MBA в галузі управління та адміністрування цифрових компаній

Загальні відомості

Опис програми

Сьогодні керівництву компанії потрібні професіонали, які мають знання управління та адміністрування, а також цифрові навички. Ви, хто вже має професійний досвід, стаєте менеджером майбутнього разом з цим унікальним Майстром на ринку

Ступінь магістра католицького університету Мурсії -UCAM- та Spain Business School з управління та управління цифровими компаніями (MDBA) має на меті запропонувати зацікавленій особі повні знання з ділового адміністрування, класичного MBA, з варіантом, який інтегрує оновлення цифровим компаніям, розвиваючи при цьому як навички управління, так і значення правильного напрямку бізнесу.

pixelSpain Business School MBAD" src="http://www.spainbs.com/Contents/Programs/Images/ucam_mdba.jpg" alt="Spain Business School MBAD" />Програма містить основний блок тем з управління та адміністрування бізнесу, доповнюючи його цифровою методологією, що поглиблює технічні аспекти навколишнього середовища.


Професійно ці дослідження мають на меті надати студентам знання, методи, успішні практики та навички, які компанії вимагають для їх проміжних та управлінських позицій, надаючи глобальне та інтегруюче бачення всіх функціональних сфер.

Він розроблений за методологією SEMIPRESENCIAL OR ONLINE під час навчального курсу та отриманням 60 ECTS з Католицького університету Мурсії, UCAM.

на ім'я

Випускники, випускники та випускники із прагненням розвивати свою професійну кар’єру з управління компаніями в цифровому середовищі.

Професіонали з університетським ступенем, які розвивають свою професійну роботу в галузі управління кафедрою або розробляють завдання стратегічного рішення.

Одержувачами МДБА є всі ті професіонали, які бажають проектувати свою кар’єру на старший менеджмент бізнесу, незалежно від їх походження. Управління бізнесом - це не лише техніка, а засвоюється через практику, але для її виконання необхідна спеціальна підготовка. Звичайно, вони не лише технічні знання, але повинні бути доповнені професійними, особистими навичками та набором цінностей та етики, важливих для доведення бізнесу до успіху.

Таким чином, перспектива MDBA - це практика, цінності, хороша робота та підготовка до досконалості та самопопит для досягнення поставлених цілей.

Розвиваючи онлайн-методологію, вам знадобляться базові знання про Інтернет та мережеве з'єднання.

Отримати цілі

Основна мета ступеня магістра в галузі адміністрування та управління цифровими компаніями (MDBA) - забезпечити здобуття студентами передових знань з управління бізнесом, практику, необхідну для їх успішного застосування, розвиваючи при цьому управлінські та особистісні навички в межах сукупності етичних та моральних цінностей.

вимоги

Для здобуття подвійного університетського ступеня студенту необхідно мати визнаний університетський ступінь на території або, якщо цього не зробити, великий професійний досвід у галузі магістерських знань.

методологія

Методика є СЕМІПРЕСЕНЦІАЛЬНОЮ на кампусі MADRID або ONLINE. Всі наші курси мають сильний аудіовізуальний компонент, який полегшує навчання, будучи майстер-класами експертів та їх конспектами. Крім того, він доповнюється важливим практичним підходом.

Доступ до кампусу - цілодобово (цілодобово, 7 днів на тиждень) та назавжди. Ти ніколи не будеш один. Завжди буде вихователь, який буде супроводжувати вас; Окрім координатора, керівника навчальних закладів та важливої спільноти студентів СБЗ.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas esc ... Детальніше

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas escuelas de negocios sociales si no la única. Está formada por profesionales con amplia experiencia en docencia y que desean compartir sus conocimientos aportando valor a la sociedad. Deseamos dar servicio y formación a personas con talento, sin importar edad, raza ni requisitos. Згорнути
Мадрид , Іспанія Інтернет + 1 Більше Менше