MBA в бізнес-інноваціях

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

ESMT Berlin за сумісництвом MBA в бізнес-інноваціях, є ідеальним способом продовжувати працювати на повний робочий день, отримуючи знання та компетенції для підтримки не тільки особистого розвитку, а й зростання та трансформації вашої компанії.

Програма орієнтована на осіб, які мають не менше трьох років професійного досвіду, які хочуть бути ефективними агентами змін у своїй організації. Незалежно від того, що ви є членом зрілої корпорації, яка потребує стимулювання руйнівних інновацій, або стартап, який прагне розширити масштаби, ця програма може стати наступним кроком у вашій кар'єрі.

Дізнайтеся про основні теми MBA, а потім спеціально розроблені курси з орієнтації на клієнтів, підприємницьку стратегію та інновації, цифровий бізнес та спритність.

Гнучкість лежить в основі цієї дворічної навчальної програми, яка поставляється віч-на-віч і на найінноваційнійшій платформі віртуального навчання у ESMT світового класу ESMT . Наш інтегрований підхід включає 80% онлайн-дослідження та 20% особисто протягом 14 вихідних у Берліні чи Мюнхені (всі студенти відвідують перший модуль у Берліні).

ESMT в альянсі «Майбутнє управління освітою» (FOME) гарантує ваш доступ до найбільш інноваційного змішаного навчального середовища у світі.

Ключові факти

 • Комбінована доставка 80% онлайн / 20% віч-на-віч.
 • Провідний ступінь МВА ESMT Berlin (60 ECTS).
 • Тривалість програми 24 місяці.
 • 14 модулів віч-на-віч (четвер вдень - субота).
 • На основі когорти: ви починаєте і закінчуєте з тією ж групою людей, що дозволяє будувати мережу.
 • Місцеположення: обирайте навчання в Берліні чи Мюнхені для кожного модуля.
 • Споживання у вересні 2020 року.
 • Найбільша міжнародна мережа випускників Німеччини.
 • Фокус: трансформація бізнесу, цифрові інновації, спритність, зриви, аналітика.
 • Комісія за навчання: 38 000 EUR (ставка для ранних птахів 29 500 EUR до червня 2020 року).

В даний час входить до рейтингу бізнес-шкіл FT як №1 бізнес-школи в Німеччині та №9 в Європі, ESMT є однією з лише двох бізнес-шкіл Німеччини, яка з'являється у кожному міжнародному рейтингу серед найкращих рейтингів бізнес-шкіл. Погляньте, де розміщуються наші програми.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Що таке "змішане" і чому воно ідеально?

Blended поєднує в собі найкраще навчання в Інтернеті та віч-на-віч. Ви користуєтесь гнучкістю інтерактивного онлайн-навчання власним темпом, а також навчаєтесь від своїх однолітків та викладачів світового класу як в Інтернеті, так і особисто. Кожен курс має як компоненти віч-на-віч, так і онлайн. Зберігайте поточну роботу, вдосконалюйте свої знання та будуйте мережу в одній програмі.

Чому це ключ віч-на-віч?

Поєднання онлайн-сесій з навчанням віч-на-віч дозволяє інтенсивніше працювати з однокласниками та покращує подальшу онлайн-співпрацю. Інтерактивні елементи онлайн-цифрового центру ESMT дозволяють вам розвивати особисті стосунки між елементами віч-на-віч.

Надішліть нам своє резюме для огляду профілю

Цікаво дізнатися, чи підходить MBA за сумісництвом бізнес-інновацій саме для вас та вашої кар’єри? Надішліть своє посилання або резюме профілю LinkedIn до нашої команди прийому для оцінки профілю.

Вимоги до прийому

Щоб подати заявку, ви повинні мати

 • Три роки професійного досвіду аспірантури.
 • Ступінь бакалаврату або еквівалентна кваліфікація.
 • Високі показники GMAT / GRE або високі показники в ESMT на вступ до ESMT .

Основні якості, які ми шукаємо у претендентів

 • Міжнародний світогляд та міжкультурна компетентність.
 • Настрій змін та інновацій.
 • Амбіція та мотивація працювати на повний робочий день та навчатися за сумісництвом.

Терміни

15 червня 2020 року: Ранній термін навчання у перших птахів

15 серпня 2020 року: Остаточний термін подання заявки

ESMT здійснює ESMT процес вибору, у якому наявні місця в класі заповнюються протягом року. Місце в класі обмежене, і настійно пропонується рання заявка. Заявки переглядаються, як тільки вони завершені.

Платежі та фінансування

Кандидати, які подадуть заповнену заявку до 15 червня 2020 року, отримають автоматичне зменшення навчання на 8 500 EUR, зменшивши навчання з 38 000 EUR до 29 500 EUR, що включає доступ до навчальної платформи та вмісту та необхідні ліцензії на тематичне вивчення. Супровідні результати тестування (GMAT, GRE, ESMT прийому ESMT , бали рівня англійської мови) можуть бути подані після цієї дати. Навчання оплачується в три внески протягом усієї тривалості програми.

Кредити: ESMT пропонує доступ до освітніх кредитів через Prodigy Finance та Brain Capital.

Податкові відрахування: Багато країн, включаючи Німеччину, дозволяють навчатись за вищою освітою та пов'язаними з цим витратами зараховувати як податкові відрахування.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Детальніше

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Згорнути