MBA в галузі ділового адміністрування або міжнародного бізнесу:

Глобалізація бізнесу є реальністю стикаються кожній країні у світі, але особливо США, і Європа, де джерело компанії сировину, виробництво і продавати по всьому світу. Те ж саме вірно і для сфери послуг, де всі основні фінансові та послуг установи здійснюють операції у великих містах світу.

Фахівці ділового адміністрування в галузі цій новій і захоплюючої епохи мають величезні можливості для кар'єри в усьому світі, які є одночасно складним і корисним одночасно. IBMS`s МВА в галузі міжнародного бізнесу мірою забезпечує основу для професіоналів, щоб зрозуміти це захоплюючі і складні глобальні бізнес-середовища та спеціальних знань для їх ефективного функціонування в обраній ними сфері інтересів.

МВА в міжнародному бізнесі ступеня розроблена спеціально для MBA студентів, які зацікавлені в міжнародній кар'єрі і, як ефективно функціонувати в якості менеджерів в глобальній навколишнього середовища у великих міжнародних операцій. Студенти дізнаються про питаннях бізнесу, торгових, культурних та управління, які відрізняються в різних країнах і регіонах світу.

Програма і Курси

МВА в галузі міжнародного бізнесу є 39-58-кредитна програма, яка надає студентам знання та аналітичні навички в міжнародних ділових операціях. Знання та навички, яким навчають в такій мірі призначені для підготовки студентів до кар'єри в глобальній бізнес-організацій великих.

Багато хто з наших інших шанованою факультету також опубліковані в різних міжнародних журналах, консультації з міжнародними організаціями і сидіти на бортах міжнародних організацій, розвиток міжнародного бізнесу, торгові відносини і досліджень в міжнародному управлінні.

Кар'єра

Випускники в міжнародному діловому районі працюють у всіх сферах ділового світу. Вони включають в себе фінансові послуги, виробництво, роздрібна торгівля, консалтинг, технології, людські ресурси та інші області. Міжнародні випускники бізнес може розраховувати на міжнародних ділових можливостей, як вони ростуть з їх організацій в глобальній навколишнього середовища сьогодні.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 4 інших курсів в Institute of Business & Management Sciences »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 2020
Duration
18 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date