MBA в міжнародному менеджменті з охорони здоров'я (IHM)

Загальні відомості

Опис програми

Чому IHM?

Frankfurt School неповний робочий день МВА в міжнародному менеджменті охорони здоров'я призначена для роботи працівників охорони здоров'я, щоб забезпечити глибоке розуміння міжнародного бізнесу охорони здоров'я.

Програма спрямована на розвиток відповідальних лідерів у галузі охорони здоров’я та оснащення їх практичними навичками ведення бізнесу, передовими підприємницькими навичками, лідерським досвідом та доброчесністю для того, щоб освоїти проблеми в глобалізованому секторі охорони здоров’я.

Це сприяє підвищенню поінформованості щодо проблем, тенденцій та практик охорони здоров'я, які можуть вплинути на майбутнє. Міжнародні місця навчання в Європі, Америці та Азії та різноманітні студентські організації забезпечують справді міжнародний досвід.

Неповний навчальний заклад, робота на повний робочий день

У 10 модулях кожен житловий модуль триває 7 днів, учасники отримують академічну та реальну основу, важливу для кар'єри в галузі охорони здоров'я, працюючи на повний робочий день. Баланс між навчанням у школі та поза ним забезпечує мінімальне порушення професійного життя.

Основні моменти

 • Глобальна перспектива: міжнародні локації, викладачі та учасники
 • 20 місяців заочної програми навчання, включаючи дисертацію
 • Легке застосування - GMAT або GRE не потрібні для вступу
 • Інноваційний навчальний план з акцентом на загальний менеджмент у галузі охорони здоров'я
 • Інтерактивне навчальне середовище
 • Доступ до висококваліфікованих практиків (постачальник та постачальник)
 • Широка професійна мережа
 • Акредитований багатьма міжнародними агенціями

Цільова аудиторія

Фахівці та менеджери з усього світу - які проводять кар'єру менеджменту в лікарнях, медичних компаніях та установах у всьому світі, і хочуть отримати додаткові кваліфікації для підвищення кваліфікації.

Вимоги

 • Перший вчений ступінь
 • Відмінна письмова та розмовна англійська навички
 • Принаймні 3 роки професійного досвіду
 • Охорона здоров'я відповідний фон або інтерес

Процес застосування

Вступ до програми MBA IHM у Frankfurt School є дуже конкурентоспроможним, і процес подання заявки складається з 4 етапів:

 • Інтернет-додаток
 • Оцінка інтерв'ю
 • Результати
 • Початок програми
 • Будь ласка, знайдіть усі деталі нижче.

Збори

Загальна плата за навчання: 35000 євро

 • Знижка на навчання для ранньої птиці 1 (повна заявка надійшла до 31 січня): 5000 євро
 • Знижка на навчання для ранньої птиці 2 (повна заявка надійшла до 30 квітня): 2500 євро

Навчальний план

Студенти навчаються в невеликих, зосереджених групах з однокласниками з усього світу та отримують експертну підтримку від керівництва програми. Таким чином, учасники можуть впевнено рухатися вперед у своїй професійній сфері, готуючись до складних завдань вищого менеджменту в галузі охорони здоров’я!

 • M1: Вступ до бізнесу, економіки та різних систем охорони здоров'я (Франкфурт)
 • М2: Управління фінансовими ресурсами та контролінг (Франкфурт)
 • M3: Стратегічний менеджмент та маркетинг (Banglore, India)
 • M4: Інновації, стратегія та управління проектами (Балтимор, США)
 • M5: Підприємництво та управління на конкурентних ринках (на базі електронних даних)
 • М6: Управління якістю та процесом (Сінгапур)
 • M7: Управління поставками та ІТ (Лондон, Великобританія)
 • M8: HR, організація та управління змінами (Дубай)
 • М9: лідерство, міжкультурне управління, етика (Франкфурт)
 • M10: Дипломна робота з МВА

Світовий фокус

У всьому світі - у кожній лікарні, клініці, лабораторії та організації, що стосуються охорони здоров’я, працюють команди висококваліфікованих медичних працівників, орієнтованих на ділові практики, що керують галуззю охорони здоров'я.

Це лікарі, адміністратори, керівники та керівники, які беруть активну участь у формуванні світу охорони здоров'я через їх керівництво.

MBA IHM пропонує унікальний і захоплюючий міжнародний досвід з:

 • міжнародні місцезнаходження
 • Міжнародний факультет
 • іноземні студенти.

Досвід навчання

Підприємницька, міжнародна, міжкультурна

Познайомтеся з програмою MBA з по-справжньому міжнародною увагою щодо систем охорони здоров'я та ринків, місць розташування, студентів та наукових працівників, а також корпоративних партнерів.

В епоху глобалізації інтимне розуміння іноземних культур може бути як цінним навчальним активом, так і збагаченим особистим досвідом.

Немає кращого способу дізнатися про різні системи охорони здоров'я, практики та ринки у всьому світі, ніж відвідування ними!

Командна робота

Навчайтеся з однокласниками з усього світу та обмінюйтесь своїм досвідом, при цьому звертайтесь до провідних національних та міжнародних експертів у галузі охорони здоров’я: у лікарнях чи клініках чи таких організаціях, як охорона здоров'я та біотехнології, фармацевтичних, медичних пристроїв, надання послуг, інформаційних технологій, консалтингових компаній та ін. державні установи.

Або мережа з випускниками, які працюють в галузі, і більш глибоко заглибитися в різні галузі охорони здоров'я.

Інноваційне навчання: підприємницький бізнес-план

Ефективне медико-санітарне обслуговування вимагає лідерства, належних навичок у прийнятті рішень та досвіду. Крім того, це потребує підприємницького мислення та готовності впроваджувати інновації у сфері надання медичних послуг.

У галузі, що керується інноваціями, важливо йти в ногу. Солідний бізнес-план може бути різницею між просто ідеєю та успішним бізнесом. У процесі її створення ви розвинете розуміння стратегічного планування, ринкових ситуацій та конкурентних переваг.

Вивчення конкретних ситуацій

Наша MBA IХM базується на суміші теоретичного навчання, що підтримується та посилюється тематичними дослідженнями та груповою роботою, що відповідає Гарвардській моделі навчання.

Тематичні дослідження були розроблені таким чином, щоб відповідати цілям класу - вони базувались на реальних ситуаціях і орієнтовані на охорону здоров'я. Крім того, нашим учасникам пропонується внести свої власні, пов'язані з роботою справи. Робота в команді та групові презентації є іншими ключовими елементами.

Гість лекції та відвідування сайту

Лідери промисловості приєднуються до студентів різних професій і культур, щоб обговорити актуальні проблеми та можливості в рамках міжнародної організації охорони здоров'я.

Існує багато можливостей, як в кампусі, так і під час різних відвідувань сайтів, щоб співпрацювати з експертами в галузі охорони здоров'я, ключовими гравцями галузі та інноваційними підприємцями в галузі охорони здоров'я.

Коучинг

MBA IBM Leadership Coaching пропонує індивідуальне тренування, призначене для задоволення ваших потреб, незалежно від того, де ви знаходитесь у вашому русі до досягнення вашого потенціалу лідерства.

Міжнародні партнери та компанії

Наша мета: забезпечити доступ до впливових глобальних мереж

У Frankfurt School Міжнародний менеджмент охорони здоров'я MBA допомагає професіоналам у досягненні делікатного балансу охорони здоров'я та управління. Ця програма є найвищою спеціальністю та підтримується чудовими міжнародними партнерами:

Університет Джонса Хопкінса Кейрі, бізнес-школа

Навчальний бізнес з урахуванням людяності: Університет Джонса Хопкінса Carey Business School розробляє сміливі бізнес-лідери та перетворює організації, громади та суспільство у різноманітні перспективи, мультидисциплінарну освіту та глобальне свідоме підприємництво.

Профіль класу

Учасники будуть вищими керівниками або високопотенційними особами, які мають велику довіру до організацій охорони здоров’я, які особисто хочуть просунутися та шукати посади підвищеної відповідальності та лідерства в майбутньому.

Випускники та кар'єра

Наш MBA з міжнародного менеджменту охорони здоров'я визнаний у всьому світі за його престиж та досвід навчання протягом усього життя. Протягом більше 10 років програма навчає міжнародних студентів, які досягли успіху у навчанні та кар’єрі. Мережа випускників МВА ІХМ вже налічує понад 300 випускників, які працюють по всьому світу.

Вони - наступне покоління лідерів охорони здоров’я. Ми допомогли їм розвинути свій діловий досвід, досвід та повноваження та ефективно їх застосовувати у галузі охорони здоров’я. Наші студенти закінчують складні ділові та лідерські навички, необхідні для подальшого просування в галузі охорони здоров’я з упевненістю та співчуттям та покращення результатів пацієнтів у всьому світі.

Регулярні події випускників не тільки забезпечують платформу для обговорень, але часто представляють можливості для кар'єри. Ось кілька прикладів останніх зустрічей випускників:

 • Клініка Майо, Рочестер, США
 • Кернер, штат Канзас-Сіті, США
 • Будапешт, Угорщина
 • Найробі, Кенія
 • Сінгапур

Інформаційні події

Чи хотіли б ви з перших вуст скласти враження про те, що насправді наша школа бізнесу та наша програма MBA? Познайомтеся з програмою директора MBA у Франкфурті, поговоріть з нинішніми студентами, візьміть участь у лекціях у класі або розвідайте наш кампус. Все це можливо через індивідуально заплановані зразки лекцій та наші регулярні вечори MBA!

Зразок лекцій

У цьому семестрі відвідайте MBA клас, щоб обговорити практику навчання з академічним персоналом та поточними студентами МВА. Це ваш шанс

 • досвід типові предметні заняття в класі
 • методи навчання, і
 • методи навчання.

Не соромтеся звернутися до нашої команди МВА, щоб організувати візит в університетський містечко, включаючи екскурсію в університетському містечку

MBA Evenings

Дізнайтеся більше про наші програми MBA та EMBA на одному з наших вечорів MBA! Скористайтеся особистими розмовами з нашими професорами та директорами програм та дізнайтеся, яка програма може допомогти вам реалізувати свій повний потенціал.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Згорнути
Франкфурт , Мюнхен , Штутгарт , Гамбург + 3 Більше Менше