MBA в галузі операцій та управління проектами

Загальні відомості

Доступних місць: 18

Опис програми

Менеджер з управління операціями та проектом відповідає за успіх і невдачу проекту. Обов'язки менеджера проекту включають планування, виконання та закриття проектів, крім управління загальними операціями. Проект є унікальним, тимчасовим заходом, який здійснюється для досягнення планових завдань, які можуть бути визначені з точки зору результатів, результатів або переваг. Управління операціями та проектами (OPM) - це галузь управління, яка охоплює застосування процесів, методів, навичок та досвіду для досягнення успіху проекту. Розроблений відповідно до 6- го видання PMBOK (Проект управління знаннями), основна увага цієї програми спрямована на п'ять груп процесів, тобто, ініціювання, планування, виконання, моніторинг і контроль і закриття. Призначений для операційних менеджерів, а також менеджерів проектів, програма має модулі з стратегічного управління проектами, реалізації, стратегічних ланцюгів поставок, взаємозв'язку між поставками і організацією бізнес-цілей і управління бізнес-операціями.

Однорічний MBA (Магістр ділового адміністрування) в галузі операцій та управління проектами - це комплексна програма, розроблена для керівників бізнесу, які сподіваються на велику кар’єру в області операцій або управління проектами. Після завершення програми слухачі будуть нагороджені розширеним дипломом післядипломної освіти з питань операцій та управління проектами з Кембриджських міжнародних кваліфікацій, Великобританія та MBA з питань операцій та управління проектами від Університету Каталіки де Мурсії, UCAM.

Студенти, які навчаються за спеціальністю MBA в галузі операцій та управління проектами, проведуть основні модулі з міжнародних людських ресурсів, управління стратегічними змінами, стратегічного менеджменту, управління лідерством і операціями, а також спеціалізовані модулі з управління ланцюгами постачання, логістики, управління операціями та стратегічного управління проектами. і реалізація в першій частині, тоді як у другій частині студенти візьмуть модуль «Соціально-економічне - правове середовище» та дипломну роботу.

UCAM - програма подвійного сертифікації CIQ

Програма подвійної сертифікації MBA в галузі операцій та управління проектами на ESBF буде сприяти відомий факультет з багаторічним досвідом роботи в цій галузі. Під час програми студенти будуть піддані галузевим дослідженням конкретних випадків, бізнес-симуляціям і позаштатним. Всі студенти, які навчаються на програмі МВА, матимуть доступ до бібліотеки Exeed School of Business and Finance , доступ до електронних бібліотек з 1000 журналів і книг, регулярні візити лідерів галузі та ярмарки кар'єри.

Під час програми студент може приєднатися до спортивного клубу, клубу підприємництва та клубу професійного розвитку. У рамках програми студенти відвідають інноваційні центри, великі організації, прискорювачі та перспективні стартапи в регіоні ОАЕ. Студент також має можливість відвідувати ярмарок кар'єри компанії з участю кращих компаній ОАЕ. Після завершення програми студент має можливість відвідувати скликання університету в кампусі UCAM, Мурсія, Іспанія.

Про UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - Католицький університет Мурсії

UCAM - це університет з досконалістю в Мурсії, Іспанія. Почавшись у 1995 році, UCAM має активну студентську базу з 21 000 учнів і має академічний штат понад 1000. Програма МВА в UCAM, Мурсія, Іспанія акредитована ANECA, а університет є членом ENQA, Universia, і EUA. UCAM має мережу стратегічного партнерства більш ніж 300 університетів, включаючи Стенфорд, Національний університет Сінгапуру та Національний технологічний університет. UCAM має корпоративне стратегічне партнерство з лідерами галузі, включаючи Coca Cola, Microsoft, Soft і SAP. Розглянемо як Університет спорту, UCAM має більше 20 олімпіад як своїх випускників.

Про CIQ

Кембриджська міжнародна кваліфікація - це міжнародний орган, що надає нагороди, заснований у Великобританії. CIQ нагороджує професіоналів у всьому світі з питань управління та технологій, а також має партнерство з провідними університетами по всьому світу. CIQ є членом Європейської асоціації з забезпечення якості вищої освіти, і програми CIQ схвалюються TQUK та NCFE. CIQ також є корпоративним партнером з навчання більш ніж 100 організацій по всьому світу.

Структура програми - частина А

Частина А складається з шести модулів, з яких чотири модулі є основними, а два - спеціалізованими. Шість модулів будуть доставлені протягом шести місяців. Всі учні, які закінчили частину A, отримають 40 ECTS, що еквівалентно 120 кредитам Великобританії.

  • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
  • Стратегічне управління змінами
  • Стратегічний менеджмент та лідерство
  • Управління операціями
  • Стратегічний ланцюжок постачання та управління логістикою
  • Стратегічне управління проектами та їх реалізація

План програми - частина B

Частина B складається з обов'язкового модуля та дипломної роботи. Частина B триватиме шість місяців, і всі учні завершать частину A, а частина B отримає ступінь MBA в галузі операцій та управління проектами від UCAM в Іспанії і отримає 60 ECTS (Європейська система переказу кредитів), що є еквівалентом. до 180 кредитів Великобританії.

  • Соціально-економічне - правове середовище
  • Дипломна робота

Доставка - Інтернет:

Програма здійснюватиметься за допомогою сучасної он-лайн системи навчання, і всі студенти матимуть доступ до міжнародних журналів та книг. Усі програми здійснюватимуться міжнародними викладачами, і студент може відвідувати прямі лекції з вищих міжнародних факультетів, увійшовши в систему. Усі сесії будуть записані, а студенти зможуть слухати лекції у вільний час. У LMS є можливість проведення сесії з уточнення сумнівів та активності в режимі онлайн-аудиторії. Заняття проходитимуть два рази на тиждень по три години кожен.

Призначення та оцінка:

UCAM - ESBF здійснює наступний оціночний підхід і студент повинен подати завдання після кожного модуля.

Вхід:

UCAM - ESBF слідкують за модульним / ротаційним прийомом і учні можуть прийняти прийом на початку кожного модуля. Для підтримки прийому надсилайте свої запити на адресу info@esbfedu.com

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Детальніше

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Згорнути
Шарджа , Шарджа , Оман Інтернет , Саудівська Аравія Інтернет , Сінгапур Інтернет , Бахрейн Інтернет , Індія Інтернет , Дубай , Канада Інтернет , Нігерія Інтернет , Мумбай , Бенгалуру , Абу-Дабі , Малайзія Інтернет , Лондон , Ер-Ріяд , Джидда , Даммам , Аль-Айн + 18 Більше Менше