Випускник програми в галузі фінансового менеджменту пропонує два треки: (A) Фінансове адміністрування і (B) Фінансове законодавство.

Наші програми основна увага приділяється методам дослідження, практичні та професійні навички та здібності разі аналізу. Як і наші програми бакалаврату, студенти в обох напрямках в рамках нашої програми будуть організовані для участі в тренінгах, дані провідних кандидатів для підприємств і оплатити поїздки на різні корпоративний. На додаток до пропозиції курсів, які викладаються членами світового класу факультету в нашій програмі, ми також співпрацювали з всесвітньо відомими школами, щоб запропонувати професійні курси. Кращі якісні дослідні ресурси, накопичені протягом багатьох років і навколишнє середовище на території кампусу також допомогли нам залучити міжнародні таланти і стимульовані міжнародні управлінські фахівець в області фінансів Тайваню.

Розширені можливості управління Основні курси включають в себе лідерство і продуктивність, фінансові інновації продукту, інвестиційного аналізу рішень, управління банківськими ризиками, а також семінар з фінансового планування. Практика курси включають в себе аналіз випадку, міжнародні фінансові ринки, семінар по цифровій фінансів, семінар по торгової стратегії, Кредитна практика в банківській, бізнес-злиття і придбання, Банк Холдинг Закон про компаніях і практики міжнародного права і практики в банківських операцій, регулювання фінансового ринку і практика , Закон Фінансові Злиття і дотримання законів і практики в галузі фінансів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date