AACSB Accredited

Спирайтесь на управління людськими ресурсами.

Лідери управління людськими ресурсами в штаті Рейлі і далі є критичними для успіху будь-якої організації. Вони часто являють собою перше і останнє враження, яку компанія надає працівникам. Таким чином, високі попиту на сильні, обізнані та етичні фахівці з управління персоналом.

Щоб задовольнити потребу кваліфікованих фахівців, Meredith MBA тепер пропонує концентрацію управління персоналом . Концентрація призначена для того, щоб доповнити основний навчальний план МВА (а також використати значну силу Мередит у цій галузі). Закінчивши MBA, зосередившись на управлінні людськими ресурсами, ви покращите свою кар'єру та створіть можливості для професійного просування.

Завдяки програмі Мередит МВА з HR в Ролі, ви навчитесь приймати стратегічні кадрові рішення та виходи із співробітників та трудових відносин. Ви станете вправним у залученні, мотивації та збереженні найкращих талантів для вашої організації. Ви станете ще більш міцним діловим професіоналом.

Щоб заробити концентрацію, ви будете завершити 24-кредитну годину Core MBA - разом з трьома факультативами HRM на загальну суму 33 кредитних годин.

Чому Мередит?

У Мередиті наша програма досить мала, щоб познайомитись з вами як індивідом. Ви будете розвивати значущі відносини з експертним факультетом і стати частиною активної спільноти управління персоналом. Ви зустрінетесь з виїзними спікерами та мережею з однолітками. Ви будете готові до LEaD. З Meredith MBA з концентрацією в управлінні людськими ресурсами, ви будете сильними.

Навчальна програма управління персоналом Мередіт сертифікована Товариством управління людськими ресурсами, міжнародно визнаним лідером у сфері сертифікації персоналу.

Концентрація управління людськими ресурсами - навчальна програма

MBA Core Curriculum (24 кредити)

Концентрація управління людськими ресурсами Додаткові необхідні курси (9 кредитів)

  • MBA - 615: Розвиток людського капіталу (3 кр.)
  • MBA - 616: Етичні та юридичні питання зайнятості (3 кр.)
  • MBA - 617: Управління системами винагород (3 кр.)

Навчальна програма управління персоналом Мередіт сертифікована Товариством управління людськими ресурсами, міжнародно визнаним лідером у сфері сертифікації персоналу.

Вимоги до навчального плану та опис курсу можуть бути змінені з кожним каталогом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 3 інших курсів в Meredith College »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date