MBA в галузі управління електронними ланцюгами поставок

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Поле ланцюга поставок сьогодні спостерігає швидкі трансформації та зростання. Нові технології та вдосконалення ІТ, такі як ШІ, блокчейн, робототехніка, машинне навчання та хмарні обчислення, надзвичайно формують галузь логістики та управління ланцюгами поставок, а також наше життя.

Не випадково, як очікується, що сектор управління ланцюгами поставок досягне 24,532 мільярда доларів до 2025 року, зростаючи зі складними річними темпами зростання 9,7% з 2018 по 2025 рік, згідно з дослідженнями Альянсу. Усі ці розробки призводять до прискорення та нижчої вартості послуг доставки, плюс підвищення надійності послуг. Безперечно, галузь логістики та ланцюгів поставок не така, як десятиліття тому, і все ще спостерігається швидка трансформація у всіх секторах. Ось чому технологія не вважається перевагою ринку для найбільш підкованих компаній, а стандартом на загальному рівні. Отже, ключовим гравцям цього сектору важливо передбачити, як новітні інновації вплинуть на їхні ланцюги поставок, і відповідно скористатися перевагами нової технології.

Проводячи цю подвійну акредитовану MBA, студенти отримають доступ до надійної та практичної освіти в галузі управління ланцюгами поставок та досліджуватимуть новітні розробки та технології, маючи на увазі використовувати та застосовувати їх свідомо у своєму професійному житті.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

Навчальна програма програми

 1. Стратегія та глобалізація
 2. Лідерство та управління людськими ресурсами
 3. Управління операціями та торгівля
 4. Міжнародний маркетинг
 5. Фінансово-економічний менеджмент
 6. Підприємництво та інновації
 7. Ділова гра
 8. Нові технології та оптимізація СКМ
 9. Стратегія закупівель та закупівель у СКМ
 10. Розподіл, зберігання, обробка, транспортування та зворотна логістика в SCM. Управління запасами
 11. Якість, продуктивність та експлуатація
 12. Підсумковий магістерський проект

Остаточний проект магістерської програми пишеться або як бізнес-план, або як тематичний приклад для існуючого бізнесу. Це відмінна можливість для студентів розвинути свої бізнес-ідеї та дати їм життя, оскільки проекти контролюються та керуються одними з найкращих фахівців у цій галузі. Ми наполегливо рекомендуємо студентам скористатись магістерським проектом, щоб просунути свої межі, використовуючи його як вправу для підприємництва.

Проект можна виконати як окремо, так і в групі.

Студентський профіль

 • Професіонали в галузі логістики та ланцюгів поставок, які бажають поповнити свої знання та навички найкращими професіоналами у цьому секторі.
 • Підприємці, які хочуть отримати детальний огляд його ланцюга поставок, операцій та управлінських аспектів логістики, а також найновіші розробки та технології, доступні на ринку.
 • Нещодавні випускники, які бажають спеціалізуватися в галузі управління ланцюгами поставок за допомогою інноваційного та унікального підходу, що дозволить їм отримати конкурентну перевагу на момент приєднання до ринку праці.

Акредитація

Подвійний ступінь управління електронними ланцюгами поставок

 • MBA в галузі міжнародного управління електронними ланцюгами поставок від BEBS Barcelona Business School
 • Ступінь магістра з міжнародного управління електронними ланцюгами поставок UCAV (Католицький університет Авіли)

BEBS - це приватна бізнес-школа, що забезпечує вищу освіту, яка діє в усьому світі, а також є членом Асоціації бізнес-шкіл в Іспанії (AEEN) та Приватної вищої освіти Європейського Союзу (EUPHE).

Необхідні документи

 1. Актуальне резюме (резюме)
 2. Мотиваційний лист
 3. Копія паспорта або ідентифікатора
 4. Диплом бакалавра
 5. Академічний запис (транскрипт / класи)
 6. IELTS 6.0 або еквівалент, наприклад TOEFL або попередня освіта англійською мовою
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Детальніше

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Згорнути