MBA в галузі логістики та закупівель

Загальні відомості

Опис програми

У межах діяльності компанії логістична сфера, мабуть, зазнала найважливіших змін. Нові потреби споживачів та революція, спричинена цифровими каналами, призвели до того, що логістика стала справді диференційованим елементом для організацій. Компанії, які найкраще справляються з логістикою, це ті, які встановлюють стандарти у всьому світі.

У цьому контексті необхідно мати професіоналів, які опановують практикою систем та інструментів, що дозволяють управляти всіма аспектами, що складають логістичний ланцюг: управління складом та запасами, транспорт та розподіл, закупівля тощо.

Але логістика - це не елемент, який можна зрозуміти самостійно, але хорошим фахівцем з логістики буде той, хто має глибокі знання про управління бізнесом на загальному рівні і який спеціалізується на логістичній галузі.

CEF MBA в галузі логістики. Має цей подвійний аспект: з одного боку, він забезпечує необхідні знання, які сьогодні повинен мати кожен менеджер, з іншого боку, пропонує студенту міцну підготовку в галузі управління різними аспекти логістики.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The priority objective with which the CEF.- UDIMA Educational Group faces each new semester is to help our students achieve their objectives. It is that same spirit and mission that has allowed us to ... Детальніше

The priority objective with which the CEF.- UDIMA Educational Group faces each new semester is to help our students achieve their objectives. It is that same spirit and mission that has allowed us to celebrate 43 years of training at CEF.- Center for Financial Studies and more than 12 at the Madrid Distance University, UDIMA. Згорнути