MBA в управлінні маркетингу в Барселоні

Загальні відомості

Опис програми

Відповідь COVID-19:

Не відкладайте свої навчальні плани. Почніть свою навчальну подорож, записавшись в наш Інтернет-кампус і приїжджайте восени чи взимку до Барселони чи Мадрида. Змішане навчання доступне для липня та жовтня.

Чому MBA в галузі маркетингового менеджменту в Барселоні

Визнано в рейтингу Global MBA Tier One і # 11 Online MBA в журналі CEO

 • Вивчіть бізнес-адміністрування в бізнес-школі, де “Digital” є основою. GBSB Global - єдиний вищий навчальний заклад в Іспанії, акредитований Microsoft як лідер у галузі цифрової освіти. Відставте себе від конкуренції.
 • Отримати акредитацію на додаток до магістратури через ACCA, відому міжнародну асоціацію сертифікованих бухгалтерів
 • Отримайте дипломну кваліфікацію з Microsoft Imagine Academy - GBSB Global готує студентів до задоволення ринкового попиту в цифрових технологіях

Опис продукту

MBA в управлінні маркетингу в програмі Барселони включає основні управлінські та аналітичні курси, такі як управління операціями, фінансовий облік і стратегічний менеджмент, які надають студентам знання та навички, необхідні для керівних посад. У той же час, ця MBA в Барселоні пропонує студентам можливість отримати передову спеціалізовану освіту в різних областях маркетингу. MBA в управлінні маркетингу в Барселоні вчить студентів про глобальні ринкові тенденції, маркетингові стратегії, інноваційні маркетингові комунікації, дослідження ринку, розробку продуктів, бренд-менеджмент і просування по службі. MBA в управлінні маркетингом в програмі Барселони в GBSB Global Business School застосовує новітню методику навчання, тематичні дослідження, ситуаційний аналіз, імітаційні ігри та практичні заняття, які надають практичні знання, які застосовні до динамічного, сучасного бізнес-середовища. Студенти МВА з управління маркетингом отримують інструменти, вивчають спеціалізовану теорію та беруть участь у критичному мисленні та проектах навчання в практиці в сферах бренд-менеджменту, управління продажами, цифрового маркетингу, маркетингових досліджень та розробки продуктів. MBA в управлінні маркетингу в Барселоні є трансформаційною програмою, яка надихає студентів на зростання як особисто, так і професійно. Це одна з найбільш новаторських програм МВА в Іспанії, яка має на меті змінити саму концепцію бізнес-освіти та підготувати відповідальних, інноваційних та справді глобальних бізнес-лідерів.

Один з найбільш репутаційних програм МВА у сфері ділової етики та міжнародних відносин

Студенти GBSB Global MBA Barcelona стали фіналістами Міжнародного конкурсу бізнес-етики (IBECC), США - найпрестижнішої події у сфері ділової етики, яка проводиться з 1996 року # 1 в Європі в «Керівництві по зеленій програмі MBA»

Ключові факти

 • Тривалість програми - 9 місяців
 • Мова програми - англійська
 • Споживання - жовтень, січень, квітень / щорічно
 • Розклад - повний робочий день, денний час
 • Місцезнаходження - Барселона, Іспанія

Основні моменти програми

 • Факультет з досвідом промисловості
 • Відвідування компанії
 • Студенти з 70 різних країн
 • Ексклюзивні міжнародні ділові заходи
 • Практичні знання, застосовні до глобальної шкали
 • Кар'єрні можливості з багатонаціональними компаніями

Чому заробити цю ступінь

Збільште заробітну плату, отримайте підвищення кваліфікації та відкрийте нові можливості кар’єри - задоволіть свої професійні амбіції, розвивайте міцну кар’єру та перевершуйте свої цілі.

3 з 4 випускників МВА сказали, що вони не отримали б свою поточну роботу без ступеня МВА (GMAC, 2013). 90% респондентів зазначили, що програма МВА професійно корисна.

Збільшіть свій потенціал для інновацій - беріть курси з дизайнерського мислення, творчості та психології розробки нових продуктів і готуйтеся до роботи в інноваційних компаніях. Візьміть курси, такі як Design Thinking, сприяючи творчості та розуміння психології розвитку продукту.

Науково-дослідний відділ GBSB Global постійно займається дослідженнями бізнес-освіти, що сприяє розробці найбільш інноваційних та практичних бізнес-програм. GBSB Global реалізує найсучасніші методики навчання, доступні сьогодні до навчальних програм MBA, таких як Lego Series Plays та малювання виробничих завдань.

Вдосконаліть свої лідерські та управлінські навички - станьте професійним менеджером, захопленим лідером, задоволіть свої амбіції та надихайте інших.

Існує пряма залежність між рівнем ефективності та успішністю бізнесу з лідерськими можливостями його керівників. Це означає, що попит на добре освічених менеджерів з хорошими лідерськими навичками тільки зростатиме.

Підготовка до викликів 21-го століття - приєднуйтесь до бізнес-професіоналів у прагненні до порядку денного, заснованого на принципах сталого розвитку та етичної ділової практики.

Сьогодні все більше компаній ретельно відбирають своїх постачальників і партнерів з цілого ряду фірм, які відповідають вимогам міжнародних екологічних стандартів і вимог, які поважають права людини і проводять етичні операції. Освіта, зосереджена на глобальній стійкості, підготує студентів до останніх тенденцій, орієнтованих на етичну ділову практику в глобальному бізнесі.

Скористайтеся перевагою Барселони - Мережа та налагоджуйте відносини в місті, повний провідних міжнародних компаній та масштабних галузевих подій.

Світовий мобільний конгрес, найбільша подія в індустрії технологій та інновацій, щорічно проходить у Барселоні. Захід збирає найбільших і найвпливовіших компаній на одній, єдиній, бізнес-сцені, а також вітає на арену найбільших лідерів нашого часу, як Марк Цукерберг. Завдяки цій події Барселона офіційно стала мобільною столицею світу.

Створіть по-справжньому глобальну мережу з сильними професійними зв'язками через кордони та галузі - скористайтеся різноманітними студентами в Глобальній бізнес-школі Барселони, що представляють понад 65 національностей.

Мережа відіграє дуже важливу роль у розвитку кар'єри, як у пошуку хорошої роботи, так і у розвитку вигідних відносин з новими партнерами або клієнтами. У GBSB ви матимете можливість спілкуватися зі студентами, майбутніми бізнес-лідерами з більш ніж 65 країн, а також професорами, нинішніми керівниками та засновниками різних компаній з більш ніж 18 країн світу.

ЧОМУ GBSB Global ?

 • Єдина бізнес-школа в Іспанії з міжнародною акредитацією від ASIC
 • Перша і єдина офіційна школа Microsoft в Іспанії, акредитована корпорацією Майкрософт як лідер у цифровій освіті, надає студентам найсучасніший досвід навчання з першого дня
 • Офіційна демонстраційна школа Microsoft
 • Єдина бізнес-школа в Барселоні та Мадриді, яка має статус комп'ютерного іспиту ACCA
 • Член Ради з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP), США
 • Записано в якості ОДНОГО з найкращих бізнес-шкіл у Європі за MYBS (Mind Your Business School)
 • Визнаний ЛІДЕРОМ В ГЛОБАЛЬНОЇ ОСВІТИ від журналу Newsweek
 • На першому місці в Європі в "Довіднику зі шкіл навколишнього середовища"
 • ОФІЦІЙНИЙ ЧЛЕН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ РАДИ з ділової освіти (ECBE)
 • Повторний переможець конкурсу міжнародної комерційної етики, США
 • Глобальне різноманіття | Студенти з 70 країн та факультету з 20 країн
 • Зосередитися на інноваціях | Від методів навчання, навчального курсу курсу та семінарів до цілком оцифрованого освітнього середовища ми всі про інновації та складні статус-кво
 • Можливості працевлаштування та кар'єрного розвитку | Практичні знання та навички, профорієнтація та індивідуальні тренерські заняття
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Детальніше

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Згорнути