MBA в галузі стійкості

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Стале управління бізнесом в центрі Хайфи факультету університету один рік MBA I н Стійкість програми керівництва. Ізраїль є одночасно лідером у галузі управління водою та відновлюваними джерелами енергії та лідером у розробці інноваційних та стійких технологій, що робить університет Хайфи ідеальним місцем для переживання та використання динамічного поєднання успішної бізнес-культури, орієнтованої на екологію.

Програма перевершує свою увагу на екологічну та соціальну стабільність, два питання, що є ключовими для ефективної та відповідальної бізнес-практики. Таким чином, поєднання МВА високих академічних стандартів у міжнародному середовищі навчання, його зосередження на важливих інструментах для управління бізнесом, а також придбання теоретичних і практичних інструментів для впровадження сталості роблять його дуже цінним і всеосяжним навчальним планом для бізнесу.

Що ти навчаπшся

Протягом року студенти будуть охоплювати в цілому 20 основних курсів з галузей ділового адміністрування та екологічного менеджменту та сталого розвитку . Подальші два факультативні курси в галузі екологічного менеджменту та сталого розвитку та прикладний проект становлять решту навчального плану.

На додаток до стандартних MBA дисциплін, таких як інвестиції, економіка, бухгалтерський облік та маркетинг, студенти вивчатимуть такі теми, як принципи стійкості, як оцінювати вплив проекту на навколишнє середовище, які екологічні закони застосовуються, що таке КСВ і які системи управління використовувати. Повний список запропонованих курсів наведено нижче та на веб-сайті програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Згорнути