MBA з концентрацією в управлінні гостеприимством

Загальні відомості

Опис програми

MBA з концентрацією в управлінні гостеприимством

Інститут готельного менеджменту ім

Майстер ділового адміністрування (MBA) з концентрацією в управлінні гостинністю був розроблений, щоб дозволити студентам закінчити в 18 місяців. Це інтенсивний та інноваційний ступінь, що готує студентів до того, щоб стати більш ефективними менеджерами індустрії гостинності та лідерами. Курси збалансовані між академічною теорією та професійною практикою.

97807_LAWA-group-LucDelafosse-2017.jpg

На кампусі студенти розвинули необхідне критичне мислення, лідерство, менеджмент та підприємницькі навички, необхідні для конкуренції в глобалізованій економіці. З досвідченими факультетами та малими класами, студенти отримують індивідуальну підтримку та підготовку, необхідні для перетворення свого досвіду на досвід та досягнення передового досвіду.

Студенти безпосередньо застосовують свої знання через практичний, професійний досвід з можливістю взяти участь у до 12 місяців оплачуваної, практичної підготовки в кращих готелях і ресторанах США. Студенти працювали в наших готелях-партнерах, які включають: St. Regis, Four Seasons, Лодж в Торрі Пайнс, Півострів, Софітель, Ленгхем і багато іншого. Центр кар'єри та працевлаштування Vatel допоможе студентам у пошуку їх стажувань.

Alliant International University акредитований старшим коледжем WASC та університетською комісією (WSCUC). WASC є регіональним органом з акредитації, який визнаний Міністерством освіти США.

97808_LAvatel_students_class-7083.jpg

Вимоги до прийому

 1. Студенти повинні мати ступінь бакалавра. Студенти з бакалавром не в галузі бізнесу будуть зобов'язані прийняти 2 обов'язкових курсів.
 2. Студенти повинні мати як мінімум 6 місяців відповідний гостинний та туристичний досвід.
 3. Мінімальний рівень володіння англійською для іноземних студентів: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, ITEP Academic - 4.0, DET: 49-59.
 4. Мінімальна ставка GPA становить 2,75 на шкалі 4.0.
 5. Екзамени GRE або GMAT не потрібні.

Кожен заявник буде розглядатися на підставі його або її індивідуальної академічної підготовки та професійного досвіду. Можливі додаткові вимоги до прийому. Програма MBA в Лос-Анджелесі може бути недоступною для всіх заявників.

97811_Group3Photoshooting.jpg

Тривалість програми

Від 18 до 24 місяців залежно від навантажень на курс, факультативної стажування та інших факторів.

Пропозиції курсу та послідовність можуть бути змінені.

 • Міжнародний маркетинговий менеджмент
 • Організаційна поведінка та глобальне лідерство
 • Стратегічний менеджмент
 • Статистичний аналіз та моделювання бізнесу
 • Технологія прийняття управлінських рішень
 • Фінансовий та бухгалтерський менеджмент
 • Управління операціями та логістика
 • Капстаун професійної практики стажування (завершено для цієї концентрації як платного практичного навчання керівництва готельного бізнесу )
 • Управління продажами для гостинності
 • Тенденції в готелях та туризмі
 • Розвиток кар'єри, робочої сили та талантів в індустрії гостинності
 • Підприємництво в готелях

Навчання

Навчання нараховується за одиницю семестру на рівні $ 698 за одиницю з загальною кількістю одиниць 36 семестрів. Загальна сума навчання за програмою MBA в сфері гостинності та менеджменту становить 25 128 дол. США, для студентів, які мають бакалавр у сфері, пов'язаній з бізнесом, і не потрібно виконувати два курси. У цю оцінку не включаються витрати на книжки та матеріали або кімнату / плату.

Для важливої ​​інформації про освітній борг, заробіток та ступінь завершеності студентів, які відвідували цю програму, відвідайте href = "https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html

Студенти повинні сплачувати всі витрати за семестр / семестр до п'ятниці перед відповідною датою початку сесії / семестру.

Ця школа пропонує програми в:

• англійська

Дата початку: серпень

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Детальніше

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internships opportunities in some of the most luxurious hotels in the world are making Vatel Los Angeles a stepping stone to a brilliant international career. Згорнути