MBA бізнес-адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Кваліфікація MBA продовжує залишатися передовою кваліфікацією для студентів-аспірантів, які прагнуть розширити предметні знання, створити портфель управлінських навичок та розширити майбутні перспективи кар’єри на конкурентній та все більш глобальній арені.

Набір MBA складається з трьох маршрутів (див. Вище), усі вони містять три основні теми, які слугують фундаментом для успішного бізнесу, а саме: стратегія, фінанси та лідерство.

Крім того, існують необов'язкові маршрути, які надають можливість вибору та включення транснаціональної ділової практики для відображення глобального зростання та розвитку та екологічних проблем, які мають все більшу популярність у корпоративній звітності та бізнес-процедурах.

Інші варіанти включають відносно новий предмет управління активами, який охоплює управління життєвим циклом активів і є ключовою функцією в плануванні та підтримці процвітаючого бізнесу. Ризик є важливою проблемою при оцінці та прийнятті бізнес-рішень, і є подальшим варіантом. Нарешті, опція творчих змін та інновацій використовує широкий спектр підходів, які використовуються для безперервності бізнесу, зростання та відповідності ринку.

Основні особливості курсу

 • Ваш час зосередитись на навичках та знаннях кар’єрного розвитку в сприятливому середовищі.
 • Модулі MBA узгоджуються з Рамкою компетенцій Інституту директорів, яка охоплює цілий спектр навичок, знань та розуму.
 • Модуль управління активами узгоджується з кваліфікаційною базою Інституту управління активами.
 • Доступ до мережі прагнучих бізнес-менеджерів, залучених з різних секторів та організацій.
 • Можливість відвідувати університет Рексхема Гліндора на заходах, що стосуються бізнесу на кампусі.
 • Дослідницький елемент програми дозволяє студентам виявити, дослідити, проаналізувати та запропонувати обґрунтовані рішення стосовно бізнес-проблеми.
 • Навчання є інтерактивним та, де можливо, ґрунтується на сучасних питаннях бізнесу протягом усієї програми.

Що ти вивчатимеш?

Програма подається через серію з шести викладаних предметних модулів протягом двох триместрів, теми викладені в огляді розділу програми та підрозділі під назвою Специфікація програми. Хоча в кожному модулі є теоретичний елемент, основна увага приділяється сучасним питанням бізнесу та проблемам, щоб забезпечити тематичні дослідження та можливість проведення критичних дискусій для підвищення знань та практичного застосування.

Студенти також вивчають методи дослідження та подають пропозицію щодо дослідження наприкінці другого триместру. Студентам пропонується обрати дослідницьку тему сучасного характеру, пов’язану з бізнесом та управлінням, яка має потенційну цінність та стосується майбутніх кар'єрних прагнень. Під час третього семестру студенти виконують дисертацію, яка включає дослідницький елемент та відвідування низки індивідуально влаштованих нарад з нагляду.

Повна програма програми розкладається на два дні на тиждень, що забезпечує гнучкість для студентів, які працюють і можуть бути завершені протягом 12-місячного періоду, за умови задовільного прогресу за рахунок модульної доставки.

Наш маршрут за сумісництвом продовжує програму до двох років і вимагає відвідування один день на тиждень протягом навчальних тижнів. Студенти денної та заочної форми навчання навчатимуться разом для покращення багатства навчального середовища в кількох сферах, включаючи можливості для мереж, спілкування та групової роботи.

Студенти, як правило, повинні відвідувати тригодинний блок на тиждень, присвячений кожному модулю. Це буде складатися з лекції та навчального посібника з метою розвитку навичок та їх застосування. Більшість модулів мають дві оцінки, які студентам потрібно буде виконати, щоб пройти програму.

Основні та додаткові модулі

 • Стратегії реалізації (основні)
 • Інтегровані комунікації (основні)
 • Теми сучасного лідерства (основні)
 • Фінансові дані, бізнес-аналітики (основні)
 • Творчі зміни та інновації (основні)
 • Наголос на навколишньому середовищі (необов'язково)
 • Оцінка ризику та рішень (необов'язково)
 • Методи дослідження та дисертація (основні)

Вимоги до вступу та подання заявки

Мінімальний вступ - ступінь бакалавра 2: 1 класу.

Абітурієнти, які не здобули ступінь бакалаврату університету 2: 1, оцінюються індивідуально шляхом співбесіди. Відповідний досвід роботи буде враховано при оцінці претендентів, які не здобули ступінь бакалавра.

Для всіх успішних претендентів акцент буде зроблений на необхідності інтенсивно та послідовно працювати протягом усього курсу, дотримуючись високої відвідуваності та дотримання всіх строків.

Англійська мова вимоги

Окрім вимог до вступу на академічну посаду, всі абітурієнти, чиєю першою мовою є не англійська / валлійська, вимагають затвердженого тестування з безпечної англійської мови (SELT) UKVI, досягнувши загального балу 6,5, без компонента нижче 6,0.

Подання заявки на курс

Якщо ви подаєте заявку як домашній студент чи студент Європейського Союзу, ви маєте подати заявку в електронічній формі = "через електронну форму прямої заяви.

На вимогу команди з прийому та запитів доступна паперова версія.

Якщо ви подаєте заявку як міжнародний студент, ви маєте подати заявку через нашу систему онлайн-заявок Centurus.

Ви також зможете відстежувати стан своєї заявки та отримувати лист-пропозицію та лист CAS.

Якщо у вас є якісь запитання або хочете отримати додаткову інформацію про цей курс, вимоги до вступу або процедуру подання заявки, будь ласка, зв'яжіться з нами

Оцінювання та викладання

Викладаються модулі оцінюватимуться переважно за допомогою індивідуальних або групових завдань. Однак декілька модулів мають експертизу в рамках процедури оцінювання. Ви повинні здати всі свої модулі, щоб отримати 120 кредитів і перейти до етапу дисертації.

Для присвоєння MBA необхідне успішне виконання дисертації та здобуття 180 кредитів. Ви повинні будете подати дисертацію восени після оцінки в травні. Після прогресування, до стадії дисертації, вам буде призначено науковий керівник для надання консультацій щодо побудови та просування вашої дисертації.

Кар'єрні перспективи

Професійне спрямування студентів МВА є різноманітним та спеціалізованим, однак ролі, що вимагають ефективного планування та здійснення проектів, є чітко засвідченими разом із посиленими обов'язками та керівництвом команди чи групи, де чітко потрібні навички лідерства та прийняття рішень. Інші ролі можуть бути більш зосереджені на такому спеціалізмі, як людські ресурси, маркетинг, фінанси та бухгалтерський облік.

Студенти, що минули, стали менеджерами з операцій, художніми менеджерами, керівниками проектів у різних областях, менеджерами з управління людськими ресурсами та маркетинговими менеджерами. Цей список не є вичерпним.

Кар'єра і зона в університеті Рексхем Гліндр є для того, щоб допомогти вам прийняти рішення та спланувати наступні кроки до світлого майбутнього. Від пошуку роботи або подальшого навчання до опрацювання ваших інтересів, навичок та прагнень, вони можуть надати вам необхідну експертну інформацію, поради та рекомендації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Детальніше

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Згорнути