MBA - магістр ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь магістра (MBA) забезпечує міцний досвід теорії та технічних навичок для досягнення успіху в управлінні у всіх організаціях. Зберігаючи невеликі розміри класів, програма може наголосити на комунікативних та міжособистісних навичках, а також на концептуальних та технічних навичках, що мають вирішальне значення для управлінської кар'єри. Програма призначена в першу чергу для задоволення потреб людей, які живуть і працюють у південній частині Каліфорнії та бажають здобути ступінь МВА.

Результат навчання магістра ділового адміністрування:

Визначте та поясніть чотири функції управління: планування, керівництво, організація та контроль, включаючи те, як ці концепції впливають на ділове середовище. (Академічні досягнення - концептуальні знання)

Продемонструйте застосування кількісного розуміння ефективного бізнес-планування та операцій. (Навчальні досягнення - концептуальні знання та прикладні навички)

Застосовуйте фундаментальне розуміння бізнесу, аналізуючи різні операції з цінними паперами, аналізуючи та оцінюючи галузеві тенденції, а також готуючи та передаючи результати аналізу компанії різній аудиторії. (Академічні досягнення - прикладні навички, інструменти / практики дослідження) Лідерство)

Продемонструйте знання та поведінку, необхідні для ефективного функціонування в бізнес-організації. (Лідерство, громадянство)

Продемонструвати здатність інтегрувати та синтезувати знання, навички, інструменти дослідження та практики, пов’язані з діловим адмініструванням, на користь собі та іншим. (Академічні досягнення - концептуальні знання, прикладні навички, інструменти / практики дослідження, моральний / духовний розвиток, лідерство, громадянство

Магістр ділового адміністрування:

Ступінь бакалавра мистецтв з ділового адміністрування або еквівалентний ступінь.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Yuin University is a private Christian institute of higher education consisting of the School of Business Administration and the School of Theology. The University provides undergraduate and graduate ... Детальніше

Yuin University is a private Christian institute of higher education consisting of the School of Business Administration and the School of Theology. The University provides undergraduate and graduate educational opportunities. Згорнути