MBA в галузі міжнародного готельного менеджменту зі спеціалізацією в області продажів і е-Маркетинг • БРЮССЕЛЬ (БЕЛЬГІЯ)

За останні десять років, зміни в нових технологіях вплинули споживач закупівель звички, а також як вони бачать бренди. Гостинність і туризм поля є винятком з цього правила і готельних і туристичних менеджерів не повинні ще раз поглянути на свої маркетингові стратегії, цілей і розподілу своїх товарів і послуг, фірмового найменування за допомогою сучасних нових медіа. Ця спеціалізація дозволяє студентам визначити і адаптуватися до поточним тенденціям, передбачити нові, використовуючи різні теми: E-маркетинг, переговори і рекламні оголошення, нове управління засобами масової інформації та соціальні мережі ... застосовується не тільки до індустрії гостинності, а й туризму.

Directeur d'Hôtellerie Internationale

  • Ступінь I рівня зареєстрований в RNCP наказом міністрів
  • Всього кредитів: 120 ECTS (European Credit Transfer System)
  • Довжина досліджень: 2 ANS

Вимоги до кандидатів

В Бельгії: СЕРТИФІКАТ У плавник д'етюд secondaires + 3 додаткові дослідження **

** Студенти без будь-яких попередніх знань в області гостинності повинні взяти 3-місячний курс професійного на Вателе

Знання Англійської: TOEFL 580 (90 IBT) або IELTS 6,0 (академічна) + одна-сторінка особистого есе або супровідний лист написано англійською мовою

AIM: Придбання аналітична і методи прийняття рішень, а також практичне управлінський досвід. Розробка неупереджено, встановлений на бізнес в цілому, з тим, щоб розвивати підприємницькі якості, особливо в галузі туризму та міжнародної індустрії гостинності.

Процес програми:

рік MBA 1: Крок за кроком студенти набувають аналітичні та способи прийняття рішень, а також досвід роботи в якості менеджера.

рік MBA 2: Студенти вивчають основні стратегічні правила, а потім застосувати їх до Hotel Management. Студент має можливість завершити ступінь за фахом на 5-й рік

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 8 інших курсів в Vatel Switzerland - International Business School Hotel & Tourism Management »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date