MBA в судноплавстві

Загальні відомості

Опис програми

MBA в судноплавстві

Завдяки поєднанню академічної строгості з практичними знаннями, програма ALBA MBA у сфері судноплавства надає студентам можливість прийняти правильні та вчасні рішення та справлятися під тиском у швидко мінливому середовищі перевезення. Більше того, програма інвестує значні кошти в лідерські та стратегічні управлінські компетенції, які особливо актуальні як особисті переваги, так і як важливі ресурси для компаній у цьому секторі.

ALBA MBA в програмі доставки призначена для:

 • Високопрофесійні професіонали з чіткою метою просунути свою кар'єру на керівних посадах у більш широкій морській галузі
 • Підприємці та претенденти-підприємці з баченням створення цінностей у судноплавстві
 • Члени сімейного бізнесу готуються взяти на себе все більшу відповідальність у своїх компаніях
 • Професіонали з рішучості вступити в судноплавну галузь

115516_21685931_10155824605788092_3585543406736297388_n.jpg


Програма MBA в програмі доставки починається в вересні кожного року і триває від 12 до 48 місяців.

Учасники, які бажають взяти участь у режимі " повний робочий день" , завершують навчання протягом 12 місяців та відвідуватимуть заняття щодня, в будні дні.

Робочі професіонали, які бажають брати участь у режимі неповного робочого дня , завершують навчання на найближчі 24 місяці (може бути продовжено до 48 місяців) та відвідувати заняття, як правило, двічі на тиждень, в будні дні з 18:00 до 22:00.

Основний навчальний план надає студентам знання та навички, необхідні для глибокого розуміння основ управління. Спеціалізовані курси по доставці, як основні, так і факультативні, присвячені розробці всебічного розуміння судноплавної галузі та зміцненню аналітичних навичок, необхідних для успішної кар'єри в галузі доставки. Спеціалізовані майстерні працюють паралельно та підвищують обізнаність у сучасних питаннях доставки.

Основні положення програми

 • Міжнародне визнання: Програма акредитована Асоціацією МВА (AMBA) і затверджена Інститутом Chartered Shipbrokers (ICS).
 • Ідеальне розташування: програма пропонується в Греції, країні з давніми традиціями в судноплавних операціях. Студенти отримують вигоду від тісних зв'язків між ALBA та грецькою судноплавною спільнотою.
 • Спеціалізовані курси з морського транспорту: Управління ризиками для бізнесу, морська економіка
 • Спеціалізовані спеціалізовані майстерні для доставки. Ці майстерні забезпечують виняткові індустріальні спікери у поєднанні з професійними органами / установами, що дають глибоке розуміння найсучаснішої практики судноплавства.
 • Розвиток лідерства. Завдяки навчанню в класі та особистому тренінгу студенти розпочинають подорож до самосвідомості та особистого розвитку, визначають сильні сторони та сфери вдосконалення та ставлять свої прагнення до узгодженої та динамічної
  навчальний план на майбутнє.
 • Підприємництво: ALBA є однією з провідних європейських бізнес-шкіл у сфері підприємництва, про що свідчить виняткова продуктивність наших студентських колективів у Європейському конкурсі бізнес-планів року (EBPYC). Студенти протягом чотирьох місяців працюють над бізнес-планом для нового підприємства, щоб розширити існуючий бізнес або створити початок, і, як очікується, вони доставлять
  досягнуті результати.

115518_44750656_10156955165013092_973527966262755328_n.jpg

Анкета заявника

Ми шукаємо людей з високим рівнем мотивації, які вже працюють у транспортній та транспортній галузях або прагнуть отримати керівні посади в організаціях, що беруть участь у міжнародних перевезеннях та транспорті. Кандидати в MBA в програмі доставки - це люди з високим рівнем потенціалу, які мають чудові концептуальні та аналітичні навички, а також високі інтелектуальні здібності. Навчальна програма є вимогливою, і ми шукаємо кандидатів, з творчістю, зрілістю та відданістю своїм студентам.

Щоб подати заявку на програму MBA в програмі доставки, кандидати повинні відповідати всім наступним критеріям:

1. Будьте в даний час працюють або самозайнятимися

2. Маю повний робочий стаж мінімум трьох років (військова служба не включена)

3. Мати ступінь бакалавра у відповідній дисципліні (морське навчання, морська інженерія, транспорт, право, бізнес або економіка) або еквівалентну професійну кваліфікацію в навчальному закладі.

4. Заповнивши військову службу (де це можливо)

Кандидати, які відповідають всім зазначеним вище критеріям, але в даний час не мають роботи, або наразі працюють, але мають намір припинити свою роботу після вступу до Програми, дуже заперечуються від подання заявки та повинні враховувати регулярну програму повного складання MBA.

Процедура прийому

Два варіанти застосування:

1. Заявка онлайн (заповніть форму заявки, скачайте та відправте свої документи, а потім надішліть оригінальні копії на ALBA)

2. Форма заявки в друкованому вигляді (доступна для завантаження через Інтернет-систему заявки) надсилається до офісу разом з оригінальними копіями

Кандидати, які повинні бути розглянуті для MBA в морському транспорті, заявники повинні подати наступні документи:

 • Заявка на участь ALBA, включаючи останні фотографії у форматі jpeg (або дві фотографії у друкованому вигляді)
 • Два рекомендаційні листи, які можна подати в Інтернеті або друковані форми (грецькою мовою) або (англійською мовою)
 • Офіційні розпису, а також засвідчені копії ступенів з кожного студента, випускника чи професійного ступеня. Заявники, які не можуть отримати офіційний стенограма в розумний строк, можуть надсилати ксерокопію неофіційних протоколів як тимчасової заміни, щоб прискорити процес оцінки.
 • Підтвердження компетентності англійською мовою. Кандидати повинні мати або здобути кваліфікацію або взяти TOEFL (100 мінімальних балів-ALBA код 0942) або IELTS (7,0 мінімальний бал), якщо їх ступінь бакалавра був присуджений від англомовного академічного відомства (фотокопія)
 • Три нариси
 • Очікується мінімальна оцінка GMAT 550 (ALBA MBA у коді доставки 3BM-38-60)
 • Сертифікат про закінчення військової служби (фотокопія)
 • Отримання вкладу комісії за вхід (банківський рахунок АЛЬФА № 101/002 320 011893 та для негрошових депозитів Міжнародний банківський рахунок (IBAN): GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893 Swift код (BIC): CRBAGRAAXXX)

У рамках процесу прийому також необхідні особисті співбесіди. Програми, які не мають необхідних документів, не обробляються, якщо ці документи не отримано в належний час. Прийом до Програми визначається Приймальною комісією на підставі кваліфікації та особистості та зобов'язань заявника.

Плата за навчання за поточний рік вступу: € 19,750 виплачується в розстрочку. Спеціальні стипендії до 40% на плату за навчання та фіксована ставка в розмірі 400 € / місяць (в мебльованій квартирі - всі рахунки включені) для проживання для іноземних студентів.

Будь ласка, запиши:

При подачі заявки на участь у програмі кандидати зобов'язані сплатити несплачену заявку комісію в розмірі 60 євро. Переконайтеся, що ваша картка депозиту з банку включена у вашу заявку, інакше ваша заявка не буде прийнята.

Кінцевий термін для наступного туру прийому: кінець травня

Останній термін прийому для іноземних студентів, які потребують освітньої VISA: кінець травня

ALBA приймає заявки цілий рік

Стипендії

Стипендії доступні для іноземних студентів. Якщо ви хотіли б дізнатися, чи маєте ви право, заповніть цю веб-сторінку форми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Детальніше

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Згорнути