MBA глобальне банківська справа та фінанси

Загальні відомості

Опис програми

The Глобальний Банки та фінанси MBA призначений для професіоналів, які прагнуть до кар'єри в глобальній банківській і фінансовій сфері. Це допоможе вам управлінських і технічних навичок, а також розробити вас в цілому добре обізнаного професіонала, здатного виконувати у верхній частині міжнародної банківської та фінансової галузі.

Birmingham Business School акредитована AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), AMBA (Асоціація МВА) і EQUIS (Європейська система поліпшення якості).

Серії Distinguished Лідери вітрини бізнес-лідерів високого профілю студентів МВА в Бірмінгемі можуть мати доступ.

Ця програма МВА була спеціально розроблена для випускників, які прагнуть розвивати кар'єру в глобальній банківській і фінансовій сфері. Програма спрямована на поліпшення управління і технічні навички, зосередивши увагу на ключових областях, таких як міжнародні банківські послуги, банківського і фінансового регулювання і нагляду, ризиків та управління активами і пасивами, стратегічне управління фінансових інститутів, фінансових ринків, а також приватного капіталу і фінансів венчурного капіталу.

Багато наших випускників працюють на керівних посадах в банках та фінансових установах, а також в інвестиційній сфері в усьому світі. Програма поставляється на університет викладачів і практиків галузі для задоволення поточних і майбутніх потреб світової індустрії фінансових послуг. MBA (GBF) залучає висококваліфікованих і досвідчених студентів з різних культур і національностей і високо цінується студентів, що бажають спеціалізуватися в області банківської справи і фінансів.

Зміст програми

Програма включає в себе основні модулі та додаткові модулі. Крім того, якого навчають елемента програми, студенти мають можливість відвідувати переговори, поставлені практикуючих менеджерів і керівників вищої ланки з ряду провідних світових банків і фінансових будинків. Студенти матимуть можливість взаємодіяти, обговорювати свої проблеми, пов'язані з кар'єрою і отримати цінну інформацію в забезпеченні роботи цих престижних установ.

Навіщо вивчати цей курс

Навички подальшої вашої кар'єри в банківській справі і фінансах - Розробити повне розуміння технічних і управлінських навичок, щоб стати добре округлені менеджер міжнародної банківської справи та фінансів.

Доступ до останніх досліджень - Як researchled бізнес-школи, ми даємо нашим студентам доступ до останніх тенденцій, даних і знань в світовій банківській і фінансовій індустрії.

Довічний кар'єри коучинг - З того моменту, ви приєднаєтеся до нас, ви будете мати наставника і кар'єру тренера доступні для вас через вашу кар'єру в міжнародній банківській справі і фінансах.

Акредитований бізнес-школа - Ми вважаємо, престижний "потрійний корони" акредитацію від AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), AMBA (Асоціація МВА) і EQUIS (Європейська система поліпшення якості).

вимоги до вступників

Хороший диплом з відзнакою плюс принаймні три роки досвіду роботи postgraduation в банківській або фінансів на наглядову рівні. Еквівалентні професійні кваліфікації будуть також розглянуті.

Заявники, які не відповідають вимогам для прямого входу в програму один рік MBA (GBF) мають можливість подавати заявки на 24-місячного маршруту. Для тих, хто з відповідними кількісними навичками, можна ввести в перший рік 21-місячного маршруту в січні (див MBA (повний робочий день) для отримання повної інформації).

Останнє оновлення Січ 2017

Про навчальний заклад

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Детальніше

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Згорнути