MBA з концентрацією в управлінні гостеприимством

Загальні відомості

Опис програми

MBA з концентрацією в управлінні гостеприимством в Інституті управління готельного бізнесу Vatel в Міжнародному університеті Alliant.

Майстер ділового адміністрування (MBA) з концентрацією в Hospitality Management є інтенсивним та інноваційним ступенем, який готує студентів, щоб стати більш ефективними менеджерами та лідерами галузі готельного бізнесу. Курси збалансовані між академічною теорією та професійною практикою.

На кампусі студенти розвинули необхідне критичне мислення, лідерство, менеджмент та підприємницькі навички, необхідні для конкуренції в глобалізованій економіці. З досвідченими факультетами та малими класами, студенти отримують індивідуальну підтримку та підготовку, необхідні для перетворення свого досвіду на досвід та досягнення передового досвіду.

Студенти безпосередньо застосовують свої знання завдяки професійному досвіду та можливістю брати участь у роботі до 12 місяців повної заробітної плати, практичної підготовки в найкращих готелях та ресторанах США.

Студенти Vatel працювали в наших готелях-партнерах, серед яких: St. Regis, Four Seasons, Lodge на Торрі Пайнс, Півострів, Софітель, Langham і багато іншого. Центр кар'єри та підвищення кваліфікації Vatel допоможе студентам знайти свої стажування.

Alliant International University акредитований старшим коледжем WASC та університетською комісією (WSCUC) . WASC є регіональним органом з акредитації, який визнаний Міністерством освіти США.97819_Group2photoshooting.jpg

Вимоги до прийому:

 1. Студенти повинні мати ступінь бакалавра. Студенти з бакалавром не в галузі бізнесу будуть зобов'язані прийняти 2 обов'язкових курсів.
 2. Студенти повинні мати як мінімум 6 місяців відповідний гостинний та туристичний досвід.
 3. Мінімальний рівень володіння англійською для іноземних студентів: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, ITEP Academic - 4.0, DET: 49-59.
 4. Мінімальна ставка GPA становить 2,75 на шкалі 4.0.
 5. Екзамени GRE або GMAT не потрібні.

Кожен заявник буде розглядатися на підставі його або її індивідуальної академічної підготовки та професійного досвіду. Можливі додаткові вимоги до прийому. Програма МВА в Сан-Дієго може бути недоступною для всіх заявників.

Пропозиції курсу та послідовність можуть бути змінені.

 • Міжнародний маркетинговий менеджмент
 • Організаційна поведінка та глобальне лідерство
 • Стратегічний менеджмент
 • Статистичний аналіз та моделювання бізнесу
 • Технологія прийняття управлінських рішень
 • Фінансовий та бухгалтерський менеджмент
 • Управління операціями та логістика
 • Капстаун професійної практики стажування (завершено для цієї концентрації як платного практичного навчання керівництва готельного бізнесу )
 • Управління продажами для гостинності
 • Тенденції в готелях та туризмі
 • Розвиток кар'єри, робочої сили та талантів в індустрії гостинності
 • Підприємництво в готелях

Навчання

Оплата за навчання здійснюється за рахунок сеансу / семестру на рівні 698 доларів за одиницю з загальною кількістю 36-семестрових одиниць. Студенти, які не мають бакалавра в галузі, пов'язаної з бізнесом, можуть мати потребу в двох попередніх курсах. Ця оцінка не включає витрати на книги та матеріали або приміщення / дошка.

Для важливої ​​інформації про освітній борг, заробіток та ступінь завершеності студентів, які відвідували цю програму, відвідайте сторінку https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html.

Студенти повинні сплачувати всі витрати за семестр / семестр до п'ятниці перед відповідною датою початку сесії / семестру.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Детальніше

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internship opportunities in some of the most luxurious hotels in the world makes these programs a stepping stone to a brilliant international career. Згорнути