MBA в галузі управління підприємницькою діяльністю

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

 • Програма MBA дозволяє учасникам розвивати свої навички управління підприємницькою діяльністю, щоб стати успішними топ-менеджерами в міжнародних компаніях.
 • Програма спеціально розроблена для учасників країн Балтії та Скандинавії.
 • Програма забезпечує гарну суміш теоретичних знань у поєднанні з практичним навчанням, орієнтованим на результати.
 • Професійний розвиток учасників підтримується тренером, який працюватиме з учасником один на один протягом усього його навчання.
 • Програма реалізується найбільшою та найбільш міжнародною школою бізнесу та управління в Естонії.
 • Він надає численні можливості для започаткування бізнесу, різноманітні змагання з бізнес-моделей та міжнародні літні школи.
 • Проект вирішення проблем на базі компанії є невід'ємною частиною навчальної програми. Він складається під час навчання і буде поширюватися на магістерську роботу.
 • Програма може бути завершена протягом 1,5 років.
 • Програма пропонує гнучкість: вона викладається на 3-денних сесіях, які проводяться один раз на місяць, що дозволяє учасникам жити та працювати за межами Естонії.

Навчальний план

 • Загальні дослідження - дають знання про компоненти міжнародного ділового середовища та тенденції світового бізнесу.
 • Основні дослідження - включають огляд бізнес-інформаційних систем, інтеграцію систем та аналіз бізнес-процесів; здобувати знання та навички з маркетингу та лідерства.
 • Спеціальні дослідження - надають знання з фінансового та управлінського обліку, а також загальні знання з фінансового менеджменту та аналізу, щоб забезпечити успішну оцінку бізнес-ідей та підтримку зростання цінності компанії.
 • Магістерська робота - студенти отримують досвід підготовки незалежної дослідницької роботи, що стосується та вирішення практичної проблеми управління бізнесом, та навички застосування теоретичних знань для вирішення практичних питань на рівні вченого магістра.
Семестр 1 Семестр 2 Семестр 3
Розвиток бізнесу та навколишнє середовище Ділова інформація та організація Фінанси та управління
Курси Курси та факультативні курси Курси
Модуль особистого розвитку
Навчальні тури
Проект вирішення проблем на базі компанії - буде перетворений на магістерську роботу

Майбутня кар'єра

Майстер ділового адміністрування (MBA) призначений для просування кар'єри осіб, зацікавлених у підприємницькому управлінні. Кваліфікація піддається різноманітній кар'єрі і є суттєвою інвестицією, яка, безумовно, відобразиться на збільшенні потенціалу доходів власників ступеня. Випускники MBA здобули навички стратегічного прийняття рішень, підвищили свої лідерські здібності та дуже пристосовані до постійно мінливих бізнес-середовищ. MBA - це універсальний і цінний ступінь, який дозволяє вибирати між різними шляхами кар'єри - все залежить від ваших цілей, прагнень, навичок та інтересів.

Прийом

Студенти до міжнародних навчальних програм TalTech приймаються залежно від межі вступу. Інтернет-інтерв'ю проводитиметься лише з кандидатами, які пройшли попереднє оцінювання. Максимальна оцінка за онлайн-заявку (резюме) та інтерв'ю - 10 балів. Заявник, який отримав мінімум 5 балів, приймається.

Спеціальні вимоги програми

Ступінь бакалавра або еквівалент
Кандидати з досвідом техніки, ІТ, науки та економіки можуть запросити на участь.

Для того, щоб претендувати на навчання в Tallinn University of Technology , заявник повинен мати принаймні 60% максимально можливого CGPA.

Досвід роботи
Потрібно мати не менше 3 років стажу роботи на посаді середнього керівника або фахівця.

Зверніть увагу, що для кандидатів, які працюють на підприємстві, розташованому за межами ЄС, також обов'язково подавати офіційну заяву, що засвідчує статус працівника, разом із контактними даними роботодавця для проведення інтерв'ю-рефералу в Інтернеті.

Перевага надаватиметься кандидатам, які очікують активного працевлаштування протягом усього навчання.

Примітка! Подаючи заявку та заповнюючи онлайн-анкету в DreamApply, будь ласка, детально опишіть свій досвід роботи та попередню освіту, оскільки ця форма оцінюється відповідно до вашого резюме. Включіть інформацію про завершені навчальні програми, де і коли ви навчалися; перелічіть свій досвід роботи, де і на яких посадах ви працювали, включіть ключові обов'язки, наведіть часовий графік свого досвіду роботи.

Онлайн інтерв'ю

Теми, що розглядаються під час співбесіди

 • Попередня освіта, досвід роботи, кар'єра та їх зв'язок з програмою MBA Entrepreneurial Management.
 • Мотивація до навчання за програмою, мета досліджень та причини вибору цієї програми, включаючи альтернативи.
 • Як проходження програми MBA управління підприємницькою діяльністю сприяє вашій особистої кар’єрі?

Тривалість співбесіди - 10-15 хвилин.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Детальніше

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Згорнути