MBA - комплексний

Загальні відомості

Опис програми

MBA - Всебічне

Програма MBA Коледжу озброює студентів з лідерськими навичками та ділової хватки, щоб служити як прибуток і не-для некомерційних секторів. Програма пропонує середу навчання особистісно-орієнтованого навчального плану в акредитований Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP).

Програма починається з набором основних вимог ( «Загальний Professional Компонент») гарантуючи, що студенти в програмі будуть знайомі з основними областями ділової практики і компетентності.

Після цього «базової підготовки,» студенти завершать 18 кредитів передових курсових робіт в концентрації Всебічне Track Після закінчення програми студенти закінчують набір Capstone курсів, які охоплюють області стратегії бізнесу, професійної етики та глобальних проблем ,

Студенти в тісній співпраці з викладачами, які є активними в бізнес-спільноти регіону для розвитку ключовий аналітичної, критичне мислення, зв'язку та навички вирішення проблем. Такий підхід забезпечує випускники обладнані з етичного і відповідальним ролі лідерства в бізнесі, як на національному, так і на міжнародному.

Коледж Маунт Сент-Вінсент вітає заяви від іноземних студентів для свого магістра ділового адміністрування (MBA) програми.

Програма MBA акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP). Стандарти ACBSP акредитації за зразком Національної програми Боудрідж якості, яка фокусується на підході до навчання студентів-центру в класі.

Програма МВА була затверджена і зареєстрована в Державному департаменті освіти вищого Нью-Йорк, під HEGIS кодом 0506.

MBA - Всебічне Track

Студенти, які вибирають цей варіант побудувати програму поглибленого вивчення в консультації з їх консультантом факультету. Вісімнадцять кредитів вибираються з повного портфеля курсів в програмі МВА на 600 рівні. Програма навчання затверджується директором програми. За допомогою цієї функції, студенти мають можливість адаптувати свої передові курсову в програмі МВА, щоб відповідати меті кар'єри, професійні інтереси, а також проблем, пов'язаних з їх поточної позиції. Аспіранти планування кар'єри в таких областях, як і некомерційне управління, державна служба і пропаганди політик здатні завершити складну роботу, прив'язану безпосередньо до проблем професійного життя, до якого вони прагнуть.

Ступінь MBA вимагає завершення 60 кредитів.

Відмови курсу для попереднього вивчення

Заявники можуть відмовитися до 24 необхідних 60 кредитів на основі відповідних студентів курсового в галузі ділового адміністрування.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs ... Детальніше

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs, including a full array of majors and minors and professional preparation in accounting, business, communication, education, and nursing. Згорнути