MBA - бізнес-адміністрування (теза / Не дисертація)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Наші програми майстрів у Бізнес-адміністрування (МВА) і в галузі управління маркетингом (магістр) відкриті для випускників з усіх академічних фонів. Програма МВА традиційно триває протягом трьох семестрів (як правило, дещо більше з опцією дисертації) і маркетинг майстра триває протягом двох семестрів (як правило, дещо більше з опцією дисертації). Залежно від вашої біографії, однак, семестр підготовчих курсів може бути необхідно до або разом з регулярних курсів. Ми настійно рекомендуємо заявникам з метою продовжувати к.т.н. вибрати магістерську програму з опцією дисертації. Навпаки, ми радимо заявникам, направлених на роботу в промисловості, щоб вибрати програму без дисертації. Претенденти на з тезою програми рекомендується застосовувати рано і зміцнити свій портфель додатків, у тому числі дані про науково-дослідницьких навичок та знання мови.

MBA (турецькою мовою)

Популярні з працюючих фахівців, а деякі з наших турецьких студентів це наша програма МВА (İşletme Yönetimi) пропонується у вечірній час в турецькому мовою в поза кампуса об'єктів у столиці Нікосії (Лефкоша). Вона також має теза і не теза альтернативи і схожий за тривалістю і змісту, в нашому традиційному програми МВА англійською мовою.

Вимоги до вступників

MBA та маркетинг магістерські програми відкриті для кандидатів з усіх академічних фонів з академічного CGPA вище 2,5 з 4,00 або його еквівалент.

Факультет Наукові інтереси

Нижче наводиться орієнтовний перелік наших наукових інтересів в докторській рівні дослідження: незрощенням планів подання працівником, профспілки, мережевих відносин в ІК систем, позитивних співробітник-роботодавець відносин, розвитку персоналу, стратегії сталого розвитку, відносин із зацікавленими сторонами, корпоративної соціальної відповідальності, міжнародного маркетингу , поведінка споживачів, підприємництво, послуги з розвитку бізнесу, когнітивні стилі, управління людськими ресурсами, набору та відбору, організаційна справедливість, задоволеності клієнтів, маркетингу послуг, якості послуг, експорт моделі для малого та середнього бізнесу.

Останнє оновлення Жов 2015

Про навчальний заклад

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... Детальніше

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. Згорнути
Турецька Республіка Північного Кіпру , Фамагуста + 1 Більше Менше