MBA в Agile управління ланцюгами поставок

Загальні відомості

Доступних місць: 18

Опис програми

Огляд

Управління ланцюгом поставок Agile - це широкий спектр заходів, необхідних для планування, контролю та виконання потоку товару, від придбання сировини та виробництва через розподіл до кінцевого споживача, найбільш оптимізованим та рентабельним способом. З особливим упором на Міжнародну мережу поставок, водіїв ланцюгів поставок, шаблони морського транспорту та міжнародну логістику, ця спеціалізація спеціально розроблена для професіоналів, які хочуть отримати всебічний кругозір галузі промисловості ланцюгів поставок та бути в курсі останніх тенденцій у цій галузі. . Спеціалізація охоплює також проектування та впровадження ланцюгів поставок.

Однорічний MBA (магістр ділового адміністрування) в галузі управління постачаннями, доставкою та логістикою - це комплексна програма, розроблена для професіоналів ланцюгів поставок, які сподіваються на велику кар’єру в галузі доставки, логістики, ланцюгів поставок та закупівельної галузі. Після завершення програми слухачі будуть нагороджені розширеним дипломом післядипломного випускника з гнучкої системи управління ланцюгами поставок від Кембриджських міжнародних кваліфікацій, Великобританія та магістерською програмою MBA з прикладного управління ланцюгами поставок від Університету Каталіки де Мурсії, UCAM.

Студенти, які навчаються на MBA в галузі управління ланцюгами постачання, пройдуть основні модулі з міжнародного управління людськими ресурсами, стратегічного управління змінами, стратегічного управління та управління лідерством та операціями та спеціалізовані модулі зі стратегічного управління ланцюгами поставок та управління логістикою та проектування та впровадження спритних систем ланцюгів поставок у першій частині, тоді як у другій частині студенти закінчують модуль «Соціально-економічне - правове середовище» та дипломну роботу.

UCAM - програма подвійного сертифікації CIQ

Двосторонню сертифікацію програми МВА на ESBF буде сприяти відомий факультет з багаторічним досвідом роботи в галузі. Під час програми студенти будуть піддаватися конкретних галузевих тематичних досліджень, бізнес моделювання та extempore. Всі студенти, які зараховуються на програму МВА, матимуть доступ до бібліотеки Exeed School of Business and Finance , Ebrary доступ з тисячами журналів та книг, регулярні відвідини провідних галузей промисловості та професійних ярмарків

Під час програми студент може приєднатися до спортивного клубу, клубу підприємництва та клубу професійного розвитку. У рамках програми студенти відвідають інноваційні центри, великі організації, прискорювачі та перспективні стартапи в регіоні ОАЕ. Студент також має можливість відвідувати ярмарок кар'єри компанії з участю кращих компаній ОАЕ. Після завершення програми студент має можливість відвідувати скликання університету в кампусі UCAM, Мурсія, Іспанія.

Про UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - Католицький університет Мурсії

UCAM - це університет з досконалістю в Мурсії, Іспанія. Почавшись у 1995 році, UCAM має активну студентську базу з 21 000 учнів і має академічний штат понад 1000. Програма МВА в UCAM, Мурсія, Іспанія акредитована ANECA, а університет є членом ENQA, Universia, і EUA. UCAM має мережу стратегічного партнерства більш ніж 300 університетів, включаючи Стенфорд, Національний університет Сінгапуру та Національний технологічний університет. UCAM має корпоративне стратегічне партнерство з лідерами галузі, включаючи Coca Cola, Microsoft, Soft і SAP. Розглянемо як Університет спорту, UCAM має більше 20 олімпіад як своїх випускників.

Про CIQ

Кембриджська міжнародна кваліфікація - це міжнародний орган, що надає нагороди, заснований у Великобританії. CIQ нагороджує професіоналів у всьому світі з питань управління та технологій, а також має партнерство з провідними університетами по всьому світу. CIQ є членом Європейської асоціації з забезпечення якості вищої освіти, і програми CIQ схвалюються TQUK та NCFE. CIQ також є корпоративним партнером з навчання більш ніж 100 організацій по всьому світу.

Структура програми - частина А

Частина А складається з шести модулів, з яких чотири модулі є основними, а два - спеціалізованими. Шість модулів будуть доставлені протягом шести місяців. Всі учні, які закінчили частину A, отримають 40 ECTS, що еквівалентно 120 кредитам Великобританії.

  • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
  • Стратегічне управління змінами
  • Стратегічний менеджмент та лідерство
  • Управління операціями
  • Стратегічна ланцюг поставок, судноплавство та управління логістикою
  • Міжнародне планування, розробка та впровадження ланцюга постачання

План програми - частина B

Частина B складається з обов'язкового модуля та дипломної роботи. Частина B триватиме протягом шести місяців, і всі учні завершать частину A, а частина B отримає ступінь MBA в управлінні охороною здоров'я від UCAM в Іспанії та отримає 60 ECTS (Європейська система переказу кредитів), що еквівалентно 180 Кредити Великобританії.

  • Соціально-економічне - правове середовище
  • Дипломна робота

Доставка - Інтернет:

Програма буде передана через сучасну систему навчання онлайн, і всі учні будуть мати доступ до міжнародних журналів і книг. Всі програми будуть доставлені міжнародними факультетами, і студент може відвідувати лекції від вищих міжнародних факультетів, увійшовши до системи. Всі сесії будуть записані, а слухачі зможуть слухати лекції у вільний час. LMS має опцію для сесії з роз'яснення сумнівів та онлайн-занять у класі. Заняття проводяться двічі на тиждень (неділя і вівторок) по три години кожен.

Призначення та оцінка:

UCAM - ESBF здійснює наступний оціночний підхід і студент повинен подати завдання після кожного модуля.

Вхід:

UCAM - ESBF слідкують за модульним / ротаційним прийомом і учні можуть прийняти прийом на початку кожного модуля. Для підтримки прийому надсилайте свої запити на адресу info@esbfedu.com

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Детальніше

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Згорнути
Шарджа , Шарджа , Оман Інтернет , Саудівська Аравія Інтернет , Сінгапур Інтернет , Бахрейн Інтернет , Індія Інтернет , Дубай , Канада Інтернет , Нігерія Інтернет , Мумбай , Бенгалуру , Абу-Дабі , Малайзія Інтернет , Лондон , Ер-Ріяд , Джидда , Даммам , Аль-Айн + 18 Більше Менше