Підготуйтеся взяти на себе керівну роль у галузях, пов'язаних з харчуванням. Менш ніж за два роки, MBA / RD Домініканської країни подвоює ваш потенціал заробітку і ваші кар'єрні можливості.

Домініканська MBA / RD є єдиною програмою такого роду, що пропонується в Сполучених Штатах. Ми залучаємо студентів з усієї країни, які закінчили свою студентську курсову роботу з харчування, і зацікавлені у просуванні своєї кар'єри з унікальним набором навичок. З цим ступенем ви станете дієтологом-дієтологом з додатковою діловою перспективою та навичками, щоб взяти на себе лідерські ролі в дієтології, харчовій науці, охороні здоров'я та інших галузях, пов'язаних з харчування. Наша безпосередня близькість до Чикаго, де мешкають багато великих і малих організацій, що надають їжу / напої та охорону здоров'я, надає майже нескінченні можливості для навчання та просування.

Розширте ваші варіанти кар'єри та потенціал заробітку з MBA-RD

Подвоїть свої лідерські можливості, подвоїть свій вплив лише за 21 місяць.

 • Студенти завершать 40-46 кредитних годин онлайн і вечірні класи для ступеня MBA і 23 кредитних годин для ступеня RD.
 • Студенти повинні виконати обидва вимоги до отримання ступеня перевірки RD.
 • MBA пропонується Brennan School of Business, високопоставленою програмою з акредитацією AACSB, заробленою 5% кращих бізнес-шкіл світу.

Програма МВА

Brennan School of Business забезпечує складне середовище, що базується на цінностях, де ви будете спілкуватися з факультетом, щоб вивчити основи бізнесу та реальні навички, які підготують вас до успішної кар'єри, роблячи світ кращим. Бізнес-школа займає перше місце з AACSB-акредитацією, яку досягають лише 5% бізнес-шкіл у всьому світі. Програма МВА є суворою, забезпечуючи відповідні професійні та особисті навички в підтримці невеликого класу.

Координована програма випускників з дієтики

Філософія нашої програми полягає в тому, щоб сприяти відданості домініканців Сінсінави до інтелектуального розвитку, орієнтованого на цінності. Тому наша програма прагне набирати та обслуговувати різноманітну спільноту, а також сприяти вдячності за служіння громаді та нашій професії. Ця програма дозволяє студентам виконати всі вимоги, необхідні для того, щоб стати дієтологом-дієтологом початкового рівня через інтеграцію дидактичних інструкцій та мінімум 1200 годин практики з бізнес-акцентом. 1200 годин польового досвіду діляться між громадськими, клінічними, продовольчими службами та місцями спеціального ротації. Після задовільного завершення, випускники будуть мати право скласти реєстраційний іспит для дієтологів Комісією з реєстрації дієтології.

Акредитація

Наша програма Dominican University акредитована Радою з акредитації з питань освіти в галузі харчування та дієтики (ACEND), агентством Академії харчування та дієтики (Академія). Після задовільного завершення всіх MBA з координованою програмою в дієтичних вимогах, випускники будуть мати право скласти реєстраційний іспит для дієтологів Комісією з дієтичної реєстрації (CDR).

Вимоги та процес, щоб стати зареєстрованим дієтологом-дієтологом

Щоб стати зареєстрованим дієтологом-дієтологом (RDN), необхідно виконати такі критерії:

 • Заповніть ступінь бакалавра в університеті або коледжі, акредитованому ACEND (Рада з акредитації з питань освіти з питань харчування та дієтики) і отримали заяву про перевірку завершених вимог. Починаючи з 1 січня 2024 року, ступінь магістра з вищої освіти буде обов'язковою для складання реєстраційного іспиту для дієтологів.
 • Виконайте ACEND акредитованих дієтичні скоординовані програм, стажування або индивидуализированную під наглядом практики Pathway (ISSP).
 • Пройти реєстраційний іспит для дієтологів Комісією з реєстрації дієтології (CDR).
 • Безпечне ліцензування у вашій практиці (якщо можливо). Штат Іллінойс вимагає ліцензування всіх зареєстрованих дієтологів-дієтологів
 • Підтримувати вимоги щодо професійного продовження навчання.115961_MSnutrition.jpg

Різновидний навчальний план

Студенти завершать 23 кредитні години в Борра коледжу наук про здоров'я для RD частина програми і від 40 до 46 годин в Бреннан школа бізнесу для завершення їх MBA курсових. Студенти повинні виконати обидва вимоги до отримання ступеня перед отриманням заяви про перевірку.

Протягом кожного семестру студенти пройдуть тренінговий досвід з перетворенням та навичками три дні на тиждень у наступних ключових напрямках дієтології: громада, управління громадським обслуговуванням та стаціонар. Крім того, ви завершите четверту контрольовану практику ротації у спеціальній області, яка інтегрує нові навички МВА у бізнес-середовищі, пов'язаній з харчовими продуктами та харчуванням.

Курси семінару з питань харчування готують вас до реєстраційного іспиту для післядипломної підготовки дієтологів. Наш клас розширеного клінічного харчування особливо важливий для того, щоб йти в ногу з клінічними концепціями харчування та навичками, готуючи вас до процвітання як компетентного фахівця початкового рівня в цій науково обґрунтованій сфері.

Курси MBA базуються на емпіричному навчанні, включаючи практикум з одного кредиту, який зосереджений на вирішенні проблем з бізнес-клієнтом або благодійною організацією.

Як застосовувати

Прийом до випускних програм Brennan School of Business відкритий для тих, хто має ступінь бакалавра в будь-якій галузі з відповідним компонентом загальної освіти з акредитованої установи. Попередні бізнес-курси не потрібні. Приймальна комісія зазвичай базується на своєму рішенні:

 • Загальний академічний запис заявника
 • Задовільний бал на випускному тесті прийому на навчання (GMAT) або випускному екзамену з запису (GRE), як того вимагає програма; Дізнайтеся про нашу відмову від GMAT нижче
 • Дві рекомендації (від поточного або колишнього роботодавця, професора або професійного колеги)
 • Особиста заява заявника та резюме *

Заявки приймаються на постійній основі для всіх семестрів. Всі матеріали для подання заявки на навчання студентам США повинні бути подані принаймні за один місяць до початку семестру, на який студент бажає вступити. Матеріали для іноземних студентів повинні бути подані за два місяці до початку семестру. Студенти можуть подавати заявки онлайн.

* Резюме, особисті заяви та рекомендаційні листи повинні бути подані як PDF-файли.

Заповнені програми MBA / RD повинні подаватися:

Dominican University
Прийом випускників
Mazzuchelli 266
7900 Вт
River Forest, IL 60305

Існує одна дата початку року для програми MBA / RD, яка відбувається восени.

Запит на відмову від вступного тесту

Кандидати можуть вимагати, щоб вимога про тест на вступ до випускників (GMAT або GRE) була скасована. Заявники повинні подати цей запит у письмовій формі до приймальної комісії до вступу.

Вимога GMAT / GRE може бути скасована для заявників, які відповідають одному з наступних критеріїв:

 • 6 або більше років відповідного досвіду роботи
 • Сильний середній бал (3.0) з Dominican University або інших шкіл, які мають спеціальні акредитовані програми для студентів, таких як AACSB (для бізнесу) та інші (у кожному конкретному випадку)
 • Членство в бета-гамма-сигмі або інші академічні братерства з відзнакою для не-ділових спеціальностей.
 • Кандидати, які мають інший ступінь випускника, тобто магістра або доктора наук. ступеня
 • Для тимчасово прийнятих студентів, які отримують B або краще в 3 або більше Brennan's MBA Foundation, курси з однією кредитною годиною
 • Будь ласка, зверніть увагу: Оцінка GMAT / GRE є важливим фактором при наданні стипендій за заслуги
Відмова від основного курсу

Базові курси, необхідні для отримання дипломних програм, можуть бути відхилені, якщо студенти успішно закінчили еквівалентну курсову роботу в іншій акредитованій установі в рамках своїх попередніх досліджень. Для того, щоб мати право на відмову, студенти повинні досягти оцінку B або краще в еквівалентному три-кредитному курсі. Оригінальні протоколи необхідні для розгляду відмов. Стенограми будуть розглянуті для звільнення під час вступу, але остаточне схвалення відмов може бути призупинено для студентів, прийнятих тимчасово, поки не буде подано прийнятну оцінку прийому випускників. Основні курси та факультативи не можуть бути скасовані. Всі відмови підлягають остаточному затвердженню приймальною комісією у консультації з реєстратором університету.

Передача кредиту

Студенти, які закінчили відповідні випускні курси в іншій акредитованій установі до зарахування до домініканської освіти, можуть передати до шести семестрових годин кредитування на ступінь MBA або MSA. Всі кредити на трансферт підлягають затвердженню, а переказний кредит не буде присуджений, якщо не буде надано офіційну розсилку, що показує, що було досягнуто оцінку B або краще. Всі рішення про передачу кредиту підлягають остаточному затвердженню приймальною комісією у консультації з реєстратором університету.

Повертаючись до другого ступеня

Студенти, які в даний час навчаються в одній з програм ступеня в Бреннанській школі бізнесу, які бажають подати заяву на другу ступінь, повинні подати нову заяву та нову особисту заяву. Всі інші необхідні документи, такі як розшифровки, рекомендаційні листи, GMAT або GRE, та TOEFL або IELTS бали, подані на перший ступінь, будуть представлені з новими матеріалами до Приймальної комісії для розгляду.

Випускники Brennan School of Business, які шукають другу ступінь, повинні подати нову заяву, особисту заяву та два рекомендаційні листи. Стенограми, результати тестування на прийом випускників та результати тестування англійської мови, які використовуються для оцінки оригінальної заявки, будуть представлені з новими матеріалами до комісії з прийому на розгляд. Міжнародні студенти, які хочуть продовжити або повернутись на другий ступінь, повинні подати поточну фінансову звітність (pdf) на додаток до інших зазначених документів. Студенти підлягають вимогам ступеня, в силу першого семестру вони відвідують заняття після прийняття на програму другої освіти.

Повернення до другої концентрації МВА

Будь-який випускник / нас, який отримав ступінь МВА у Dominican University може повернутись як студент-великий, щоб завершити додаткову концентрацію. Тільки курси, завершені протягом шести років після завершення додаткової концентрації, задовольнять вимоги до концентрації.

Статус студента-на-великому

Заявник, який бажає поступити в якості студента-студента, а не як студент, що здобуває ступінь, повинен подати заяву студента-на-великий, плату за подання заявки та офіційні стенограми. Статус студента-на-великому допускається лише на один семестр і не більше шести кредитних годин. Іноземні студенти не мають права подавати заяву на отримання статусу студента за великим рахунком.

Реферали студентів

Поточні студенти заохочуються звертатися до Brennan School of Business інших кваліфікованих осіб, зацікавлених у дипломному бізнесі. Якщо згадана особа приймається і зараховується до програми випускників школи Brennan School of Business, то референтний студент може мати право на відшкодування підручників у розмірі до $ 500 в першому семестрі зарахування нового студента. Студент, що звертається, повинен бути ідентифікований за заявкою нового студента, щоб мати право на участь, а студент, що звертається, може отримати кредит лише для одного нового студента за семестр.

Недискримінаційна політика

Dominican University не проводить дискримінацію за ознакою раси, кольору, статі, релігії, національного або етнічного походження, інвалідності, вікового шлюбного статусу або сексуальної орієнтації.

Студенти зі спеціальними потребами

Студенти з особливими потребами Інформація про послуги для студентів з особливими потребами доступна в кабінеті декана студентів. Студентам, які потребують цих послуг, пропонується зустрітися з деканом студентів до зарахування.

Вимоги до ступеня

Студенти, які навчаються в програмі MBA-RD в осінній семестр 2017 року або пізніше, повинні закінчити вимоги ступеня МВА і завершать курси, викладені в бюлетені університету.

Студенти МВА / РД пройдуть від 40 до 46 кредитних годин у Бреннанській школі бізнесу та 23 години у коледжі медичних наук. Бізнес-курси пропонуються в будні вечорами, щоб курси з науки про здоров'я і годинник програми на місці могли бути завершені в денний час. Студенти повинні виконати обидва вимоги до ступеня, перш ніж скласти іспит з РД та отримати перевірку RD.

Студенти, які пройшли курси бізнес-студентів або які вибрали брати онлайн бізнес-курси для випускників BSB влітку перед початком, можуть мати право на відмову до шести курсів MBA Foundation, залежно від їх студентських курсів і успішності в окремих бізнес-курсах. На додаток до відмови від курсів, студенти, які успішно пройшли відповідні курсові роботи в іншій акредитованій програмі для випускників, можуть просити провести два курси (максимум шість кредитів), переведені та застосовані до вимог ступеня MBA.

Дидактична програма з питань харчування та дієтики в Dominican University наразі надається Акредитаційною радою з питань освіти з питань харчування та дієтики (ACEND) Академії та харчування та дієтики.

Координована програма з вимог до дієтології

Двадцять кредитних годин:

 • NUTR 501 - Практика з контролю за харчуванням I
 • NUTR 502 - Семінар з питань харчування I
 • NUTR 503 - Практика, що контролюється харчування II
 • NUTR 504 - Семінар з питань харчування II
 • NUTR 505 - Практика з контролю за харчуванням III
 • NUTR 506 - Семінар з питань харчування III
 • NUTR 507 - Практика з контролю за харчуванням IV
 • NUTR 508 - Семінар з питань харчування IV
 • NUTR 509 - Розширене клінічне харчування

Стипендії

Обмежена кількість стипендій Brennan School of Business присуджується аспірантам з видатними академічними досягненнями та результатами тестування. Випускник асистентів також доступні на обмеженій основі для студентів, які бажають працювати з викладачами або співробітниками, переслідуючи свою програму навчання.

Навчання та фінансова допомога

 • Обсяг навчання за програмами магістра становить $ 550- $ 1035
 • Міжнародні студенти не мають права на фінансову допомогу
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 1 інших курсів в Dominican University »

Останнє оновлення June 3, 2019
Цей курс Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Сер 2019
Duration
21 Місяця
Денне навчання
Price
550 USD
Обсяг навчання за програмами магістра становить $ 550- $ 1035 за годину кредиту
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2019
Кінець терміну надання заяв

Сер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date