Про

Коледж ділового адміністрування в Al Falah University в Дубаї прагне стати конкурентоспроможним коледжем та міжнародно визнаним за його компетентне навчання, консультації та дослідження. Коледж надає учням бачення та практичні інструменти, які дозволяють їм стати відомими лідерами у бізнесі, менеджменті, кадрах, бухгалтерії та маркетингу; деякі на бакалавріаті та інші на випускному рівні. Студенти виховуються з інтенсивним фундаментом як у теоретичних та прикладних аспектах відповідних курсів у своїй спеціалізованій програмі навчання. На рівні випускників студенти отримують нагоду навчатися на передовому рівні, щоб відрізняти їх серед інших у своїх спеціальностях.

Коледж озброює учнів цією базою та практичними інструментами, які дозволяють їм бути привілейованими за дисципліною в галузі людських ресурсів. Студенти отримують сильне обґрунтування як теоретичних, так і прикладних аспектів маркетингу та інших відповідних курсів.

Програма готує студентів до їхніх ролей як потенційних керівників, досягаючи негайного поліпшення управлінської діяльності. Практичний характер, теорія пов'язана з практикою, щоб забезпечити "кращі рішення" для бізнес-проблем та можливостей.

Запропонований магістр ділового адміністрування (МВА) має структуру, щоб генерувати випускників, які покажуть лідерство, вміння застосовувати бізнес-принципи та сумлінне розуміння впливу бізнесу на суспільство та навколишнє середовище.

Програма MBA призначена для розробки стратегічних, поведінкових та технічних компетенцій, які дозволяють людям бути вищими виконавцями в їх бізнес-середовищі. Програма спрямована на надання освітнього досвіду, який готує студентів ефективно займатися питаннями на перетині бізнесу та суспільства, таких як етична ділова практика, глобалізація та технологічні зміни.

Перед-MBA курси

Очікується, що кандидати до програми МВА матимуть належний досвід роботи з математикою, економікою та різними сферами бізнесу. Майбутні студенти МВА, які не володіють необхідними базами базування, можуть зараховувати студентів до навчання до вступу до МВА під час виконання необхідних курсів фундації.

Курс №

Назва курсу

Необхідна умова

Cr

0501501

Принцип управління

Ні

-

0502501

Принцип бухгалтерського обліку

Ні

-

0509501

Принцип економіки

Ні

-

0504501

Принцип маркетингу

Ні

-

0509502

Принцип статистики

Ні

-

Програма МВА має чотири концентрації:

 1. Бізнес-адміністрування
 2. Управління людськими ресурсами
 3. Маркетинг
 4. Бухгалтерський облік

Цілі

 1. Словесне та письмове спілкування: експресує переконання, судження та розслідування артикуляльно, впливово та ефективно, використовуючи різні підходи та методи, включаючи презентації в межах певного обмеження часу, очевидну та коротку інформацію та ділові тексти.
 2. Можливості управління та співробітництва: активно працювати в команді та прагнути до реалізації загальної мети. Визначте сильні та слабкі сторони інших і залучайте їх до досягнення поставлених цілей.
 3. Основи ділових знань: розширити навички, щоб врахувати основні концепції та багатопрофільні методи прийняття рішень для бізнесу, включаючи основні бухгалтерські знання з питань бізнесу, фінанси, маркетинг, управління, операції, управління людськими ресурсами та технології.
 4. Кількісні та якісні навички: використовуйте кількісні та якісні методи, щоб ретельно та методично представляти, оцінювати, аналізувати ділові ситуації та проблеми, інтерпретувати результати та рекомендувати значущі рішення.
 5. Етична орієнтація: оцінювати та виявляти умови етичних та моральних проблем і турбот, розуміти відповідні принципи поведінки людей, вплив різних форм поведінки на інших людей та етичні кодекси та стандарти, розробляти особисті принципи та цінності для вирішення таких питань та ситуацій.

Цілі

 1. Студент висловлює навички спілкування в групових налаштуваннях, коментування, піднімання запитань та іншої участі правильно в офіційних та неофіційних дискусіях
 2. Випускники продемонструють належну групу методологій, щоб очолити командна задача, що призводить до ефективної роботи
 3. Випускники проаналізують непродуктивний бізнес, що виникає в результаті погано інтегрованих бізнес-процесів
 4. Випускники сформулюють надійні пропозиції щодо вдосконалення інтегрованих бізнес-процесів
 5. Випускники запровадять системний метод вирішення бізнес-проблем
 6. Випускник оцінює фінансові звіти та документи для підтримки ділових рішень
 7. Студенти будуть використовувати відповідні методології для збору та аналізу даних, що стосуються прийняття управлінських рішень
 8. Студент продемонструє здатність, зможучи зрозуміти аналітичні результати

Результати навчальної програми

Після успішного завершення цієї програми випускник зможе:

Знання

 • ПЛО 1- Продемонструйте навички комунікації усній та письмовій формі для загальної та спеціалізованої аудиторії, використовуючи медіа та ІТ-інструменти.
 • ООП 2. Опишіть основні бізнес-дисципліни від людей, економіки, продажів та управлінських уявлень, що мають вирішальне значення для адміністративних організацій у складному середовищі.
 • ПЛО 3-Оцініть організаційні управлінські варіанти та прийняття рішень на тактичній і оперативній висоті
 • ПЛО 4- Продемонструйте глибоке знання стандартних процесів та процедур для рекрутингу, розробки та оцінки ефективності роботи працівників

Навички

 • ПЛО 5. Аналіз даних за допомогою різних статистичних підходів та методів вирішення проблем
 • ООП 6. Застосовувати методологічні дослідження для критичних та неправильних ситуацій, що вимагають нових рішень
 • ООП 7-Оцінити та реалізувати практичні стратегії для різних організацій на міжнародному та національному рівнях
 • ООП 8-Оцініть різні поняття, типи та методики та їх вплив на зміну бізнес-середовища
 • ПЛО 9 - продемонструйте здатність оцінювати HR системи та їх вплив на ефективність роботи та ефективність організації

Автономія

 • ПЛО 10 - практика незалежності в роботі та навчальній базі, щоб пояснити проблеми та розробляти новаторські рішення.

Роль у контексті

 • ПЛО 11 - ілюструйте ефективні ролі як член команди та менеджера у використанні ресурсів організації для реалізації бізнес та стратегічних цілей

Самовдосконалення

 • ООП 12 - Оцініть складність моральних, освітніх та громадських пропозицій у діловій практиці організації
 • ПЛО 13-Відображати високий рівень цікавості та таланту, щоб самостійно отримати нові знання для особистого та професійного розвитку.
Доступні навчальні програми:
англійська
арабська

Переглянути 2 інших курсів в Al Falah University »

Останнє оновлення December 12, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date