MBA бізнес-адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування (МВА) - це найбільш бажана та міжнародно визнана ступінь управління аспірантом у світі. Бізнес-школа Ноттінгем МВА розроблена, щоб підготувати вас до вирішення широкого кола завдань, пов'язаних із організаціями управління, щоб ви могли бачити взаємозв'язок ваших дій. Ви отримаєте знання, необхідні старшим менеджерам на рівні стратегічного управління, щоб ви могли допомогти вашій організації розвинути та досягти своїх стратегічних цілей.

Оскільки глобальне середовище стає більш нестабільним, попит на досвідчених та освічених менеджерів зростає. Складність зовнішнього середовища та складні, часто дезагрегаційні організації вимагають більш концептуально охайних, добре обізнаних та освічених менеджерів, які б мали справу з непередбачуваним глобально взаємопов'язаним світом бізнесу та управління.

МВА інтегрує теорію та практику в світ навчального середовища світового класу, що на міжнародному рівні визнається вченими та бізнес-лідерами, щоб принести вам практичний досвід, щоб суттєво покращити свої знання в галузі управління, можливості керівництва та розуміння глобального бізнесу.

Завершивши Ноттінгемську бізнес-школу МВА, ви приєднаєтесь до групи елітного менеджменту на ринку праці, яка вас виграє з конкуренції.

Що ви отримаєте з цієї ступеня?

 • Ви виконаєте два практичні проекти; один у Великобританії, а інший - на міжнародному рівні.
 • Ми допоможемо вам розвинути розуміння, можливості та навички, щоб створити та підтримувати відповідальну та ефективну ділову практику, а також розвивати стійкі настрої, сприяти відповідальному лідерству та впливати на організаційні культури.
 • Ми пропонуємо індивідуальний Pathway , який має можливість вільно спеціалізуватися в тих галузях, які вас найбільше цікавлять, щоб сформувати свої навички та досвід у потрібній кар'єрі.
 • Розвивайтеся за допомогою нашої програми розвитку персональної, професійної та лідерської діяльності.
 • Розвивайте глобальні навички управління та занурюйтеся в багатокультурну атмосферу, з динамічною спільнотою співробітників та студентів з усього світу.
 • МВА акредитований Інститутом дипломованих менеджмент (CMI), рівень 7 кваліфікації в галузі управління та лідерства. Наше партнерство з CMI означає, що ви будете насолоджуватися безкоштовним членством учнів протягом усього курсу та протягом першого року після закінчення навчання.
 • Ми є найвищим рейтингом сучасного університету для бізнес-курсів та менеджменту у Повному посібнику для університетів 2019 року.

Бізнес-школа Nottingham знаходиться в 1% бізнес-шкіл у всьому світі, щоб мати акредитацію як EQUIS, так і AACSB.

Що ти навчаешся

У Nottingham Business School ви можете створити індивідуальний навчальний процес, який дає вам унікальну ступінь МВА, яка надає вам необхідні навички для кар'єри, яку ви хочете.

Модулі

Семестр Один

 • Відповідальне та стале керівництво
 • Управління організаціями
 • Управління маркетингом
 • Управління людьми та організаціями
 • Управління фінансами

Семестр другий

 • Вибірковий модуль (див. Нижче)
 • Стратегічне оновлення та трансформація
 • Стратегічні зміни та консультації

Семестр три

 • Міжнародний проект консалтингу
 • Методи дослідження бізнесу та аналіз даних
 • Платні робочі місця (тільки дворічний маршрут)
 • Проект дослідження бізнесу

Протягом усього року ви будете вивчати програму розвитку персональної, професійної та лідерської діяльності, і, якщо ви закінчите дворічний варіант, ви також заповните диплом з працевлаштування в модулі "Індустріальний досвід".

Ви можете обрати один виборчий модуль зі списку нижче:

 • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
 • Відкиньте творчість та інновації
 • Фінансове моделювання
 • Стратегічні операції
 • Оцінка інвестиційних продуктів
 • Корпоративне управління та підзвітність
 • Брендінг та управління корпоративною репутацією
 • Цифровий маркетинговий менеджмент

Методи оцінки

Важливою частиною процесу навчання MBA є формальна оцінка. Однією з функцій оцінки є вимірювання вашої прогресії, але інші навички супроводжуючого персоналу розробляються під час процесу. Навички, необхідні для успішної оцінки, також навички, які вам потрібно на робочому місці, такі як концептуалізація, аналіз, аргумент на основі доказів, ефективна комунікація, обробка інформації, робота в межах заданої межі часу.

Консалтингові проекти

Унікальна особливість Ноттінгемської бізнес-школи МВА - це можливість поширити свої навички на практиці під час двох практичних бізнес-консультаційних проектів. Перша частина вашого модуля "Стратегічні зміни та консультації" - це командна програма для бізнесу Великобританії. Друга - в міжнародному контексті, що дає вам можливість інтернаціоналізувати свій досвід та розвинути свій глобальний бізнес-менталітет, вирішуючи захоплюючі, реальні проблеми, що мають критичний вплив на організаційні показники.

Консультативний проект у Великобританії

Ви будете приймати інтегрований та критичний підхід у Великобританії, застосовувати перспективи та дисципліни, які охоплюються під час курсу, та досвід стратегічного управління.

Ви також заповните звіт про консультацію та подайте офіційну презентацію виконавчого органу. Проекти були виконані для таких компаній як 3M, Boots, The Red Cross, Experian, CISCO та British Telecom

Міжнародний досвід консалтингу

Цей модуль закінчується міжнародною навчальною поїздкою, в тому числі відвідування семінарів, організованих одним з наших престижних міжнародних партнерів, відвідування компаній та подання їхній організації-клієнтові.

Можливості розміщення

Ви можете вибрати, щоб додати робоче місце на рік, щоб зробити ваш MBA дворічним курсом. Це чудовий спосіб застосувати ваше навчання на практиці та досягти реального досвіду роботи в галузі кар'єри. На кожному етапі наш МВА поінформований потребами світової ділової спільноти, завдяки 600 зв'язках з прогресивними, активними організаціями по всьому світу. Ці ідеї, досвід та можливості для розміщення, які вони надають, допомагають нам забезпечити випускників професійних кар'єрів у всьому світі.

Ваш рік розміщення триватиме до 48 тижнів (мінімум 36 тижнів). Якщо ви не можете пройти повний курс навчання, але пройшли мінімальний тиждень 36 тижнів, ви зможете отримати кваліфікаційний диплом з працевлаштування в галузі промислового досвіду. Якщо ви займаєтесь місцем розташування, ви повинні взяти участь у проекті бізнес-досліджень у третьому семестрі

Як ви навчаєтесь?

Те, як ми навчаємо

Ми розробили цикл навчання на основі теорії, практики, досвіду та спостереження, а також відображення та вдосконалення. Таким чином, ви будете не тільки вчити новітні стратегії, але також надати кожній нагоді поставити своє навчання в дію в реальних умовах бізнесу. Ми структуруємо наші курси для заохочення конструктивного навчання, самостійного навчання, критичного мислення та спільної роботи. Ви будете витрачати багато часу на невеликі групи семінарів і підручників, обговорюючи та аналізуючи ваш досвід ділової практики та поведінки.

Персоналізація

Ми знаємо, що наші аспіранти є різноманітною групою, які мають різний рівень академічних знань у вибраній галузі навчання, різні культурні та освітні галузі та різний рівень особистих та професійних навичок та компетенцій. Мотивація для післядипломної освіти варіюється, але два головних мотиватори, за даними опитування післядипломної освіти (2017), згруповані навколо двох основних тем; "кар'єрний розвиток та перспективи зайнятості" та "особистий інтерес".

У НБС ми прагнемо забезпечити, щоб ці два мотиваційні фактори підтримувалися та підтримувалися. Наші студенти заохочуються до практики та розвитку навичок і компетенцій, необхідних для критичного відображення на їх вивченні, а також про їх здатність застосувати це навчання до своїх навчань та до реальних складних питань на робочому місці. За допомогою ряду навчальних програм та позакласних ініціатив, зміцнюваних індивідуальною підтримкою навчальних наставників, NBS надає всім нашим студентам-аспірантам можливість брати участь в різноманітних складних та унікальних заходах, проектах, події та досвіді, щоб наші студенти могли досягти успіху. конкурентне та динамічне глобальне середовище.

Вивчення та підтримка

Методи навчання та навчання зосереджені навколо інтерактивних семінарів, які мають надзвичайно активну участь і використовують тематичні дослідження, обговорення, бізнес-моделювання та групові заходи.

Інтерактивність є ключовим елементом нашого вчення, і ми прагнемо надавати курси, в яких застосовуються методи навчання, які відповідають кокурсії студентів та конкретним модулям.

Ми гарантуємо, що на місці існують підтримка та вказівки, особливо на ранніх етапах курсу та періодів оцінювання, щоб допомогти вам стати комфортним у роботі в навчальному середовищі, орієнтованому на студента.

Індукція

Всі наші курси починаються з комплексної програми розвитку, яка допоможе вам підготуватися до навчання та розвивати ключові академічні та передавальні навички. Ключовою особливістю є короткий курс будівництва командного корпусу, як правило, в районі Пік.

Ви також зможете зустрітися з членами викладацької команди та іншими студентами аспірантури, отримати детальну інформацію про програму та отримати значну підтримку та керівництво з бібліотеки, служби кар'єри, міжнародного офісу та служб підтримки студентів.

Інсайдерська підтримка англійської мови

Всесезонні курси англійської мови доступні для всіх міжнародних (не-ЄС) студентів, які вивчають дипломні курси в NTU . За ці класи не стягується додаткова плата.

Вивчіть нову мову

Окрім вашого навчання, ви також маєте можливість вивчити нову мову. Програма "Університетська мовна програма" (ULP) доступна всім студентам і дає вам можливість вивчити абсолютно нову мову або покращити навички, які у вас вже є.

Вивчення нової мови може:

 • покращити свої навички спілкування
 • збагачуючи ваш досвід під час подорожі за кордон
 • підвищити вашу кар'єру.

Ми пропонуємо більш практичний досвід порівняно з іншими бізнес-школами Великобританії. Під час вашого MBA ви будете виконувати два консультаційні проекти - один у Великобританії та один міжнародний.

Кар'єра та можливості працевлаштування

У Nottingham Business School ми зосереджені на вашій роботі з самого початку навчання. Ми надаємо вам досвід навчання, який об'єднує теорію та практику.

Випускники цього курсу перейшли на роль громадського, приватного та третього секторів, займаючи такі посади:

 • Фінансист-контролер
 • Менеджер з комунікацій
 • Менеджер фінансових рахунків
 • Консультант
 • Керуючий директор
 • Менеджер операцій

97% наших аспірантів перебувають на роботі або в подальшому навчанні протягом шести місяців після закінчення їх ступеня (остання адресація випускників з дослідження вищої освіти 2016-17).

Команда з працевлаштування

У нас є спеціалізована команда з працевлаштування, яка не тільки допоможе вам під час вашого часу, але й наступну випускну програму, вони продовжують підтримувати вас, надаючи ряд послуг, які допоможуть розпочати свою кар'єру.

Наша команда з працевлаштування пропонує різноманітну підтримку зустрічей з нашими особливими підготовленими консультантами, організацією ярмарків для проведення нарад та семінарів з підвищення кваліфікації.

Послуги, які вони надають, включають:

 • Пошук місць розташування, стажування та робота неповний робочий день
 • Допомога в самозайнятості
 • Поради щодо зриву років і тайм-ауту
 • Інформація та допомога щодо добровільної роботи
 • Надання порад щодо подальшого навчання.

Ви можете вибрати, щоб додати однорічне робоче місце, щоб зробити ваш MBA дворічним курсом. це чудовий спосіб навчити вас практично на практиці та отримати цінний досвід у реальному житті, щоб підвищити вашу кар'єру.

NTU займає 16-е загальне місце та 18-е місце для бізнесу, менеджменту та маркетингу в Таблицях 2019 Ліги університету Guardian.

Вимоги до вступу

Великобританія

Ви будете потребувати:

 • ступінь бакалавра (2.1 або вище) або еквівалентна професійна або академічна кваліфікація
 • період професійної роботи, що включає операційні обов'язки - мінімум три роки, бажано п'ять
 • дві навчальні або професійні рекомендації.

У виняткових випадках претенденти без ступеня будуть розглядатися, якщо вони зможуть продемонструвати в особистому викладі, що вони перебувають на керівній посаді, керують людьми та бюджетами більше восьми років.

Міжнародний

Ви будете потребувати:

 • ступінь бакалавра (2.1 або вище) або еквівалентна професійна або академічна кваліфікація
 • період професійної роботи, що включає операційні обов'язки - мінімум три роки, бажано п'ять
 • дві навчальні або професійні рекомендації.

Вимоги щодо вступу до англійської мови

Якщо англійська мова не є вашою рідною, ви повинні показати нам, що ваші навички мови достатньо сильні для інтенсивного академічного навчання. Ми звичайно просимо про тест IELTS, і ми приймаємо деякі альтернативні тести на англійську мову.

 • Для 1-річних майстрів вам знадобиться 6,5 класу загалом з мінімум 5,5 в кожному компоненті.
 • Для 2-річних майстрів вам потрібно 6,5 класу загалом з мінімум 6,0 в розмовній і слухняній, а також 5,5 в читанні та письмовій формі.

Як застосовувати

Готовий приєднатися до нас?

Дотримуйтесь цих простих кроків:

 • Зареєструйтесь як новий заявник та створіть обліковий запис за допомогою нашого Порталу заявника - не хвилюйтеся, вам не потрібно буде заповнювати заявку відразу, ви можете повернутися до нього, щоб зберегти ваші дані в безпеці.
 • Заповніть та надішліть свою заявку - переконайтеся, що перед тим, як надіслати, перевірте таку інформацію, як вимоги щодо вступу.
 • Відстежуйте хід вашої програми - це можна зробити, увійшовши до Порталу додатків.
 • Перевірте свою пропозицію. Поки ви надасте всю необхідну інформацію, ми спробуємо прийняти рішення про вашу заявку протягом п'яти-десяти робочих днів. Однак це може зайняти більше часу, і ви повинні дозволити щонайменше три тижні для прийняття рішення.
 • Прийміть пропозицію протягом чотирьох тижнів - пам'ятайте, що конкуренція за місця є високою, і якщо ви не приймете свою пропозицію протягом чотирьох тижнів, це може зникнути. Через вісім тижнів він буде автоматично відкликаний.
 • Відповідайте умовам вашої пропозиції (якщо у вас є) - Завантажте всі документи, необхідні для виконання умов вашої пропозиції, за допомогою розділу "Мої документи" на порталі заявника.

Не хвилюйтеся, якщо ви чекаєте результатів - ми рекомендуємо застосувати їх зараз, а потім додавати їх до свого порталу додатків, коли вони прибудуть.

Комісії та фінансування

Вартість курсів на вхід в 2019 році ще не встановлена, але нижче наведено вартість вступу в вересень 2018 року як керівництво:

 • Один рік (повний робочий день): 16 500 фунтів стерлінгів
 • Два роки (з розміщенням) *: 17885 фунтів стерлінгів (16 500 фунтів стерлінгів у першому році та 1385 фунта стерлінгів у другому році)

* Зверніть увагу, що якщо ви розглядаєте курс, який триває більше одного року, плата за навчання встановлюється на перший курс навчання. Вартість курсу на другий рік може бути підлягає щорічному огляду.

97% наших аспірантів перебувають на роботі або в подальшому навчанні протягом шести місяців після закінчення їх ступеня (остання адресація випускників з дослідження вищої освіти 2016-17).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating ... Детальніше

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating business education. We provide a personalised, experiential learning experience full of opportunities that will enhance your career and future prospects. Whether you want to study for a Bachelor’s degree, a Master's, or MBA we have the right course for you and an expert faculty to help meet your needs. Згорнути

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited