Огляд

Заробіть міжнародний визнаний ступінь МВА в управлінні охороною здоров'я від Університету Марконі для прискорення Вашої кар'єри в HealthCare та розвитку себе в професійному центрі HealthCare, який добре розуміє, як керувати неприбутковими, прибутковими та добровільними організаціями охорони здоров'я ефективними та інноваційними способами. .

МВА в програмі управління охороною здоров'я орієнтована на необхідність того, щоб менеджери охорони здоров'я були безперервними учнями, критичними мислителями та етичними практиками, визнаючи багатоконструктивний характер людських, соціальних та організаційних реалій і складні відносини між системою постачальників медичних послуг та потребами громади.

Змішане навчання Марконі Гнучке МВА в управлінні охороною здоров'я об'єднує класи облич і обличчя і віртуальні класи у всіх місцях, в той час як студенти врівноважують свою особисту і професійну життя.

Майстер ділового адміністрування в управлінні охороною здоров'я

Заробіть міжнародний визнаний ступінь МВА в управлінні охороною здоров'я від Університету Марконі для прискорення Вашої кар'єри в HealthCare та розвитку себе в професійному центрі HealthCare, який добре розуміє, як керувати неприбутковими, прибутковими та добровільними організаціями охорони здоров'я ефективними та інноваційними способами. .

Європейська Вища Школа Менеджменту у партнерстві з Guglielmo Marconi University Гуглієммо Guglielmo Marconi University (GMU) надає ступінь магістра ділового адміністрування в галузі управління охороною здоров'я (MBA в HM) на Близькому Сході, в Африці та Азії. Закінчується кваліфікація з менеджменту менеджменту у сфері охорони здоров'я, яку присуджує Guglielmo Marconi University . Guglielmo Marconi University .

МВА у програмі управління охороною здоров'я

 • Тривалість - 10 -12 місяців
 • Структура МВА - 8 курсів 2 Курс медико-санітарних курсів HealthCare Спеціалізовані курси Методологія дослідження Завершальний проект
 • Заняття - Face-Face Вихідні класи з 18 - 20 годинами контактів у всіх локаціях (записані заняття на Youtube - натисніть на посилання: https://bit.ly/2QuFnfp)
 • Викладачі факультету з Європи Великобританії та США (для перегляду профілю факультету, будь ласка, відвідайте посилання: http://www.egsm-edu.com/faculty.php)
 • Подвійний сертифікат - Диплом післядипломної освіти в галузі стратегічного менеджменту та лідерства з Великобританії MBA в галузі управління охороною здоров'я від Guglielmo Marconi University , Італія
 • Акредитація - Міністерство вищої освіти Італії. Також підпадає під затверджені університети ENIC NARIC і визнані в усьому світі.
 • Можливо - Відвідати заняття в Римі, Італії, Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), Бахрейні та в усіх локаціях.
 • Оцінка - Курси на основі призначення
 • Оплата - оплата під час переходу - гнучкі щомісячні платежі
 • Випускний - можливість відвідувати випускні в Римі, Італія
 • LMS - повний доступ до системи управління навчанням Доступ до бібліотеки ProQuest Online

Університет Марконі в асоціації з Європейською Вищою Школою Управління надає курси наступними засобами:

 • Заняття на вихідні
 • Онлайн-інтерактивні класи
 • Змішані навчальні сесії
 • Моделі самостійного вивчення

Протягом навчання в рамках програми MBA в програмі HealthCare Management ви отримаєте необмежений доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів, включаючи комплексні тексти курсів та інтерактивні курсові веб-сайти, які легко доступні через систему управління навчанням університету.

Guglielmo Marconi University розташований у самому серці столиці Італії, Римі. Це університет світового класу, відомий за традиціями, якістю і досконалістю.

Сьогодні різноманітне співтовариство Guglielmo Marconi University налічує понад 16 000 студентів, які навчаються в аспірантурі, 300 викладачів та академічної консультативної групи з понад 200 експертів.

Професійні перспективи МВА Університету Марконі в управлінні охороною здоров'я

 • Допомогти в успішному переході від кар'єри, тобто перейти від спеціалізації до HealthCareManagerial Position.
 • Допомогти в самосвідомості менеджера HealthCare
 • Розвивати професійні навички та методики управління HealthCare та підвищувати довіру до всіх сфер бізнесу
 • Створити можливості для нової кар'єри та можливості для просування

116533_Study-in-Rome.png

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 2 інших курсів в Guglielmo Marconi University »

Останнє оновлення June 18, 2019
Цей курс Онлайн, Кампус засновані, Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
10 - 12 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
7,728 USD
USD 5, 333 - USD 7 728 Гнучка оплата через щомісячний внесок Спеціальна стипендія для Африки
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Our Faculties