MBA зі спеціалізацією в галузі управління або закупівель

Загальні відомості

Опис програми

 • Тривалість: 18 місяців
 • Кваліфікація присвоюється: MBA зі спеціалізацією в галузі управління / зі спеціалізацією із закупівель
 • Орган, що нагороджує: Олександрський коледж
 • (Акредитовано «Кіпрським агентством забезпечення якості та акредитації у вищій освіті» (CYQAA)
 • Мова інструкції: англійська
 • Режим навчання: повний робочий день
 • Кредити ECTS: 90

Курсова інформація

Цей курс є одночасно гнучким та унікальним, оскільки пропонує студентам та бізнес-професіоналам можливість вчитися, керуватися та практикуватись у межах своєї бажаної спеціалізації через державний / приватний Pathway закупівель або Pathway управління . Курс також дає можливість студентам комбінувати модулі з обох Pathways як альтернативу вибору лише однієї з двох спеціалізацій. Це можливо через загальний Pathway MBA.

Який Pathway ви вирішите слідувати, ваше дослідження навантаження не буде перевищувати більше 3 -х модулів на термін, ваші лекції сесій буде мати тривалість максимум лише 2 години і буде проходити по вечорах або суботах , і ви будете навчатися і оцінені досвідченими науковці та професіонали. У вас також буде шість місяців для підготовки дисертації.

Спеціалізації

Pathway закупівель

Ця програма MBA є єдиною на Кіпрі, яка пропонує Pathway закупівель. Ця спеціалізація характеризується своїм міждисциплінарним змістом і пропонує професійне розуміння закупівель для того, щоб студенти мали безпосередній вплив на державні та приватні компанії та установи, з якими вони пов’язані. Це використовує останні наукові проекти Олександрівського науково-дослідного центру з питань законодавства про державні / приватні закупівлі, щоб отримати обґрунтований погляд на цю тему. Цей Pathway ідеально підходить для державних закупівель, приватних учасників та студентів, зацікавлених у кар'єрі управління закупівлями.

Pathway управління

Спеціалізація з менеджменту пропонує глибоку перспективу та вивчає внутрішні та зовнішні впливи на концепції управління та практику, такі як зміна транснаціональних компаній та малих та середніх підприємств. Він користується сучасними дослідженнями з питань мікро- та малого бізнесу, що проводяться афілійованою установою, Олександрським науковим центром. Цей Pathway ідеально підходить для студентів, які бачать себе в управлінській ролі та прагнуть стати зосередженими лідерами в галузі консультацій, міжнародного менеджменту та лідерства.

Загальний Pathway

Загальний Pathway MBA дозволяє студентам поєднувати модулі з двох полів, а не вибирати лише одну спеціалізацію. Це означає , що ви можете налаштувати свій MBA курс відповідно з вашими змішані індивідуальні інтереси, вподобання і потреби кар'єри шляхом вибору елективних модулів як від управління і закупівель спеціалізації Pathways до більш гнучкого напрямок розвитку, отримуючи цінні знання та навички , необхідні , щоб стати Управлінський та підприємницький експерт.

131855_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgПроїзд / Відкидання

Зміст та тривалість

Ця програма MBA має загальну кредитну вартість 90 кредитів (Європейська система переказу кредитів) та тривалістю 18 місяців протягом трьох семестрів. Перші два семестри курсу поділяються на чотири 8-тижневі терміни (Умови A, B, C, D), а весь третій та заключний семестр називають терміном Е.

Лекції проводяться від двох до чотирьох разів на тиждень, залежно від навчального навантаження на кожен термін. Структура курсу зосереджена лише на трьох Модулях на термін, що дозволяє краще керувати робочим навантаженням та збільшувати можливості для успіху. Під час третього семестру (Термін Е) студенти візьмуть лише один модуль на додаток до підготовки та виконання дисертації. Дати початку підлягають підтвердженню і можуть змінюватися, але, як загальне правило, перший семестр зазвичай починається в останній понеділок вересня.

Щоб краще підготувати студентів до програми MBA, до початку програми MBA також пропонуються два основні модулі з бухгалтерського обліку та економіки. Вони необов’язкові та не мають кредитної вартості.

Цілі курсу

 • Забезпечити глибоке розуміння основних дисциплін управління, а саме теорії організації, економічного та правового середовища бізнесу, методів обліку та досліджень, фінансів, маркетингу, інформаційних технологій та інновацій, процесів та практик управління та закупівель;
 • Надати студентам достатньо знань та розуміння ролі управління та закупівель бізнесу в підприємстві та суспільстві для професійного функціонування та роздумів над суспільними питаннями;
 • Підготувати студентів до відповідних академічних знань та здібностей, щоб перейти до провідних ролей та обов'язків у бізнесі та державному секторі чи продовжити навчання;
 • Надати студентам загальний вигляд управління організацією в умовах, що змінюються;
 • Розвивати вміння організовувати складні зусилля, інтегрувати результати різноманітних досліджень та аналізів та виробляти необхідний продукт відповідно до встановлених термінів та специфікацій;
 • Підвищити спеціалізовані теоретичні та практичні знання та компетенції у галузі планування та управління сучасними державними та приватними закупівлями.

Навчання та навчання

Курс викладається за допомогою різноманітного поєднання навчальних середовищ, включаючи лекції, семінари, завдання під керівництвом викладачів та незалежні проекти під керівництвом студентів, а також необхідне незалежне навчання, включаючи дослідження, роботу в Інтернеті та підготовку до оцінювання.

Оцінка

Вас оцінюватимуть за допомогою комбінації курсової роботи та іспитів, які мають на меті оцінити не лише те, що ви знаєте, але й атрибути, які оцінюються роботодавцями, включаючи командну роботу, комунікаційні та презентаційні навички, навички ІТ та числення, навички управління проектами та часом як а також інтелектуальні навички вирішення проблем, критичного мислення, аналізу та оцінки, креативності та інновацій. Завдання будуть різноманітними і включатимуть есе, доповіді, бізнес-плани, прикладні дослідницькі проекти, презентації плюс самооцінювання.

Випускні вимоги

Щоб досягти загальної MBA / MBA зі спеціалізацією закупівель / MBA зі спеціалізацією за ступенем менеджменту, ви повинні успішно виконати десять основних модулів (50 ECTS), три вибіркових / спеціалізаційних модуля (15 ECTS) та дисертацію (25 ECTS) з заробити необхідну загальну кількість 90 кредитів, щоб отримати право на випускний.

Вимоги щодо вступу

Кандидати повинні мати ступінь бакалавра першого циклу у відповідній галузі досліджень або визнаний еквівалент професійного органу плюс довідковий лист двох роботодавців або одного роботодавця плюс один академічний довідник. Кандидати, які мають мінімум три роки професійного досвіду на адміністративних посадах, матимуть пріоритет. Ви можете взяти співбесіду до прийняття.

Від кандидатів, чиєю першою мовою є не англійська, очікується, що вони відповідають нашим вимогам щодо володіння англійською мовою. Випускники англійськомовних програм будуть вважатися придатними до вступу без додаткових доказів англійської мови. Кандидати з англійської мови, які не є рідними, зобов'язані пред'явити один із наступних сертифікатів: TOEFL з 550 класом, GCEOL з мінімальним балом С, мінімальний рівень IELTS 5,5. або будь-який інший еквівалентний сертифікат. Кандидати без достатніх вимог до англійської мови матимуть можливість скласти підготовчий іспит з англійської мови в коледжі.

Прийом, заснований на досвіді, буде розглянуто від осіб, які мають принаймні 5 років досвіду управління, але не мають першого ступеня. Докази про альтернативний професійний розвиток та досягнення повинні бути подані разом із заявою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Детальніше

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Згорнути