MBA в галузі енергетики та сталого розвитку

Загальні відомості

Доступних місць: 18

Опис програми

Енергоменеджмент - це функція планування та функціонування одиниць виробництва та споживання енергії. Менеджер з енергетики відповідає за збереження ресурсів, захист клімату та економію коштів. Стійка енергія - це енергія, яка відповідає потребам нинішніх поколінь, не шкодячи здатності майбутніх поколінь задовольняти власні потреби. Стійка енергія - це пошук чистих, відновлюваних джерел енергії - джерел, що відновлюються, а не джерел, які можна виснажити. Pathway спеціалізації в галузі енергетики та сталого розвитку призначений для власників бізнесу та енергетичних менеджерів, які займаються впровадженням або управлінням стійкою енергетикою для своїх організацій. Pathway спеціалізації в галузі енергетики та сталого розвитку буде зосереджений на енергетичному менеджменті, альтернативних джерелах енергії, енергетичному переході, стійких технологіях та економіці, балансуванні та зберіганні енергії, правовому та регуляторному середовищі енергетичного бізнесу.

Однорічний MBA (магістр ділового адміністрування) в галузі енергетики та стійкого розвитку - це комплексна програма, розроблена для професіоналів, які хочуть отримати знання з питань сталої енергетики та управління енергією. Після завершення програми студенти отримають розширений диплом аспіранта з енергетики та стійкості від Кембриджської міжнародної кваліфікації, Великобританія, та ступінь МВА з енергетики та стійкості від Університету Католіки де Мурсія, UCAM.

Студенти , що надходять з MBA в області енергетики і стійкого розвитку буде здійснювати основні модулі на міжнародних людських ресурсів, стратегічного управління змінами, стратегічного управління і керівництва і оперативного управління і спеціалізовані модулі управління енергоспоживанням, управління сталої енергетики і глобалізації 21 - го століття в першій частині , а в у другій частині студенти пройдуть модуль із соціально-економічного та правового середовища та дипломної роботи.

UCAM - програма подвійної сертифікації CIQ

Програмі подвійної сертифікації MBA в галузі енергетики та стійкого розвитку в ESBF сприятимуть відомі викладачі, що мають десятирічний досвід роботи в цій галузі. Під час програми студенти будуть ознайомлені з конкретними галузевими тематичними дослідженнями, бізнес-моделюванням та extempore. Усі студенти, які вступають на програму МВА, матимуть доступ до бібліотеки Школи бізнесу та фінансів Exeed, доступу до бібліотеки з тисячами журналів та книг, регулярних відвідувань лідерів галузі та ярмарків кар'єри

Під час програми студент може вступити до спортивного клубу, клубу підприємництва та клубу професійного розвитку. В рамках програми студенти відвідають інноваційні центри, великі організації, акселератори та перспективні стартапи по всьому регіону ОАЕ. Студент також має можливість відвідати корпоративний ярмарок кар’єри за участю найкращих компаній ОАЕ. Після закінчення програми студент має можливість відвідувати університетське скликання в кампусі UCAM, Мурсія, Іспанія.

Про UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - Католицький університет Мурсії

UCAM - це університет із досконалим досвідом, який базується в Мурсії, Іспанія. Почавшись у 1995 році, UCAM має активну студентську базу з 21 000 учнів та штат викладачів понад 1000. Програма МВА в UCAM, Мурсія, Іспанія, акредитована ANECA, а університет є членом ENQA, Universia та EUA. UCAM має мережу стратегічного партнерства з понад 300 університетів, включаючи Стенфорд, Національний університет Сінгапуру та Національний технологічний університет. UCAM має корпоративне стратегічне партнерство з лідерами галузі, включаючи Coca Cola, Microsoft, Soft та SAP. Вважаючи університетом спорту, UCAM випускає понад 20 олімпіад.

Про CIQ

Кембриджська міжнародна кваліфікація - це міжнародна організація, що базується на Великобританії. CIQ нагороджує професіоналів у всьому світі з питань управління та технологій та має партнерські відносини з прогресивними університетами у всьому світі. CIQ є членом Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти, а програми CIQ схвалені TQUK та NCFE. CIQ також є корпоративним навчальним партнером понад 100 організацій по всьому світу.

Конспект програми - Частина А

Частина A складається з шести модулів, з яких чотири модулі є основними, а два - спеціалізованими. Шість модулів будуть постачатися протягом шести місяців. Усі студенти, які заповнили частину А, отримають 40 ECTS, що еквівалентно 120 Кредитам Великобританії.

  • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
  • Стратегічне управління змінами
  • Стратегічний менеджмент та лідерство
  • Управління операціями
  • Енергетичний менеджмент та сталий енергоменеджмент
  • Глобалізація 21 - го століття

Конспект програми - Частина B

Частина B складається з обов’язкового модуля та дипломної роботи. Частина B триватиме шість місяців, і всі студенти виконають частину A та Частину B, отримають ступінь MBA в галузі енергетики та сталого розвитку від UCAM Іспанія та матимуть 60 ECTS (Європейська система переказу кредитів), що еквівалентно 180 кредитів у Великобританії.

  • Соціально-економічне - правове середовище
  • Дипломна робота

Доставка - Інтернет

Програма буде передаватися через найсучаснішу систему онлайн-навчання, і всі учні матимуть доступ до міжнародних журналів та книг. Усі програми будуть проводитись міжнародними викладачами, а студент може відвідати лекції в прямому ефірі зі старших міжнародних факультетів , увійшовши в систему. Усі сесії будуть записані, а студенти можуть слухати лекції у вільний час. LMS має можливість сеансу з роз'яснення сумнівів та активності в Інтернеті в класі. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень (неділя та вівторок) по три години кожна.

Призначення та оцінка

UCAM - ESBF здійснює наступний оціночний підхід і студент повинен подати завдання після кожного модуля.

Вхідний

UCAM - ESBF слідкують за модульним / ротаційним прийомом і учні можуть прийняти прийом на початку кожного модуля. Для підтримки прийому надсилайте свої запити на адресу info@esbfedu.com

Останнє оновлення Січ 2021

Про навчальний заклад

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Детальніше

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Згорнути
Шарджа , Шарджа , Оман Інтернет , Саудівська Аравія Інтернет , Сінгапур Інтернет , Бахрейн Інтернет , Індія Інтернет , Дубай , Канада Інтернет , Нігерія Інтернет , Мумбай , Бенгалуру , Абу-Дабі , Малайзія Інтернет , Лондон , Ер-Ріяд , Джидда , Даммам , Аль-Айн + 18 Більше Менше