MBA в галузі міжнародного управління бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Сейняйокі Університет прикладних Scieces пропонує програму магістра в галузі міжнародного управління бізнесом у співпраці з Centria університетом прикладних наук.

Сейняйокі Університет прикладних наук має сильне співробітництво з міжнародними ключовими партнерами: Університет Appilied наук Ашаффенбург (Німеччина) і Університету штату Міссурі, Сент-Луїс (США). Співпраця складається з відвідування курсів в цих університетах і вітаючи лекторів, наприклад.

Ашаффенбурга Університет прикладних наук разом зі своїми науковими партнерами з SeAMK і Сент-Луїс штату Міссурі, а також співпрацюють організувати першу Міжнародну літню школу разом.

Програма спрямована для забезпечення підготовки фахівців і управлінських завдань на підприємствах, які працюють на міжнародному рівні. Ступінь магістра здійснюється на часовій шкалі дворічного.

Другий цикл ступеня (магістр) прийняті в університеті прикладних наук є ступінь другого циклу в європейській системі вищої освіти і дає той же кваліфікації для муніципальних та державних повноважень як ступінь магістра, прийнятим в університеті.

ХТО Є ПРОГРАМА ПО СТУПЕНЯ?

Ви маєте право, якщо у вас є вища освіта завершено в Фінляндії або вищу освіту в галузі дослідження, проведеного за межами Фінляндії. Крім того, необхідно мати принаймні три роки досвіду роботи після того, як більш висока ступінь освіти.

ЯКІ ЦІЛІ ПРОГРАМИ?

Програма спрямована на підвищення професійних знань міжнародного бізнесу. Завершивши програму, студент перетворився на бізнес-управління професійним здатного самостійного прийняття рішень, робота з керівництвом або вимагаючи експертні завдання в підприємств, які працюють на міжнародному ринку або планують вийти на міжнародний рівень.

ЯК Нарисів організувати?

Мультимодальні методи навчання використовуються. Кожен курс включає в себе два контактних сесій дводенні в середньому. Акцент навчання на самостійної роботи, а також рішення віддалені завдань навчання та вивчення онлайн. Проект розвитку є невід'ємною частиною досліджень.

ЗМІСТ ДОСЛІДЖЕНЬ

Перший рік дослідження зосереджені на управлінні і розвитку малих і середніх підприємств у міжнародній операційного середовища. У другій рік студенти спеціалізуються або в управлінні (курси розташовані в Коккола) або міжнародний маркетинг (курси розташовані в Сейняйоки). Крім того, модуль досліджень з управління проектами доступна для студентів (курси, розташованих в Сейняйокі і Вааса). Детальніше про дослідження з управління проектами: ProjectManagementTimetable 16-17.pdf

Заключний тезу складається з проекту розробки, проведеного для бізнесу або іншої організації. Ця програма показує структуру досліджень: MBA16 timetable.pdf

СТИПЕНДІЇ СХЕМИ

У Сейняйокі Університеті прикладних наук, стипендії можуть бути надані студентам зобов'язані платити за навчання. Принципи схеми стипендій Сейняйокі Університету прикладних наук є такі: Все першокурсники, які зобов'язані платити за навчання, отримають стипендію, яка покриває 50% від річної плати за навчання.

Стипендії для студентів першого курсу будуть оплачені в останній день листопада.

Для того, щоб мати право на отримання стипендії після першого навчального року студент повинен нараховуватися:

  • мінімум 55 кредитів протягом попереднього навчального року в програмі бакалаврату
  • мінімум 20 кредитів протягом попереднього семестру (півроку) в програмі Майстер ступеня

Сума стипендії після першого навчального року:

  • 60% річної плати за навчання для студентів, які накопичилися кредити, згадані вище середнього класу 3-5 (шкала 0-5).
  • 30% від річної плати за навчання для студентів, які накопичилися кредити, згадані вище із середнім (1-2 клас шкалою 0-5).

Стипендії для продовження студентів будуть оплачені в останній день вересня кожного року.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Seinäjoki University of Applied Sciences is a multidisciplinary institution of higher educationand an efficient actor in education and research, development and innovation (RDI) in the region of South ... Детальніше

Seinäjoki University of Applied Sciences is a multidisciplinary institution of higher educationand an efficient actor in education and research, development and innovation (RDI) in the region of South Ostrobothnia in West Finland. Згорнути