами, і ви також маєте доступ до нашого широкого спектру приміщень на території кампусу, включаючи: друковані студії з широкими можливостями трафаретного друку, фотостудії, 3D-майстерні, медіа-магазин для запозичення фільму та фотографії обладнання. Також є сучасна бібліотека з великою кількістю книг, журналів, спеціальних колекцій та інтернет-ресурсів.

Бізнес Школа

Перша у Великобританії, наша нова Бізнес-школа для креативних індустрій базується на нашій багаторічній традиції співпраці з роботодавцями для вироблення навичок лідерства, підприємництва та вирішення проблем.

Вимоги до вступу

Вимоги щодо вступу до Великобританії

 • Ступінь відзнаки або еквівалентна кваліфікація з предмету або суміжної дисципліни

і / або

 • Відповідний досвід роботи, що демонструє вашу здатність до навчання на рівні аспірантури.

Буде також розглядатися здобувач, який може зробити серйозну заяву на вступ стосовно певного проекту та може продемонструвати свій потенціал для задовільного завершення курсу.

Міжнародні вимоги до в'їзду

Щоб переглянути еквівалентні вимоги до входу для вашої країни, перегляньте наш веб-сайт.

Ваше портфоліо

Офіційного портфеля для цього курсу не потрібно. Ми вимагатимемо відвідати День заявника, який буде включати співбесіду. Це також дасть вам можливість завітати до нас, познайомитися з командою курсу та ознайомитись із вигодами. Якщо ви хочете запропонувати роботу для обговорення на своєму інтерв'ю, можете зробити це.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Детальніше

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Згорнути
Кентербері , Епсом , Фарнхем , Рочестер , Maidstone , Molesey , Барнслі + 6 Більше Менше