MBA бізнес-адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Цей курс допоможе вам розвинути креативний підхід до бізнесу, що веде до справжньої інновації.

Завдяки проектно-мисленню та практичним вправ, які спираються на теорію, ви підвищите свої можливості управління та лідерства. Ви отримаєте користь від підтримки та досвіду вчиненого та науково-дослідного персоналу, який має вищий академічний і діловий досвід. Відвідування запрошених доповідачів з різними спеціальностями та посилань курсу до Інституту дипломованих менеджменту (CMI) покращить ваші знання. Студенти виходять з найрізноманітніших навчальних досягнень та заохочуються до використання власного досвіду, а також їх нещодавно отриманих навичок та обізнаності. Це сприяє створенню динамічного навчального середовища, що включає бізнес-моделювання, інноваційне вирішення проблем та сумісне навчання.

Традиційно наближаючись до проблем бізнесу, ви створите навички для вирішення складних питань, грунтуючись на глибокому розумінні потреб клієнта, спільної роботи, міждисциплінарного мислення, особистого відображення та швидкого створення прототипів нових ідей. На майстерних етапах ви можете закінчити дисертацію або бізнес-кейс або скласти план розвитку бізнесу, щоб відобразити ваші особисті цілі кар'єри.

Ви матимете змогу застосувати своє навчання та отримати реальний досвід роботи в якості консультанта, який працює з місцевими підприємствами, допомагаючи їм вирішувати проблеми, з якими вони стикаються.

Цей курс також допоможе вам змінити ваш погляд на те, щоб бути підприємцем та розвинути свої інноваційні навички.

Модулі

 • Лідерство за дизайном
 • Інновації та зміни за дизайном
 • Управління проектами
 • Міжнародний проект управління
 • Стратегічний менеджмент
 • Консультаційне втручання
 • Дисертація

Стиль навчання

Ви будете розвивати свій погляд на лідерство та управління через колективну роботу, групові взаємодії, тематичні дослідження, бізнес-моделювання та навчання на основі роботи та рефлексії.

Робота оцінюється за допомогою презентацій, незалежних проектів, есе та портфоліо, ділових справ та бізнес-пропозицій.

Вимоги до вступу

 • Принаймні 2.2 диплом з відзнакою або еквівалент у відповідному предметі
 • Ми розглянемо порівняльну професійну або післядипломну кваліфікацію
 • В ідеалі вам доведеться мати як мінімум два роки досвіду управління / нагляду; однак, заявки будуть розглядатися на індивідуальній основі
 • Європейські та міжнародні студенти потребують IELTS 6.0 в цілому (не менше 5,5 в письмовій формі та в будь-якій іншій групі) або еквівалент
 • Студенти, які приїжджають з диплом з менеджменту (DMS), вступу на рівень 7, будуть звільнені від частини курсу.

Кар'єра

Цей курс надає студентам лідерську кваліфікацію та аналітичні навички для досягнення успіху в управлінських та консультаційних ролях у багатьох галузях бізнесу, включаючи бухгалтерський облік і фінанси, людські ресурси, маркетинг та операції та управління програмами. Це також підходить для тих, хто хоче вести свій бізнес.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Згорнути